پرسش و پاسخ در مورد Action Script 3

سلام به همه دوستان با اجازه مدیریت سایت این تاپیک رو ایجاد میکنم چون حس میکنم جاش خیلی خالیه

همونطور که از اسمش پیداست این تاپیک برای پرسیدن سوال در مورد Action Script 3 هست که چندتا فایده داره

1- انجمن شلوغ نمیشه

2- دسترسی به سوال و جوابها راحتتر میشه

3- وقتی کسی سوال داره لازم نیست واسه یه سوال کوچیک یه تاپیک بزنه

4- بعد از یه مدت خود این تاپیک میشه یه آموزش جامع و کاملا مقدماتی واسه کسانی که میخوان تازه شروع به کار کنن
یا دوستانی که از AS2 به AS3 نقل مکان میکنن

5- 95 % از تاپیکها فقط پرسش هست یا در خواست کمک برای مشکل

اگه مدیریت زحمت بکشه و در صورت موافقت این تاپیک مهم بشه خیلی ممنون میشم
از همه دوستن و اساتید خواهش میکنم رعایت کنن و فقط سوالات رو در چهارچوب این تاپیک جواب بدن تا انجمن یکم نظم وترتیب پیدا کنه

با اجازه خودم اولین پست رو ارسال میکنم البته ایده ایجاد این تاپیک هم داشتن سوال هست:green:
دوستان چطوری میشه mou*** , mousey رو دریافت کردد البته بدون استفاده از sprite و displayobject هست در واقع منظورم اینه که
تو اکشن 2 مینوشتیم i = mouse._x و کار حل بود حالا تو as3 چیکار باید کرد
بخشین سوالم مبتدینه هست اخه من همین امروز بسم الله شروع کار با as3 رو گفتم

DaDaDooDoo

کاربر VIP
من فکر نمی کنم این تاپیک لازم باشه . پس این تاپیکی که توش سوالتو پرسیدی واسه چیه ؟

در مورد جواب سوالت :

PHP:
mousX;
mouseY;

موقعیت ماوس رو بر می گردونه .

موفق باشید .

من فکر نمی کنم این تاپیک لازم باشه . پس این تاپیکی که توش سوالتو پرسیدی واسه چیه ؟

در مورد جواب سوالت :

PHP:
mousx;
mousey;
موقعیت ماوس رو بر می گردونه .

موفق باشید .

این کد جواب نداد
دقیقا این تاپیک واسه پرسیدن یوال هست در واقع بهتره همه سوالاتشونو اینجا بپرسن

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
این کد جواب نداد
دقیقا این تاپیک واسه پرسیدن یوال هست در واقع بهتره همه سوالاتشونو اینجا بپرسن
در مورد بخشی برای پرسیدن سوال این که سوالات یک جا پرسیده شوند برای کسانی که می خواهند جواب دهند دشوار تر هست
در ضمن نیازی به یک جا بودن وجود ندارد ، جستجوی انجمن بسیار حرفه ای و قوی هست...

دوست عزیز کد مربوط به X به دلیل ساختن کلمه ای که در انجمن غیر مجار هست درست نمایش داده نمی شود
این کد رو مشاهده کنید

import flash.events.Event;
PHP:
addEventListener(Event.ENTER_FRAME , loop);
function loop(e:Event):void {
    trace(mouse-X , mouseY);
}

در کد بالا - قبل از X مربوطه به mouse-X حذف شود

درست شد ممنون من Mouse مینوشتم که الان ok شد ممنون

من پیشنهاد دادم حالا دیگه تصمیم با دوستانه

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

نه دوست من . این جور صحیح نیست چون 99% سوالاتی که در انجمن پرسیده میشه جواب داده میشه یکی که همون سوال رو بکنه

قبلش بیاد سرچ کنه پیداش میکنه ولی اگه همه رو توی یک تاپیک جمع کنیم کاربر سردرگم میشه و میاد یک تاپیک جدید باز میکنه .

پس این روش صحیح نیست و دوستان هر سوالی داشتند در یک تاپیک جدید اعلام کنند

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
شاید بهتر باشه همون روال سابق باشه ... چون هر موضوعی تایپیک خاصی داره که با عنوان دیده می شه ...
با تشکر از نظر دلسوزانه شما برای بهبود انجمن ...

++Hadi++

Active Member
سلام
مرسی از شما
شاید همون حالت قبلی بهتر باشه ، چون موضوع به موضوع راحت تره و به راحتی برای هر سوال یه تایپیک زده می شه ... مرسی از پیشنهاد خوبتون ... امید وارم موفق باشید ...

سلام
مرسی از شما
شاید همون حالت قبلی بهتر باشه ، چون موضوع به موضوع راحت تره و به راحتی برای هر سوال یه تایپیک زده می شه ... مرسی از پیشنهاد خوبتون ... امید وارم موفق باشید ...

خواهش میکنم ممنون که اهمیت دادی شمام موفق باشی البته قرار تو این نجمن با هم موفق باشیم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا