پرتاب کردن حروف یک کلمه

دومي خيلي توپ بود .(اولي هم توپ بود ولي من خيلي وقته دنبال دوميم)
فقط ميشه هم حروق چك بشن هم علامت ها؟؟؟؟
اگه سورسش رو بزاري كه توپ ميشه!

بفرما آقا موقت (!!!) اينم سورس دومي ... بعد سوالتون و نفهميدم در مورد چي هم حروف چك بشن و هم علامت ها ؟ اين يه چيز random بر اساس حروف الفبا نيست كه .. اگه اون جوري بخواي بايد كل كلمات و جدا كني بعد بگي مثلا از اينا به ترتيب انتخاب كنه تا به اون كلمه برسه...
اينم سورسش:
http://www.geocities.com/star_behrouz_star/textdecode.zip

arashpino

Member
خيلي عالي بود آقا بهروز ولي من نتونستم دانلود كنم.اول صفحه اين رو ميزنهThis page is not available.

اول قربون علي آقا .. ما شاگردتيم قربان... اين حرفا چيه.... بعد اينكه آقا اين yahoo قات زده .. من الان يه بار ديگه اين دو تا فايل و uplod مي كنم ببينيم چي ميشه....

arashpino

Member
سلام آقا بهروز جان بازم نشد كه شنشد.يعني دانلود نشد.ممنون ميشم اگه يه جا ديگه بذاريش كه بشه دانلودشون كرد.خيلي جالبند

بهروز خان داپم(!)
توي اين كليپ فقط حروف به صورت رندم ميان نه علامت ها!!! نميشه مثلا علامت !@#$%^&*(()_+= هم چك بشن؟؟؟

آقا معضرت بخدا تقصير من نيست. اين ياهو ديونه شده .. الانه يه جا ديگه ميزارم مي دم ... مرسي

rahincom

Member
سلام

آقا بهروز عاليه.
دست ما رو هم بگير

راستي ببخشيد اين سوال رو مي پرسم اين كار خودتون هست ( يعني اگر نيست لينك اون سايت اگه ميشه بذاريد )

باز هم معذرت كه اين سوال رو پرسيدم

ما كه شاگرد شماييم ... دومي كه كلن .. بله كار خودمه .. اولي هم يه ريزش و از يه جا فقط ديدم .. 1 سال پيش . 1.5 سال پيش .. اين چيزا ... سايت كه اصلا نگو .. اصلا فكر نكنم تو سايت ديده باشم .. هههه .
راستي بايد واسين من يه جا پيدا كنم اينا رو توش بزارم .. گيرن لامسبا...

به نام خدا

آقا بهروز بذار هر چي در چهته داري رو من كه اي وللا
در ضمن من از روي اون هاستتون هم مي تونستم فايل ها رو بگيرم . راهش هم اينه كه اول از همه صفحه اول سايت رو بياري بعدش اسم فايل رو بهش بدي
اونوقت كار مي كنه!

موفق و پيروز باشيد ! بدون كف كننده!!!

arashpino

Member
سلام آقا بهروز.بازم ممنونم ولي بازم كار نميكنه.شرمنده خيلي اذيت كرديم.راستي آقا بهروز مگه نگفته بودي سايتت قراره بره رو آنتن.خوب اگه فظا گرفتي ببخشا پورويي منو خوب بذارشون اونجا.آخه اين سايتاي freeمگه اجازه دانلود ميدند

arashpino

Member
علي جان نشد كه نشد.آقا اگه ميشه برام ميل بزنيد من مشتاق شدم بگيرمشون.خيلي باحال بود.الانه كه به جونه خودم گريم در بياد.

جدیدترین ارسال ها

بالا