يک سايت كاملا فلش چه قدر طول ميکشه تا load بشه

blue_devil

New Member
با سلام من نميدونم اينجا جاي مترح کردن اين سوال هست يا نه ولي مي خواستم بدونم که شما تو ايران چه قدر طول ميکشه تا يک سايت کاملا فلش Load بشه تا بتونيد ببينينش:?:
يعني اگه من يه سايت كاملا فلش بخواهم بزنم کسي ميتونه از ايران بياد ببينتش يا نه:?:

saeedfweb

Member
blue devile عزیز
سئوالت رو نمیشه دقیق پاسخ داد چون
لود شدنش
بستگی به تعداد فریمهای فلش داره به تعداد عکسهائی که داره به سرعت send و recive اینترنت داره
در حقیقت حجم فایلت خیلی مهمه که می تونی با تغییرات توی اطلاعات بالائی حجمش رو کم یا زیاد کنی
اما یه فلش 890 کیلو بایتی در حدود 2 دقیقه طول میکشه
البته گاهی کم تر گاهی بیشتر
امیدوارم به دردت خورده باشه

bagher

Member
با سلام سرعت اتصال اینترنت در ایران 33.6 کیلوبیت در ثانیه است و یعنی در حدود 3 کیلو بایت در ثانیه حال حساب و در 60 ثانیه ضرب کن بیبن کل فایلت چقدر است و تو این فرمول بذار نکته قابل توجه اینکه اگر حجم فایل شما بالا است از لودر که می تونی از کامپونت ها بهره ببری استفاده کن تا بازدید کننده از سر در گمی برای بار گذاری سایت در بیاید.

tafrehzan

Member
البته بايد روي عکس ها و صداهايي که تو سايت هستش کار کني و حجمشو پايين بياري

blue_devil

New Member
تشكر...

:>>: با تشكر از همه شما عزيزان:<<: حجمش حدودا همون 890kb . بازم ممنون ولي چي ?33.6kbs:eek: شما با اين سرعت چي کار ميکنين? من در بلژيک زندگي ميکنم و با ADSL به اينترنت وصل ميشم( سرعت 4.6mps) ولي باز بعضي وقتها اعصابم از سرعت load بعضي سايتها خورد ميشه :D

جدیدترین ارسال ها

بالا