پاک شدن فایل در فلش

ashkan206

New Member
سلام من یه فلش 16 گیگ کینگ استون دارم
من فایل میریزن و کامل کپی میشه و وقتی فلش رو در میارم و دوباره میزنم به کیس میبینم پوشه هست اما تو پوشه فایل نیست اما بعضی فال ها می مونند و بعضی ها پاک میشن
مشکل از کجا میتونه باشه
ویروس یابیش کردم
فرمت کردم
اما درست نشد

shahram t

New Member
من هم همین مشکل رو دارم بعضی وقتها فونتش هم عوض میشه و مثل نوشته های چینی میشه.البته کاملا مطمئنم از ویروس نیست وایراد از فلشه البته بعضی وقتها هم خوب عمل میکنه و مشکلی نداره.مارک فلش من کینگستون و2گیگه.واقعا اگه راهی واسه خوب شدنش هست مشتاقانه منتظرم.ممنون

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوستان .
خسته نباشید .
فکر کنم شما فلش رو سیف ریمو نمی کنید .
اگر که فلش رو همین جوری بیرون بکشید این اتفاق برای فلشتون میفته .
حتی ممکن هست فلش بسوزه .
اگر نحوه سیف ریمو رو بلد نیستین بگین تا یاد بدم .
موفق باشید .

ashkan206

New Member
اقا یاد بده
تا حالا بیش از 40 گیگ از دست دادم
هر کاری هست بگین شاید درست شد
ممنون

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
اقا یاد بده
تا حالا بیش از 40 گیگ از دست دادم
هر کاری هست بگین شاید درست شد
ممنون
سلام دوست عزیز و.
وقتی فلش رو به کامپیوتر وصل می کنید یه آیکون پایین سمت چپ مانیتور در کنار ساعت و تاریخ نمایش داده میشه که سه فلش توی آیکون هست که رنگش سبزه .
بعد از این که کارتون با فلش تموم شد قبل از این که اون رو از کامپیوتر جدا کنید روی این آیکون کلیک راست کنید و گزینه Safely Remove Hardware رو انتخاب کنید .
بعد از این کار یه صفحه جدید باز میشه که تو اون کادر وسطیش یه گزینه داره به نام USB Mass storage device .
این رو انتخاب کنید و روش کلیک راست کنید و Stop رو بزنید .
یه صفحه جدید باز میشه که توش یکی یا چند تا گزینه هست .
تک تک انتخابشون کنید و OK بزنید تا وقتی که اون گزینه USB Mass storage device دیگه بره .
حالا دیگه می تونید بدون هیچ مشکلی فلش رو از کامپیوتر جدا کنید .
امیدوارم بدرد بخوره .
موفق باشید .

shahram t

New Member
ای بابا مگه میشه همینجوری فلش رو درآورد اینو هر کی اطلاعات کمی هم از کامپوتر داره بلده.مشکل از این نیست.

ashkan206

New Member
سلام اقا فلش من 16 گیگ هست
یه بار فرمتش ردم امدم یه فایل 4 گیگ بریزیم دیدم میگه فول هست
حالا امدم یه کار کردم 4 گیگ رو به صورت تیکه تیکه ریختم دیدم تا 1.5 گیگ رو نگه داشته و بقیشو پاک کرده
مشکل از کجاست ؟
میشه درستش کرد؟

ashkan206

New Member
سلام اقا فلش من 16 گیگ هست
یه بار فرمتش ردم امدم یه فایل 4 گیگ بریزیم دیدم میگه فول هست
حالا امدم یه کار کردم 4 گیگ رو به صورت تیکه تیکه ریختم دیدم تا 1.5 گیگ رو نگه داشته و بقیشو پاک کرده
مشکل از کجاست ؟
میشه درستش کرد؟

Umber

Member
احتمال داره فایل هات از جمله فایل هایی هست که وقتی که روی مکان مورد نظر قرار میگیرند حجمشون زیاد میشه
مثل ویندوز که اول که روی سی دی هست 700 mb هست ول وقتی نصب میشه تا 1.5 gig هم میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا