پارسی پی اچ پی : اوپن سورس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

irdavidnet

Banned
سلام ، یه خبر بزرگ دارم ، سیستم مدیریت محتوای پارسی پی اچ پی رو که میشناسید ؟ اگه نه ، یه سری به سایتش بزنید : www.parsiphp.com
خب ، این سیستم کپی برداری شده ، حتی سایتشم از سایت parsibox.com کپی شده .
کسی که اینو ساخته اصلاً نمی دونه php چی هست .
منم حالا اون سی ام اسشو که کد کرده بود با زند ، دی کد کردم و می خوام در دسترس همه قرار بدم .
این نسخه آخرین نسخه ، یعنی نسخه 2 پارسی پی اچ پی هست .
یادتون باشه ، من تو یه تاپیک که الان پاک شده ، نوشته بودم که این سیستم کپی هست . الانم فکر کنم این تاپیک رو مدیر این انجمن {آقا سیاوش} پاک کنن و
یادتون باشه اولین کسی که این سیستم رو به صورت اوپن سورس ارائه داد من بودم .
خبر ارائه نسخه 2
لینک های دانلود پارسی پی اچ پی نسخه 2 کاملاً اوپن سورس :
برای دانلود به www.iroveb.com

حجم : 1مگابایت و 300 کیلوبایت تا 1مگابایت و 120 کیلوبایت

رمز عبور : برای دریافت رمز عبور 2 راه دارید :
1- ارسال پیامک به شماره 09364700994
2- گذاشتن پیام به صورت خصوصی در سایتم و ذکر ایمیل یا راهی که من پسورد رو براتون بفرستم ، البته ممکنه کمی طول بکشه .لينك دانلود كار نميكنه ‏,‏ به زودي لينك جديد رو مي ذارم.‎
» آقای نوبخت دیدی بالاخره مچتو گرفتم
» آقا سیاوش ، مدیونی اگه این تاپیک رو ببندی ، چقدر کشتم خودمو تا ثابت کنم این قضیه رو.

آخرین ویرایش:

tabib_m

Member
من واقعا برام سواله که شما چجوری این همه وقت اضافی (!) گیر اوردی که بتونی به برنامه های این و اون کار داشته باشی!!!
باز اگر اثبات کرده بودی که موتور جستجوی یاهو، کپی شده از گوگل هست، یه چیزی. اصلا یه همچین cmsی ارزش این همه زحمت رو داشت؟؟؟
میدونی اگر میرفتی تو این مدت چهار تا کتاب میخوندی، چقدر میتونستی موثر تر باشی؟؟

آخرش نفهمیدم، اینجا یک محیط آموزشی هست، یا جای زیرآب زدن این و اون!!!

متأسفم

vop.ir

New Member
شما خودت هموني نيستي كه در به در دنبال پروژه هاي اوپن سورس بودي تا سي ام است رو تكميل كني ؟
يادم مياد در به در دنبال لينك باكس بودي

Webber

Well-Known Member
سلام
دوستان هدف ما از جمع شدن در این جا اینه که بتونیم مشکلات خودمون و دوستان دیگه رو حل کنیم.حالا نمی دونم معنی این جنگ cms های پاورفول دوستان چیه و تا کی ادامه خواهد داشت.این مسائل نتیجه ای جز ایجاد اختشاش ندارد و در اصطلاح ضایع کردن دیگران نیز اصلا کار درست و قابل قبولی نیست حتی اگر کل سایتش را کپی کرده باشد.بهتره اگه داریم حرفه ای می شیم حداقل کمی هم ادای حرفه ای ها رو در بیاریم چون برنامه نویسان گوگل هم به این اندازه ادعا ندارند.
این نظر من بود که صادقانه گفتم.
موفق باشید

vizz666

Member
سلام ، یه خبر بزرگ دارم ، سیستم مدیریت محتوای پارسی پی اچ پی رو که میشناسید ؟ اگه نه ، یه سری به سایتش بزنید : www.parsiphp.com
خب ، این سیستم کپی برداری شده ، حتی سایتشم از سایت parsibox.com کپی شده .
کسی که اینو ساخته اصلاً نمی دونه php چی هست .
منم حالا اون سی ام اسشو که کد کرده بود با زند ، دی کد کردم و می خوام در دسترس همه قرار بدم .
این نسخه آخرین نسخه ، یعنی نسخه 2 پارسی پی اچ پی هست .
یادتون باشه ، من تو یه تاپیک که الان پاک شده ، نوشته بودم که این سیستم کپی هست . الانم فکر کنم این تاپیک رو مدیر این انجمن {آقا سیاوش} پاک کنن و
یادتون باشه اولین کسی که این سیستم رو به صورت اوپن سورس ارائه داد من بودم .
خبر ارائه نسخه 2
لینک های دانلود پارسی پی اچ پی نسخه 2 کاملاً اوپن سورس :
برای دانلود به www.iroveb.com

حجم : 1مگابایت و 300 کیلوبایت تا 1مگابایت و 120 کیلوبایت

2- گذاشتن پیام به صورت خصوصی در سایتم و ذکر ایمیل یا راهی که من پسورد رو براتون بفرستم ، البته ممکنه کمی طول بکشه .لينك دانلود كار نميكنه ‏,‏ به زودي لينك جديد رو مي ذارم.‎
» آقای نوبخت دیدی بالاخره مچتو گرفتم
» آقا سیاوش ، مدیونی اگه این تاپیک رو ببندی ، چقدر کشتم خودمو تا ثابت کنم این قضیه رو.

متأسفم

hidensoft

Member
چون برنامه نویسان گوگل هم به این اندازه ادعا ندارن
یکم خنده دار بود . شما از کجا می دونی ؟
شما خودت هموني نيستي كه در به در دنبال پروژه هاي اوپن سورس بودي تا سي ام است رو تكميل كني ؟
دلیل بر کپی برداری نیست .
گذینه دوم گذینه مناسب تری می تونه باشه :wink:

irlogo

Active Member
خوب ، می دونین دوستان بعضی از ایرانی ها دوست دارن بیش از حد معروف بشن ! منظورم شخص خواهی نیست خدا نکرده ولی همتون یه ضرب المثل رو می شناسین

از آن نترس که های و هوی دارد
از آن بترس که سر به زیر دارد

parsiteam

Member
سلام . من سرپرست تیم پشتیبانی Parsi Php هستم . خیلی خوبه .همینطوری ادامه بدید . سرگرمیه خوبیه .
بنده خدا آقای نوبخت خودش روز اولی که برنامه رو منتشر کردند تمام این مسایل رو مبنی بر کپی بودن فقط طراحی سیستم ذکر کرده بودند . حتی داخل سایتشون هم نوشتن که کار طراحی سیستم توسط تیم پارسی باکس و آقای روزبه شفیعی انجام شده .

فکر نکنم دیگه جای بحثی باشه . بعدشن من خودم شاهد بودم که آقای نوبخت خودشون آپن سورس سیستم رو به تعدادی از کاربران اینترنت حتی یکی دوتا از یوزر های همین مجید آنلاین دادند . هیچ ابا و ترسی هم از اینکه سیستم قفلش باز شده و .... ندارند .

چون سیستم رایگانه . اصلا توی جلسه اخیری که برگذار کردیم تصمیم گرفتیم که اوپن سورس سیستم رو به عنوان یک هدیه برای نوروز ارائه بدیم . حالا هم دوست خوببوم زحمت کشیدن این کارو کردن . دستشون درد نکنه .

ولی لازم نبود این همه خودشونو به زحمت بندازن :

چقدر کشتم خودمو تا ثابت کنم این قضیه رو.

به خودمون میگفتن تا براشون ارسال کنیم . به هرحال جالب بوده کارشون و جای تقدیر داره . ولی اینکه بخاین به کسی در این محفل عمومی توهین و اهانتی انجام بدید , به دور از شان یک جوان ایرانی می باشد .

آقای نوبخت دیدی بالاخره مچتو گرفتم

بحث دیگه ای که وجود داره فکر کنم دوست عزیزمون قصد داشتن بیشتر سایت و شماره خودشونو تبلیغ کنند :

اگر واقعا چنین هدفی دارید خوب در امضای خودتون آدرس سایت و شماره تماس خودتونو بنوسید . اگر دوست داشتید آدرس منزل رو هم بنوسید که مشتری ها بیان پا بوسی :neutral:

فعلا آقای نوبخت سخت درگیر تحصیل خودشون هستن و وقت کمتری برای اینترنت و .... قرار می دهند . لذا لازم دونتستم به عنوان عضو گروه پارسی این مطالب رو ذکر کنم و از دوست خوبمون بخاطر این همه زحمت برای کاری که قبلا گفته شده و نیازی به اثبات نبود تقدیر و قدر دانی کنم .

از تمامی دوستان این انجام هم بخاطر ابراز لطف خود ممنونم . درضمن استقبال از سیستم به طوری بود که طی 6 ماه ارائه آن حدودا 650 سایت توسط آن مدیریت می شود . لذا فکر نکنم این بحث ها به جایی برسه .

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

irdavidnet

Banned
من واقعا برام سواله که شما چجوری این همه وقت اضافی (!) گیر اوردی که بتونی به برنامه های این و اون کار داشته باشی!!!
باز اگر اثبات کرده بودی که موتور جستجوی یاهو، کپی شده از گوگل هست، یه چیزی. اصلا یه همچین cmsی ارزش این همه زحمت رو داشت؟؟؟
میدونی اگر میرفتی تو این مدت چهار تا کتاب میخوندی، چقدر میتونستی موثر تر باشی؟؟

متأسفم
کاربر محترم ، tabib_m :
1- شما جای من نیستی که بفهمی چی می گم !
2- انجمن جای زیرآب زدن نیست ! اما من سورس گذاشتم ، چون دیدم شماها دارید گول می خورید .
3- شما می خوای منو نصیحت کنی ؟؟!!

يادم مياد در به در دنبال لينك باكس بودي
کاربر محترم vop.ir :
1- من خودم لینکس باکس می سازم ، یه سرچ بزن ، لینکس باکس با نام کاربری irdavidnet ، ببین چی گیرت میاد .
2- من ، پروژه های اوپن سورس بگیرم و سی ام اسم رو تکمیل کنم ؟

کاربر محترم r324 ، واسه خودم متاسف باش که در تاپیک های دیگه ضایع نشی !

خوب ، می دونین دوستان بعضی از ایرانی ها دوست دارن بیش از حد معروف بشن ! منظورم شخص خواهی نیست خدا نکرده ولی همتون یه ضرب المثل رو می شناسین...
واقعاً هیچکدومتون آدم نیستید ، این همه زحمت کشیدم ، سورس گذاشتم ، به جای یه تشکر ، ورداشتن چه کارا که نکردن ...
واقعاً نمک نشناسین ، اگه اینجا ویبولتین نال شده می ذاشتم 100 نفر تشکر می کردن !!!

سلام . من سرپرست تیم پشتیبانی Parsi Php هستم . خیلی خوبه .همینطوری ادامه بدید . سرگرمیه خوبیه .
جوابیه کاربر محترم ، parsiteam :
آره سرگرمیه خوبیه ، آقا ساسان ، بدجوری دارید می سوزید ؟
بنده خدا آقای نوبخت خودش روز اولی که برنامه رو منتشر کردند تمام این مسایل رو مبنی بر کپی بودن فقط طراحی سیستم ذکر کرده بودند . حتی داخل سایتشون هم نوشتن که کار طراحی سیستم توسط تیم پارسی باکس و آقای روزبه شفیعی انجام شده .
از روز اول نه ! بعد از ایجاد تاپیک و بعد از مدت 12 روز بعد ... در سایت نوشتن طراحی شده گرافیک و قالب توسط روزبه شفیعی ، اگه پارسی باکس رو توی کش گوگل ببینید ، نسخه قدیمشو ، با سایت الان پارسی پی اچ پی مو نمی زنه !
کد های جاوا سایت پارسی پی اچ پی با کد جاوا سایت پارسی باکس یکی هست که کد جاوا را بخشی از اونو آقای هادی زاده (یا امین زاده) و آقای محسن داوری نوشتن ...
فکر نکنم دیگه جای بحثی باشه . بعدشن من خودم شاهد بودم که آقای نوبخت خودشون آپن سورس سیستم رو به تعدادی از کاربران اینترنت حتی یکی دوتا از یوزر های همین مجید آنلاین دادند . هیچ ابا و ترسی هم از اینکه سیستم قفلش باز شده و .... ندارند .
شما کجایی هستی ؟؟؟!!!
آدم خالیبند .....
چون سیستم رایگانه . اصلا توی جلسه اخیری که برگذار کردیم تصمیم گرفتیم که اوپن سورس سیستم رو به عنوان یک هدیه برای نوروز ارائه بدیم . حالا هم دوست خوببوم زحمت کشیدن این کارو کردن . دستشون درد نکنه .
تو خبرتون قرار بوده نسخه 3 بدید ، حالا شد نسخه اوپن سورس ، جلسه فوق العاده گذاشتید ؟ حتماً ویدئو کنفرانس بوده ؟؟؟!!!

ولی لازم نبود این همه خودشونو به زحمت بندازن :
باشه ، باشه ، ساسان جون می خوای متن پیام های یاهو مسنجری رد و بدل شدمونو نشونت بدم ؟

بحث دیگه ای که وجود داره فکر کنم دوست عزیزمون قصد داشتن بیشتر سایت و شماره خودشونو تبلیغ کنند :
پسر خوب ، برای فهمیدن تعداد دانلود اینکار رو کردم
ثانیاً در قوانین انجمن ذکر شده از گذاشتن لینک مستقیم فایل های نال شده خودداری کنید .

اگر واقعا چنین هدفی دارید خوب در امضای خودتون آدرس سایت و شماره تماس خودتونو بنوسید . اگر دوست داشتید آدرس منزل رو هم بنوسید که مشتری ها بیان پا بوسی
باشه ، باشه ، حتماً ...
من نمیام پسورد رو بذارم تا همه راحت دانلود کنن و صفا کنن ....

فعلا آقای نوبخت سخت درگیر تحصیل خودشون هستن و وقت کمتری برای اینترنت و .... قرار می دهند . لذا لازم دونتستم به عنوان عضو گروه پارسی این مطالب رو ذکر کنم و از دوست خوبمون بخاطر این همه زحمت برای کاری که قبلا گفته شده و نیازی به اثبات نبود تقدیر و قدر دانی کنم .
اگه سختگیر بودن ، شکایت الکی از سایت من در روز پنجشنبه و جمعه همین هفته ای که گذشت نمی کردن !

ز تمامی دوستان این انجام هم بخاطر ابراز لطف خود ممنونم . درضمن استقبال از سیستم به طوری بود که طی 6 ماه ارائه آن حدودا 650 سایت توسط آن مدیریت می شود . لذا فکر نکنم این بحث ها به جایی برسه .
نصفشون برا خود افراد سایت پارسی پی اچ پی هست .

با این حال مشکلی داری ، اینجا نگو ، پیامک بزن ، میل بزن و....
اینجا مکانیه که اگه برنامه اوپن سورس مشکلی داشت ، به من بگید تا رفع کنم

vizz666

Member
آره دیگه این مبحث هم مثل بقیه حذف میشه فقط وقت اضافه میزاریم

کاربر محترم r324 ، واسه خودم متاسف باش که در تاپیک های دیگه ضایع نشی !

من ضایع شدم یا تو؟ فکر نکنم به این زودی ها یادت بره :eek:

حرف الکی بزنی ضایعت میکنم که دیگه هر وقت میخوای پست بدی حداقل 10 بار بخونیش:oops:

hidensoft

Member
نظر قلبی من اینه که همچین صحبت هایی جاش توی یه انجمن برنامه نویسی نیست و متاسفانه داره زده می شه .
امید وارم یه مدیر بیاد و این بحث رو تموم کنه .

amir01

Well-Known Member
بنده خدا آقای نوبخت خودش روز اولی که برنامه رو منتشر کردند تمام این مسایل رو مبنی بر کپی بودن فقط طراحی سیستم ذکر کرده بودند. حتی داخل سایتشون هم نوشتن که کار طراحی سیستم توسط تیم پارسی باکس و آقای روزبه شفیعی انجام شده.
بعد از خوندن این تیکه کلی خندیدم! (پس اینطور که فقط بخش طراحی کپی برداریه؟!) :cool:
بازم من صبر میکنم و هیچی نمیگم...
ببینیم این جماعت با این کاراشون به کجا میخوان برسن...

YTERROR

Active Member
ما که سر در نیاوردیم اینجا چی می خواد ثابت بشه حالا این کپی کرده این مچشو گرفته یا نه بلعکس یا هر جور دیگه به چی می خواین برسین ؟

بی خیال این چیزا بشین این کل کل کردنا و ...... مال زمانی بود که چندین هزار پرتال و ...... آماده وجود نداشت نه این دوره زمونه

در هر صورت بهتره این دوستمون که این کارو کردن و اون کسی که فرد مورد نظرشونه دست از سر هم بردارن چون برای استفاده کننده هیچ فرقی نداره کی کار کرده کی نکرده

موفق و پیروز باشید

siavashmusic

Active Member
در صورتی که مسایل خارج از فروم مجددا داخل انجمن کشیده بشه کلیه کاربرانی که در اون تاپیک شرکت میکنند دسترسیشون بسته میشه

اینجا رو دیگه شما به گند کشیدید
کل انجمن از دست رفت
بار علمی سایت پایین اومد خیلی از کاربران رفتن و سالی یکبار هم نمیان ...دست بردار نیستید . . . ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا