پائيز بلک بری 10 می‌آيد

simo120

Active Member
گزارش‌هایی که از شرکت ریم به بیرون درز کرده است نشان می‌دهد این شرکت قصد دارد گوشی هوشمند جديد خود را كه بلک بری 10 نام دارد، در اواسط ماه اوت سال جاری میلادی معرفی کند.
شرکت ریم به صورت رسمی درباره زمان دقیق عرضه بلک بری 10 اظهار نظر نکرده است، اما تورستون هینز، مدیر عامل این شرکت در یک اظهار نظر کلی ابراز امیدواری کرده است این گوشی در نیمه دوم سال جاری وارد بازار شود.
شرکت ریم هفته آينده قصد دارد نمایشگاهی با عنوان کنفرانس جهانی بلک بری برگزار کند، اما تحلیلگران معتقدند ریم در این نمایشگاه جزئیات دقیقی درباره این گوشی هوشمند را فاش نخواهد کرد. برخی از منابع خبری گفته اند بلک بری 10 از ماه اکتبر سال جاری وارد بازار خواهد شد.
شرکت ریم برای چند سال متوالی توانسته بود با گوشی‌های بلک بری خود بخش زیادی از بازار کسب و کارهای تجاری در آمریکا را تصاحب کند. اما برخي نارسايي‌هاي شبكه و تاخیر در عرضه گوشی‌های جدید بسیاری از مديران آي تي را مجبور کرد سياست‌هاي جديدي اتخاذ كرده و گوشي‌هاي هوشمند تحت سيستم عامل اندرويد و آي او اس را جايگزين گوشي‌‌هاي شركت ريم كنند. بي جهت نيست كه سود شرکت ریم فقط در سه ماهه چهارم سال 2011 با بیش از 70 درصد کاهش به رقم 265 میلیون دلار رسیده بود.
گزارش هاي اخير حکایت از آن دارد که شرکت اپل با گوشی آیفون خود رفته رفته جایگاه بلک بری را در بازار کسب و کارهای تجاری نيز كسب مي كند.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا