پرسش در مورد طراحی فلش(AdobeFlash)

khodaverdi

New Member
سلام.
من تازه واردم.لطفا کمکم کنید.
1-برای ساخت بنر تو فلش پس زمینه رو چطوری باید درست کنم؟
2-توی بعضی بنر ها یه تابلو میاد که انگار داره تکان میخوره.اون ها رو چطوری باید درست کنم؟
:)
:rose:

khodaverdi

New Member
من دارم از adobe flashاستفاده میکنم.و میخوام با همین نرم افزار یاد بگیرم.

hdnsoft

Well-Known Member
این لینک هم درواقع یک سری برنامه طراحی بنر با فلش هست ، شما میتونید از این ها هم استفاده کنید ، خیلی از مبانی و اصول اکشن اسکریپت در این نرم افزارها به صورت پیش فرض پیش بینی شده ، اما اگه میخوایین از پایه و فقط با خود ادوب فلش این کار رو یاد بگیرید ، که کلا بحثش جداست

taraa

Member
سلام من تازه با این سایت آشنا شدم
1سری سوال راجع به فلش دارم که خیلی فوریه
اول اینکه من میخوام تو مالتی مدیایی که طراحی میکنم یوزر بتونه یه آبجکتی و درگ کنه و وقتی به 1مختصات خاص که جاش توی استیج مشخص شده میرسه 1صدایی رو پلی کنه
قسمت درگ کردنش رو میدونم اما برای پلی کردن صدا تو اون مختصات تعیین شده مشکل دارم
با ایف 1کدی و نوشتم که قبل از درگ اگر آبجکت تو اون مختصات بلشه کار میکنه اما وقتی آبجکت درگ میشه دیگه کار نمیکنه

دیگه اینکه میخوام آهنگ پیش زمینه از اول تا 1فریم خاص فقط ادامه داشته باشه
ممنون میشم اگه جوابم و بدید

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام من تازه با این سایت آشنا شدم
1سری سوال راجع به فلش دارم که خیلی فوریه
اول اینکه من میخوام تو مالتی مدیایی که طراحی میکنم یوزر بتونه یه آبجکتی و درگ کنه و وقتی به 1مختصات خاص که جاش توی استیج مشخص شده میرسه 1صدایی رو پلی کنه
قسمت درگ کردنش رو میدونم اما برای پلی کردن صدا تو اون مختصات تعیین شده مشکل دارم
با ایف 1کدی و نوشتم که قبل از درگ اگر آبجکت تو اون مختصات بلشه کار میکنه اما وقتی آبجکت درگ میشه دیگه کار نمیکنه

دیگه اینکه میخوام آهنگ پیش زمینه از اول تا 1فریم خاص فقط ادامه داشته باشه
ممنون میشم اگه جوابم و بدید

--------------------------------------------------------

اول اینکه واسه بهتر شدن کیفیت کارتون سمت اکشن اسکریپت 3 برید. این پیشنهادیه که به همه فلش کارا اکشن 2 میکنم

دوم اینکه راجع به آهنگ پس زمینه زیاد صحبت شده و ساده هستش. من 1 نمونه راجع به درگ کردن و پخش صدا موقع drop میزارم:

مشاهده پیوست drag.rar

ضمناً پست جدید ارسال کنید واسه سوال هاتون این پست مربوط به 1 سوال دیگه بود

آخرین ویرایش:

taraa

Member
خیلی ممنون بابت جوابتون
من با اکشن 3 کار میکنم
البته تازه کارم حدود 2ماهه که فلش رو یاد گرفتم خیلی چیزارو نمیدونم

taraa

Member
ببخشید اگه سوالم خنده داره
کدش رو تو کدوم فریم نوشتید؟ میخوام بدونم چطوری نوشتینش

mohammad.sub7

کاربر فعال
چون اکشن 2 هست من نمونه اکشن 2 گداشتم واسه اکشن 3 تو بخش اکشن 3 باید سوال رو میپرسیدید من فکر کردم 2 میخواید

کد روی دکمه هست

mohammad.sub7

کاربر فعال
ولی ذر مجموع شما راه های زیادی دارید مثلاً همونجا که دستور دادید تو مکان خاص قرار بگیره بگید 1 مووی کلیپ play بشه

این مووی کلیپ که فریم اولش استوپ از فریم 2 به بعد صدا رو پخش کنه خیلی ساده هستش. روشهای دیگه هم هست

taraa

Member
مرسی خیلی لطف کردید
ببخشید من هنوز خیلی با موقعیتهای سایت آشنا نیستم

جدیدترین ارسال ها

بالا