پدرم دراومد با این وی ری

vpic

Well-Known Member
[FONT=&quot]با سلام.آقا من یه سکانس داخلی طراحی کردم و با متریال هایی که از سایت خریدم متریال بندیش کردم ولی یه بار که رندر گرفتم 26 ساعت هنوز تو[/FONT] pass 1 [FONT=&quot]از 3 بود.کنسلش کردم کل تنظیماتو پایین آوردم و دوباره رندر گرفتم الان 18 ساعته هنوز تموم نشده.اساتید دستم به دامنتون شما چطوری رندر میگیرید؟مثلا این عکس رو با چه تنظیماتی رندر گرفتید؟[/FONT]
studio-1.jpg

[FONT=&quot]....................................................................................
اینم صحنه خودم ولی نتونستم رندر ازش بگیرم به مولا خیلی عجله دارم
[/FONT]
rd4r.jpg

آخرین ویرایش:
ویـرایـش شـ ـد ؛

برداشتم اشتباه بود ، لطف کنید تنظمیات وی ری رو به قول دوستمون بزارید !

آخرین ویرایش:

bbforum

Member
سلام دوست عزیز من پیش نهاد می کنم Vray رو بزار کنار و Mentalray کار کن ، چون هم Plugin برنامه max نیست و همیشه در خودش هست و هم سریع هستش ، Vray کاراش قشنگه اما نسبت به زمانی که می گیره اصلاً مناسب نیست

www.3dlook3d.com

کدخدا

Member
[FONT=&quot]با سلام.آقا من یه سکانس داخلی طراحی کردم و با متریال هایی که از سایت خریدم متریال بندیش کردم ولی یه بار که رندر گرفتم 26 ساعت هنوز تو[/FONT] pass 1 [FONT=&quot]از 3 بود.کنسلش کردم کل تنظیماتو پایین آوردم و دوباره رندر گرفتم الان 18 ساعته هنوز تموم نشده.اساتید دستم به دامنتون شما چطوری رندر میگیرید؟مثلا این عکس رو با چه تنظیماتی رندر گرفتید؟[/FONT]

[FONT=&quot]....................................................................................
اینم صحنه خودم ولی نتونستم رندر ازش بگیرم به مولا خیلی عجله دارم
[/FONT]

به احتمال زیاد مشکل از کرک وی ری هستش
اگه از vray sp3 یا sp4 استفاده میکنین این مشکل بدیهیه.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
به احتمال زیاد مشکل از کرک وی ری هستش
اگه از vray sp3 یا sp4 استفاده میکنین این مشکل بدیهیه.

درسته vray sp3 و sp4 به علت این که درست کرک نشدن زمان رندرشون خیلی بالاست پیشنهاد میکنم از vray sp2 استفاده کنی که خیلی سریعتر.در ضمن اگه سیستمتون پایینم باشه همچین مشکلی پیش میاد.
پیروز باشید

vpic

Well-Known Member
ممنون از همه بابت کمکتون
سیستمم:
cpu 3.2 full core 2
ram 2 giga bus 800
grphi 9400 gt 1 giga
power real green 380watt
اینم آخریش نتونستم بزارم تو ضمیمه(محدودیت فایل های ضمیمه)اینجا گذاشتم.
6%2857%29.jpg

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    86.8 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • 2.jpg
    2.jpg
    174.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • 3.jpg
    3.jpg
    123.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • 4.jpg
    4.jpg
    179.8 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • 5.jpg
    5.jpg
    122 کیلوبایت · بازدیدها: 12
آخرین ویرایش:

vpic

Well-Known Member
الان از بیرون اومد با ابعاد 320*240 دستکاری کردن کل تنظیماتم 23 ساعت طول کشید و هنوز تو pass آخر نیمه اش رندر شده بود منم کنسلش کردم تا الان 66 ساعت واسه یه رندر ناکام.
من از متریال های تیم اورموشن که از سایت خریدم متریال بندیش کردم و هیچ دستکاریشون نکردم.موندم به مولا دارم واسه این صحنه کفرم در میآد.:cry::mad:

Borhan72

خسته‌ی خسته...
ax5r6thwz6yncjoe7g.jpg

سلام رفيق....
من يه راه حلی دارم...

اين گزينه ای رو كه مشخص كردم رو بذار روی Dynamic...
سعی كن از Frame Buffer وی ری هم استفاده كنی...
اگه نشد بگو تا يه راه ديگه در وكنم...

vpic

Well-Known Member
آقا ما باز رندر گرفتیم همون آشو همون کاسه است.دوستانی که این سکانس ها رو طراحی کردن چرا دریغ می کنن؟جای دوری نمیره.من کل متریال ها رو برداشتم و همون متریال پیشفرض خاکستریو بهش دادم باز نسبت به اینکه متریال نداره خیلی کنده.آیا آبجکت های داخل صحنه هم تاثیر داره؟مثلا به چه فرمی باشه؟من بیشترشو با editable poly میسازم.نمیدونم چیکار کنم؟

آقا ما باز رندر گرفتیم همون آشو همون کاسه است.دوستانی که این سکانس ها رو طراحی کردن چرا دریغ می کنن؟جای دوری نمیره.من کل متریال ها رو برداشتم و همون متریال پیشفرض خاکستریو بهش دادم باز نسبت به اینکه متریال نداره خیلی کنده.آیا آبجکت های داخل صحنه هم تاثیر داره؟مثلا به چه فرمی باشه؟من بیشترشو با editable poly میسازم.نمیدونم چیکار کنم؟

شما از کدوم ورژن وی ری استفاده میکنید ؟

vpic

Well-Known Member
vray_adv_150SP3a_max2010_x86
از این استفاده میکنم.تو Vray toolbox که از سایت خریدم بود.اساتید چیکار کنم؟

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام این تنظیمات رو هم انجام بده . فکر کنم سرعت رندر بالاتر بره

پیوست ها

• 3.jpg
    3.jpg
    64.1 کیلوبایت · بازدیدها: 16

vpic

Well-Known Member
من تنظیماتو دستکاری کردم.نتیجه این شد.اصلا بدردنمیخوره با این کیفیت و این زمان.چیکار کنم؟دوستانی که تو سایت کاراشونو میزارن چرا کمک نمیکنن؟
راستی بچه ها وقتی من وارد مکس میشم قبلش این سوال رو میپرسه ولی تا گزینه ی نه رو نزنم وارد مکس نمیشه و بالای نوار ابزار مکی هم نوشته unregisterd درحالی که ریجسترش کردم.ولی فک نکنم مشکل از اینجا باشه فقط خواستم همه جوانب کار دستتون باشه.

پیوست ها

• gfhj.RGB_color.jpg
    gfhj.RGB_color.jpg
    75 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • 2010-01-21_232520.jpg
    2010-01-21_232520.jpg
    35.2 کیلوبایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش:

کدخدا

Member
من تنظیماتو دستکاری کردم.نتیجه این شد.اصلا بدردنمیخوره با این کیفیت و این زمان.چیکار کنم؟دوستانی که تو سایت کاراشونو میزارن چرا کمک نمیکنن؟
راستی بچه ها وقتی من وارد مکس میشم قبلش این سوال رو میپرسه ولی تا گزینه ی نه رو نزنم وارد مکس نمیشه و بالای نوار ابزار مکی هم نوشته unregisterd درحالی که ریجسترش کردم.ولی فک نکنم مشکل از اینجا باشه فقط خواستم همه جوانب کار دستتون باشه.
دوست عزیز من خدمت شما عرض کردم مشکل از کرک vray هستش شما مکس 2009 نصب کن با vray 1.5 sp2
از همین جام دانلود کن کرکش سالمه اون وقت تفاوت رو متوجه می شی این صحنه ای که شما گذاشتی با کیفیت خوب رندر کنی بیشتر از 1 ساعت نباید طول بکشه.

vpic

Well-Known Member
این نسخه واسه مکس 2010 نیست؟آخه نمیتونم پروژه هامو ببرم تو مکس 2009.اگه مرحمت کنید لینک این نسخه از وی ری رو واسه مکس 2010 بزارید تا آخر عمرم ممنونتون میشم.
از تمامی دوستانی که پیگیر مشکل بنده هستند نهایت تکر و قدردانی را دارم.و ممنونم بابت همه چی.

vpic

Well-Known Member
با تشکر از همه.آقا این وی ری که تو تاپیک بالا معرفی کردید مشکلی نداره؟یا این هم کرکش مشکل داره؟خودتون تست کردید؟
من اون وی ری رو که از سایت هم خریدم نصب کردم.آیا این مکلی نداره؟(اون نوشته های ریز ریز وی ری) و سرعت پایین رندر)

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا