پاک کردن رنگهای ترکیبی در کورل

sorena_hi

Member
سلام خدمت همه بروبچ کورلی
ببینید تبدیل رنگ بدن یه اسب یا هر تصویر دیگه ای در کورل به رنگ سفید راحته در صورتی که رنگهای استفاده شده در شکل ما ساده باشند یعنی یه رنگ قهوه ای مثلا اما زمانی که در تصاویر ما از طیف رنگی استفاده شده باشه یعنی بچه رنگها اونوقت سفید کردن اون رنگها مشکله من میخوام تمام این تصاویری که میبینید سفید شوند البته خط دوره مشکی شون بمونه مثل کتابهای رنگ آمیزی بچه ها البته بعضی از اینها که اصلا خط دوره هم ندارند باید به نظر شما چه کار کنم؟
لطفا کمکم کنید
7a8314

پیوست ها

• Graphic1.rar
    109.8 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • LGHORSE.rar
    31.6 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • ANIM167e.rar
    49.1 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • ANIM1676.rar
    70.6 کیلوبایت · بازدیدها: 16
آخرین ویرایش:

sorena_hi

Member
الان میخوام عکس رو بزارم اینجا که بتونید ببینید ولی نمیتونم میشه بگید چطوری میشه این کارو کرد روی قسمت گذاشتن عکس میرم و آدرس فایل که در فایل فکتوری آپلود کردم میدم ولی عکس نمیاد و یه ضربدر به جاش میاد

hosienmax100

3D Artist
الان میخوام عکس رو بزارم اینجا که بتونید ببینید ولی نمیتونم میشه بگید چطوری میشه این کارو کرد روی قسمت گذاشتن عکس میرم و آدرس فایل که در فایل فکتوری آپلود کردم میدم ولی عکس نمیاد و یه ضربدر به جاش میاد

سلام !

عکس رو کجا آپلود کردی تو مجید ؟

میتونی عکس رو پیوست کنی!

یا اینکه کد رو بزار همین جا ؟

یا اینکه .......................

موفق باشی!:wink:

sorena_hi

Member
1j5mq.jpg
[/IMG]نه من عکس رو توی فایل فکتوری آپلود کردم و از قسمت بالای جای نوشتن مبحث جدید جایی که آدرس عکس رو میخواد آدرس رو پیست کردم ولی نمیشه

آخرین ویرایش:

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
در مورد سوالت همونطور كه قبلا گفتم فقط استفاده از ابزار انتخاب و حذف هاله ها و سفيد كردن هاله آخر بهترين راهه كه در نتيجه با سفيد كردن هاله آخر و دور خط مشكي دادن به اون مي توني شكل مورد علاقتو به دست بياري
در مورد پيوست تصوير مي توني يكي از اين دو راه را انتخاب كني :
1) پيوست كردن با فرمت JPG و با حجم استاندارد كه در جدول مديريت پيوست مياد و اگر فرمت شما CDR و يا فرمتهاي غيرمعموله مي توني اونو زيپ كني و يا اگر حجم فايلت بيشتر از حجم استاندارده اون رو زيپ كرده و پيوست كني
2) در آپلودسنتر مجيد آنلاين اون رو آپلود كني :
http://img.majidonline.com/

موفق باشيد
مهدي

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
يه نمونه براتون به صورت JPG و CDR گذاشتم سورنا جان

موفق باشيد
مهدي

پیوست ها

• Horse.zip
    202.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5