پاسخ هر سوال غیر ممکن تو فلش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

benyamin_pc

Well-Known Member
آقا میشه این برنامه را کمکم کامل کنید؟

import flash.net.FileReference;

var listener:Object = new Object();
listener.onSelect = function(file:FileReference):Void {
trace("Opened " + file.name);
loadMovie(_url,_root["a"]);
}

var fileRef:FileReference = new FileReference();
fileRef.addListener(listener);
fileRef.browse();

benyamin_pc

Well-Known Member
رنگ کل متن های داخل صفحه را بدون اینکه به موی کلیپ تبدیلشون کنیم یا داینامیک باشن چجوری میشه عوض کرد؟

سلام

من دارم یه مولتی مدیا میسازم واسه یه شرکت
من میخوام توی همه صفحات فلش ام یه دکمه بنام DOWNLOAD EXCEL باشه
و کاره این دکمه اینه که با کلیک روش ...اون صفحه فلش ام میشه برروی هارد کاربر SAVE شه
البته خود کاربر بگه کجا میخواد SAVE شه
مثل save کردن یه صفحه ی html که BROWSE اینا داره
می خوام اون قسمتSave ویندوز بیاد و هر صفحه در فلشم از روی CD در هارد طرف در هرجاش که میخواد save شه

اگه میشه بگین چیکار کنم
اکشن دکمرو بگین
و اینکه آیا باید از همه صفحات عکس بگیرم؟

ممنونم

benyamin_pc

Well-Known Member
4-5 تا فایل Swf دارم با هم بازشون می کنم یه فایل اصلی دارم که داخلش دکمه هایی هست هر دکمه که کلیک شه یکی از Swf ها play شه چجوری؟

smmousazadeh

Well-Known Member
ُسلام آقا سامان
از آشنایی با شما در این سایت و اینکه یه ایرانی تو زمینه فلش اینقدر پیشرفت کرده و حاضر به دیگران کمک کنه خوشحالم , اما فکر کنم اگه سوالات را در تاپیکهای مجزا بذارید خیلی بهتر باشه.
یه توصیه کوچولو به دوستانی که از MDM استفاده میکنند اگه یه بجای mdm از director استفاده کنند فکر نکنم بی ضرر باشه , چون director تقریبا اون کارها رو انجام میده هم مراجعش بیشتره (مثلا تو همین سایت یه Topic داره) حداقل ضرر نداره یه تستی بکنید.

lمن از توی xml منوی غذا را می خونم و در فلش با زدن دکمه ای نشون می دم حالا می خوام غذا و دسر و نوشیدنی و ... که کاربر انتخاب می کنه و من در متغیرهایی محلی ذخیره می کنم در xml بزارم که بچه های #C بهش دسترسی داشته باشند
در مورد dll راهنمایی نمی کنین؟

Esi2260

Member
سلام آقا سامان؛

من دارم یک سایت تمام فلش برای یکی از دوستانم که توی کار موسیقی هست درست کنم.
صفحه فلش من دو قسمت در بالا و پایین داره که قسمت با توضیحات و آهنگها و ... مربوط به گزینه های منوی قسمت پایینی میشه.

اما سئوال:
میخواستم بدوم امکانی وجود داره که وقتی کاربر صفحه Browser رو کوچیک یا بزرگ میکنه یا تمام صفحه میکنه اندازه فلش من هم متناسب با اون تغییر کنه؟
و اگر جواب گزینه بالا "بله" است اگر صفحه اونقدر کوچیک بشه که جا برای نمایش اطلاعات قسمت بالا وجود نداشت بصورت خودکار سیستم Scroll توش فعال بشه؟

ممنون

تا بعد

شما می تونین یه کمک کوچیک کنین و یک کمک بزرگ
کمک کوچیک:بررسی مشکلات و سوالات در یک تا÷یک
کمک بزرگ : سر زدن و بررسی تمام تاپیک ها برای جواب دادن به سوالات بی جواب
در انجمن کرل کسی این کار را می کنه
یه حرفه ای اینجوری خودشو اثبات می کنه نه با ایجاد یه تاپیک پر هرج و مرج

اول: اینکه من خودم رو قبلا اثبات کردم. حداقل با خوندن پیغام های قبلی این رو باید متوجه میشدی.
دوم من تمام کد های مورد نیاز شما حتی فراتر از dll رو به kiafilm دادم.و اینجا از ایشون میخوام که اون رو به پیغام های: خصوصی شما بفرسه.در ضمن من بیشتر جواب ها رو به ایمیل یا پیغام های خصوصی دوستان فرستادم این دلیل براینکه مشکل اون ها حل نشده و تاپیک نقش مثبتی رو ایفا نکرده نیست.
سوم: این اخرین پیغام من تو این وب سایته و من به دلیل مشکلات شخصی ...
از اقا امیر هم خواهش می کنم که این تاپیک رو ببنده.
امید وارم اون چند نفری که خودشون میدونن بعد از رفتن من راز دار بمونن و شیتونی نکنن.
خداحافظ.

YTERROR

Active Member
آقا این و جواب به بعد برو واسه من خیلی مهم شده این قضیه بعد از اومدن فلش جدید

چجوری میشه به طور مثال یک Flv زو که از طریق فلش 8 باز کرد و بخونه رو با فلش پلیر 6 اجرا کرد ( چون می دنی فقط باید فلش 8 به بالا باشه )

و وقتیاین جوریه یک فلشی که با فلش 6 کار می کنه بخوایی استفاده کنی ارور میده چون هر دو ورژن فلش رو نیاز داره و نمی تونه باز کنه

وقتی هم از دستور لود موی استفاده می کنی و Flv رو تویی فلش 6 که ساختی و فلش اثلیت فراخوانی می کنی درست کار نمی کنه مگه این که فلش پلیرت بالای 8 باشه

لطفا یک راهنمایی بکن و یک چیزی معرفی بکن که از این ورژنهایی فلش که قاطی شدند باهم راحت بشیم

ممنون در ضمن تجربه این چند ساله من تویی فرومهایی مختلف هم اگه بخوایی بدنی انتظار از کسایی که بهشون کمک می کنی و جواب سوالشون و میدید نداشته باش و منتظر چیزی نباش که کسی بخواد بهت همین چیزاش واسه آدم لذت بخشه چون واه دل خودش کار م یکنه نه .....

alionline1366

Active Member
سلام

آقا سامان من یه فیلد گزاشتم که طرف اسمش رو وارد میکنه و در کار در یک فیلد دیگه نمایش داده میشه و اسمی که وارد میشه فارسی هست هم زمانی که وارد میشه هم زمانی که در فیلد دیگه نمایش داده میشه فونتش آریال چیکار کنم فونتش آریال نباشه و یکی از فونتهای مریم باشه

smmousazadeh

Well-Known Member
من فکر نکنم به صورت دینامیک امکان استفاده از فونتهای مریم باشه. اما اگه آریال رو به tahoma تبدیل کنی هم زیبا تر میشه هم اینکه آریال و tahoma از فونتهای unicode هستند و در هیچ جا به هم نمی خورند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا