پاک نشدن اطلاعات embeded

NARANJTORANJ

Well-Known Member
سلام
راهی وجود داره که بشه
بعد از خروج از پروژه اطلاعات embeded که در مسر (C:\DOCUME~1\user \LOCALS~1\Temp\MMBPlayer)
قرار داره پاک نشه؟
اگر بشه این کار رو کرد دیگر از سنگین شدن فایلهای embed قمی نیست

ایده
میشه واسه یک پروژه لودینگ گذاشت و embedd ها رو توی لودیگ جا داد و در صفحه بعد از لودینگ که همون خود
صفحه اصلی باشه embedd های لودینگ رو اجرا کرد اینجور پروژه هم سنگین نمیشه
جالب میشه
umnik2.gif

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز

چرا به جاي اينكه فايل رو embedded كنيد بعد اون رو تو پوشه temp باز كنيد و بعد دستوراتي بنويسيد كه اون فايلها پاك نشن و در ادامه از اونجا فراخواني كنيد و ...

چرا به جاي اينهمه راه از آدرسهاي وابسته استفاده نميكنيد؟ فايل رو كنار برنامه قرار بديد و از SrcDir استفاده كنيد.

منظورتون از اينكه embedded رو تو loading بزاريد و بعد loading رو تو صفحه اصلي اجرا كنيد چيه؟

loading مكاني براي قرار دادن فايلهاي embedded نيست . اصولا loading يكسري عمليات هست كه قبل از اجراي كامل برنامه انجام ميشه و data پيش نياز برنامه رو بارگذاري ميكنه. و به كاربر درصد پيشرفت عمليات بارگذاري رو اعلام ميكنه.

استفاده از loading هم هرجايي ضروري نيست. اگه data پيش نياز برنامه اينقدر سنگين باشه كه در زمان اجرا برنامه دچار وقفه بشه از loading استفاده ميكنن وگرنه هيچ ضرورتي براي ايجادش وجود نداره.

موفق باشيد

NARANJTORANJ

Well-Known Member
منظورتون از اينكه embedded رو تو loading بزاريد و بعد loading رو تو صفحه اصلي اجرا كنيد چيه؟

بعضی از پلاگین ها بعضی از شی هایی که شما میخواین که مشاهده نشن و .........باید توی embedd اضافه بشن
و یکی از مشکلات بیلدر همین هست که بیشتر از 2mb یا اجازه نمیده و یا پروژه سنگشن میشه
در زمن این گزینه رو فقط برای ایده گفتم وگر نه راههای زیادی واسه رفع این مشکل وجود داره
بگزریم
-----------
بحث ما در حال حاضر سر حذف نشدن embedd هاست فکر کنم با یک فرمان اسکریبت بشه قبل از خروج همچین کاری کرد

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
بحث ما در حال حاضر سر حذف نشدن embedd هاست فکر کنم با یک فرمان اسکریبت بشه قبل از خروج همچین کاری کرد

با پلاگين flody ميتونيد قبل از اجراي برنامه اصلي فايلهاي مورد نظرتون رو تو پوشه temp كپي كنيد و بعد برنامه رو اجرا كنيد.

يا اينكه پوشه temp رو به نام ديگه اي تغيير بدين و باز در زمان اجرا نامش رو به همون temp تبديل كنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا