پرتال كامل

سلام
من يه سايت مي خوام درست كنم با امكانات كامل و انگليسي و مي خوام بعدا يه سيستم براي خودم درست كنم و فعلا براي شروع با يه پرتال آماده مي خوام شروع كنم(اگر انتقاد كردم ببخشيد ولي واقعيته)
اول از همه رفتم به طرف اي 107 سيستم درجه يكي بود ولي ماژول هاش كم بود و منا را راضي نكرد بعدش رفتم به طرف نيوك ايران نيوك پرتال خوبي ماژول هايي را كه من مي خواستم حدودا داشت ولي مشكلش اين بود كه سيستم را كه انگليسي مي كردي همه چيزش فارسي مي موند تازه پشتيباني هم كه امروز سوال مي كنم خيلي طول مي كشه جواب بدن و بعدي مامبو بود كه پشتيباني خوب و امكان طراحي قالب آسان ولي كامپوننت ها كم بازم بود -سيستم نيوك انگليسي خوب نيست با ماژول ها هم مشكل داره)
يعني يه سيستم كامل نيست؟؟؟؟؟ حتما بايد سيستم هاي پولي خريد تازه اونم از سايت هاي خودشون!!!!
من امكاناتي كه مي خوام خيلي سادس آپلود سنتر و يه دوست يابي و دادن ايميل به كاربر همه اين سيستم ها آجاكس هاش هست.
ولي بديش اينه كه نمي شه با اين پرتال ها مرتبط كرد لطفا كمك كنين
اگه هم پرتالي مي دونين كه مي شه اون اسكريپت ها را بهش وصل كرد بگين لطفا ممنون

ممنون

alimosavi

Active Member
سلام

برای راه اندازی سایت اول باید هدف گزاری کنی.
اینکه می خواهی چکارکنی آیا فقط برای تفریح سایت رو درست می کنه یا هدف کاری داری.
دومین نکته ای که باید بدانی کار کردن در یک موضوع محدود برای اول کار هست به نظر من در ابتدای کار اصلا نباید به فکر یک سایت جامع باشید . باید پله ها رو یکی یکی بری بالا.
بعد علاقه به موضوع سایتتون هست که اگر این علاقه در کار باشد حتی اگر در اوایل کار مراجعه کننده ای نداشته باشید امید خودتون رو از دست نمی دید . و بعد تلاش و پشتکار هست.
مطمئن باشید اگر موارد بالا رو رعایت کنید ظرف مدت کوتاهی در کارت موفق می شوی.
این نظر من بود .

اگر با موارد بالا موافقی کارتو می تونی با هر کدام از سیستم های زیر جلو ببری
دروپال . جوملا و مامبو

pedramr

Active Member
.. من پورتال خودم رو بهت نميدم ولي مي‌توني يه ديد بزني بهش:

www.pedramweb.com

دنبال يه اسپانسر خوب هستم كه بخش مديريت اون رو هم ترجمه كنم. چون تا همين‌جا پوستم كنده شده ..

جدیدترین ارسال ها

بالا