پادشاه سیستم های مدیریت محتوا نیوک لرن فارسی

pcse7en

New Member
[FONT=&quot]نیوک لرن سیستم فارسی و ایرانی برای مدیریت وب سایت ها می باشد این سیستم کاملا ایرانی به دست برنامه نویسان ایران نوشته شده است و به نظر من بهتر از همه سیستم های مدیریت محتوای خارجی است این سیستم از نظر سرعت امنیت کارایی و پشتیبانی در سطح بالایی است ولی در حق آن کم لطفی هایی زیادی از طرف کاربران ایرانی شده است این سیستم دارای امکانات خارق العاده ای است که شاید بیشتر سیستم های پولی هم دارای آن نباشند.در اینجا [/FONT]
[FONT=&quot]به بیان برخی از آنها می پردازیم.چه بهتر است در سال حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سیستم وطنی و کاملا امن نیوک لرن فارسی استفاده کنیم[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
vfiqgxr2zs1vi9grc.jpg

[FONT=&quot]
vfiqgxr2zs1vi9grc.jpg
[/FONT]​

1. [FONT=&quot]سیستم ارسال خبر[/FONT]
  2. [FONT=&quot]سیستم مدیریت منوها[/FONT]
  3. [FONT=&quot]سیستم مدیریت کاربران[/FONT]
  4. [FONT=&quot]سیستم امتیاز دهی به کاربران[/FONT]
  5. [FONT=&quot]سیستم پیشرفته نگهبان سایت و دیواره آتشین با پنل مدیریت کاملا پیشرفته[/FONT]
  6. [FONT=&quot]سیستم ساخت و ویرایش بلوک به صورت حرفه ای[/FONT]
  7. [FONT=&quot]سیستم مدیریت نظرات[/FONT]
  8. [FONT=&quot]سیستم چت کاربران[/FONT]
  9. [FONT=&quot]سیستم پیغام مدیریت[/FONT]
  10. [FONT=&quot]سیستم مسدود کردن آی پی کاربران[/FONT]
  11. [FONT=&quot]سیستم مدیریت فایل و رسانه کامل به صورت یک فایل منیجر کامل[/FONT]
  12. [FONT=&quot]سیستم تبلیغات به صورت حرفه ای با امکان عضو گیری در سیستم تبلیغات و کنترل پانل مجزا برای تبلیغ دهندگان و درج محدودیت و قیمت برای تبلیغات[/FONT]
  13. [FONT=&quot]مدیریت تگها پیوند ها کلمات کلیدی قالب و .....[/FONT]
[FONT=&quot]و خیلی امکانات مدیریتی دیگر که از گفتنشان عاجزیم[/FONT]

منبع : گروه آموزش مجازی ایران پی سی سون

hdnsoft

Well-Known Member
:cool: کلا ما به اغراق کردن عادت داریم :دی
دوست عزیز همه این امکاناتی که نوشتین رو سیستم مدیریت محتوا وردپرس هم که داره

pcse7en

New Member
اغراق نیست شما می تونی امتحان کنید
این سیستم اونقدر کامل هست که ما دیگه نیازی به سیستم های خارجی نداشته باشیم و امکاناتی که داره در هیچ سیستم رایگان دیگه ای وجود نداره

shnoit

Well-Known Member
لابد اینم میدونین که فشاری که از طرف نیوک به سرور هاست وارد میشه به اندازه وردپرس نیست.
قبول دارم که که خیلی نیوک های دیگه خوبتر و پشتیبانیشن بهتره ولی دیگه لقب پادشاه دادن هم زیاد . از رو منطق بگیم خب.

1mdfr

Member
باسلام

سلام
این هم هست که با وردپرس می تونی سایتی واقعی تر با جدا بودن ستون های آمار وعضویت بسازی .
تو وردپرس ستون های کناری با چند کد واستایل راحت است ولی در نیوک یک کد نویسی خاصی دارد تا ستون کناری مورد نظر را بسازی.:mad:

pcse7en

New Member
شاید شما خبر نداشته باشید اما در نیوکلرن فارسی به راحتی هرچه تمام تر می شود ستون ها را بدون حتی یک خط کد به وجود آورد و در این سیستم مانند سیستم های دیگر نیاز نیست برای نصب ماژول ها و بلوک و ایجاد ستون کد نویسی کنیم.

hdnsoft

Well-Known Member
دوست من ، من نمیدونم اصرار شما برای چه چیزیه !
آخه همه این صحبت ها به راحتی در وردپرس امکان پذیره
جدا از محبوبیتی که این سیستم داره ، من با جوملا کار نکردم اما فکر میکنم ، که جوملا هم همینطوره !

shnoit

Well-Known Member
دوست من ، من نمیدونم اصرار شما برای چه چیزیه !
آخه همه این صحبت ها به راحتی در وردپرس امکان پذیره
جدا از محبوبیتی که این سیستم داره ، من با جوملا کار نکردم اما فکر میکنم ، که جوملا هم همینطوره !

جوملا و خیلی از سیستم های دیگه واقعیتش تو راحتی طراحی قالب به پای وردپرس نمیرسن.
در واقع شما میتوانین با نگا کردن به کدهای یه نمونه قالب ورپرس دستتون میاد که کلا چی به چیه ( یه روزه البته منظرم فوق فوقش هست )
ولی متاسفانه در نیوک همه میدونن این چنین نیست.
شیوه طراحی و چیدمان سایت ها دست و بال طراحان رو محدود کرده نیوک.

اما خب بازم نیوک لرن به نسبت بقیه به نظرم تغییرات زیادی رو در این مدت محدود که کاراشو انجام داده، روی سیستم ایجاد کرده که واقعا جایه تشکر داره.:rose:

1mdfr

Member
باسلام

اره من طراحی قالب وردپرس بلد نیستم ولی با نگاه چند نمونه قالب متوجه شدم چی به چیه وقالب ها رو راحت ویرایش میکنم.
ولی در نیوک چیز راحتی درطراحی قالب وجود نداره و خیلی عجیب هست:shock:

pcse7en

New Member
اتفاقا راحتی ساخت و طراحی قالب در نیوک لرن است که به راحتی با فراخوانی توابع از پیش تعریف شده میشه قالب ساخت

hdnsoft

Well-Known Member
دوست من ، نوشتین عیب کسان منگر و احسان خویش؟
اولا خدمتتون عرض کنم اینجا عیب جویی فرد یا افراد خاصی نیستش،
شما یک سیستمی معرفی کردین ، خب من هم نظرم رو بیان کردم ، آیا نظر من واقعا این رو می رسونه ؟
کاش جای این همه توجیح های بی اساس کمی هم واقع بین باشیم
ما میخوایم تجربیات مون رو به همه دیگه انتقال بدیم ، نه اینکه خدای نکرده غرض ورزی کنیم ،
من یک جای ، توی یک زمینه اشتباه فکر میکردم اومدم و اینجا به بحث و چالش کشیده شد، و فهمیدم اشتباه حمایت میکردم ، خب خیلی منطقی قبول کردم
پیشنهاد میکنم شما هم کمی فکر کنید ، بعد ضرب المثل بیان کنید :rose:

Cisco

مدیر انجمن
دوستان عزیز هر سیستمی برای کاری ساخته شده .
باید خدمتتون عرض کنم هر کدوم در جای خودشون معایب و مزایایی دارن و نمیشه گفت کدوم بهتره .
وردپرس کمی آسون تره دلیل نمیشه بهتر باشه و این چون چت و... داره بگیم این بهتره.
هر کدوم تو جای خودشون.
ممنون از همتون.

VAHID216

مدیر بازنشسته
در اینکه روی نیوک لرن کار شده و دوستان خیلی زحمت کشیدن ، من همیشه با خودم فکر می کردم که چرا این همه سیستم رفتن سراغ نیوک !
البته من کد های سیستم رو دیدم تقریبا خیلی متفاوت بود ولی باز هم هسته نیوک به خاطر قدیمی بودن در بعضی از جاها معلوم هست که دست توسعه دهندگان رو بسته !
همون طور که دوستان گفتن هر کدوم از سیستم های مدیریتی مزایا و معایبی دارند و هر کدوم رو برای کار خاصی ساختن و این اصطلاح شما درست نیست.
به هر حال دوستانی که در نیوک لرن فعالیت می کنند زحمت کشیدن و من بهشون خسته نباشید می گم.

جدیدترین ارسال ها

بالا