پخش Flv

irGoogle

Member
آیا به جز اینکه خود یوزر Codec مربوطه رو نصب کنه، راهی رجود داره که بشه ویدئو flv رو در MMB پخش کرد؟
پیشنهاد شما چیه؟

ممنون​

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز

1- تا جايي كه من اطلاع دارم خير چنين امكاني تو mmb بدون نصب كدك مربوطه وجود نداره.

2- من پيشنهاد ميكنم نرم افزار FLV Player رو كنار برنامتون قرار بدين و در قالب يك پيغام به كاربر اطلاع بدين پيش نياز پخش فايلهاي شما نصب اين برنامه هست.

3- يادآوري ميكنم كه وقتي فايل ويدئويي با فرمتهاي مختلف فشرده ميشه تا كم حجم بشه به همون نسبت هم افت كيفيت صدا و تصوير پيدا ميكنه و در بعضي موارد اينقدر اين كيفيت پايينه كه در حالت fullscreen امكان نمايش فيلم وجود نداره. و اين باعث نارضايتي مخاطب برنامه ميشه.

4- موفق باشيد.

BEHESHT

Well-Known Member
در صورتی که فیلم هاتون رو import کنید تو خوده فلش 8 می تونین خروجی SWF بگیرید و فایل FLV رو پخش کنید :wink:

پس از خروجی گرفتن نیاز هست دوو تا فایل رو داشته باشید تا جایی که یادم میاد:)

سوال داشتید بازم بفرمایید من توضیح بیشتری بدم:wink:

موفق باشید:rose:

من به علت حجم پایین فایل های FLV رو انتخاب کردم تا فیلم های بیشتری رو در DVD جا بدم، شما FLV رو پیشنهاد می کنید؟ یا راه حل بهتری دارید؟

wvc1 یه چیز تو مایه های WMV هستش نصب کدکش هم دو سوت واست ردیف می کنم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا