پارتیکل مایا

mohammadiinbox

New Member
با عرض سلام
دوستان اگر کسی در مورد پارتیکل مایا آموزشی داره بزاره
با تشکر

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
کارای alex alvarez رو پیدا کن خیلی خوبن واسه گروه Gnomon
البت که Digital tutors هم داره یه چیزایی.
ما هم باید سرچ کنیم تو سایت هایی مثل CGpeers و graphixshare و downserv و gfxscene یا ازا این سایت هایی ریخته عزیز خودت یه سرچی بزنی راحت پیدا میکنی ما هم بخوای بذاریم باید کلی بگردیم برات سرچ کنیم که خودن زحمت این کارا رو بکش.
حق یارت

sazegar s

Member
سلام
کارای alex alvarez رو پیدا کن خیلی خوبن واسه گروه Gnomon
البت که Digital tutors هم داره یه چیزایی.
ما هم باید سرچ کنیم تو سایت هایی مثل CGpeers و graphixshare و downserv و gfxscene یا ازا این سایت هایی ریخته عزیز خودت یه سرچی بزنی راحت پیدا میکنی ما هم بخوای بذاریم باید کلی بگردیم برات سرچ کنیم که خودن زحمت این کارا رو بکش.
حق یارت

ba salam va tashakor
az site graphixshare chetori mishe download kard
man natoonestam download konam
lotfan rahnami konid
tashakor

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
عزیز کار خاصی نباید بکنی ، شاید اون چیزی که شما میخواین مشکلی داره چون من بعد از خوندن مطلب شما رفتم تو همون سایت یه سرچ زدم real flow 2012 64bit بعد راحت اوردش و من روی اسم و سر فصلش کلیک کردم رفت تو صفحه ی خودش بعد اون پایین سه تا لینک داشت اولین لینک هم زدم و به لطف خدا باز شد و با حجو حدود 172 mb بهم اجازه ی دانلود داد.

شاید اون چیزی که خواستی دانلود کنی مشکلی داشته عزیز.

حق یارت :rose:

Masoud'

Member
سلام دوست عزیز
اگر به سایت تکنو 2000 رجوع کنی و مباحث پارتیکل رو سرچ کنی تمام فیلم های آموزشیه جدید رو میاره بعد میتونی بری خیابون ولیعصر بازار رضا بخری.
البته باید کد فیلم آموزشی رو برداری و بعد بری مغازش و تهیه کنی یا بگی برات پیک کنه.:eye:

جدیدترین ارسال ها

بالا