يه پيغام تو XP...

anti-life

Active Member
من در خواست کردم بدونم چه چیزی بود پس که اون شخص اون ور آبی به شما گفته ......... چون خوده من توی آبم دیگه !

بافی

Member
anti-life گفت:
من در خواست کردم بدونم چه چیزی بود پس که اون شخص اون ور آبی به شما گفته ......... چون خوده من توی آبم دیگه !

آها ببخشيد يادم رفت بگم ...اول كه كوكي هامو پاك كردم بعدشم برنامه ي Ad_aware 6 رو نصب كردم كه چندتا فايل شيطون رو برام پيدا كرد...بعدم يه بار sfc /scannow رو اجرا كردم ...آخرشم درست و حسابس نفهميدم يارو چي مي گفت :) ...بهم گفت كه يه برنامه ي مزاحم رو سيستمته كه نمي ذاره اين فايله svchost.exe درست كارشو انجام بده ...CRASHING ...بعدشم بهم گفت يه بار ويندوزتو اپ ديت كن كه ديگه ديدم مشكلم رفع شده ولش كردم ...منم از خدا خواستم چون كمكم كرد به راه راست هدايتش كنه :wink: ...

anti-life

Active Member
میبخشید سعی کن یه بار دیگه برای من رو بخونی ........ من گفتم این برنامه تروجان هست و باید با همین برنامه های تروجان ریمور یا امثال اون اسکن کنی (( این برنامه ها همه اد ور . تروجان و اسپای رو پاک میکنن )) »» تا ایننجاش من و نیک صالحی درست گفتیم «««

حالا بعدش من گفتم چون رجیستریت ریخته بهم با وین تولز یه چک کن تا تعمیر شه ......

در ضمن عزیز این دو دفعه آخر که ماکروسافت میخواست اپدیت کنه فقط برای اینترنت اکسپلورر بود نه برای جای دیگه که بخواد ویندوز شما رو درست کنه .... در ضمن مگه جدیدا کلمه آپدیت با ریپیر یه معنی میده .......... گفتن آپدیت نگفتن ریپیر ........

خب پس اول بخونید که این همه دوستان پی گفتن بعد بگید انجام نشد......

بافی

Member
من نگفتم شما اشتباه گفتيد...من گفتم ويروس نبود شما هم يه بار ديگه ي متن منو بخونيد...اگه من يا يه نفر ديگه به شما بگيم اشتباه تشخيص دادي انقدر بهتون بر مي خوره؟!...گرچه من همچي حرفي نزدم...مهم اين بود كه مشكلم رفع شه كه شد با كمك همه...

anti-life

Active Member
به من بر نخورده ...... فقط میتونم بگم که مشکل شما مشکل نبوده ...........(( شما هم بر گردید بخونید که من گفتم تروجان بوده نه ویروس. ..... البته اگه فرق بین تروجان با ویروس رو بدونید ..... )) در ضمن میگم آخر نگفتید آپدیت با ریپیر چه فرقی داره ........

در ضمن من که همون اول گفته بودم با یه انتی اسپای چک کنی مشکلت حل میشه ....... من از این دلخورم که اصلا نخوندی ما چی برات نوشتیم بعد میری میگی مشکل من توسط یکی دیگه حل شده .... (( خب اگه نظر ما برات مهم نیست لطفا دیگه مشکلاتت رو اینجا مطرح نکن ))

اینم دوباره میزارم شاید چشاتون دیدش ....

با spy sweeper یه چک کنید ...... حتما این برنامه باشه بقیه برنامه ها مثل spy remover یا trojan remover مزخرفه ....

بعدش هم که چک کرد و تروجان پاک شد ...میتونی با win tools رجیستری خودت رو تعمیر کنی ( تا حدی ) »»اگه چیزی ازش مونده باشه.

بافی

Member
قبلنا مي گفتن درخت هر چه پر بارتر سر به زير تر (خاكي و متواضع)...جوابتو نمي دم چون ندونسته حرف زدي ... :wink:

anti-life

Active Member
دوست داشتم اگه حرفی داشتی یزنی ...... چون همیشه اگه حق با تو باشه میشینی حرف میزنی ...... پس چون حق با تو نیست همونجا ساکت بشین ......... بای تا بعد ......میتونی سوتم بزنی....

anti-life

Active Member
خب از این به بعد اینقد حرف بزن تا شاید یکی جواب سوالت رو داد ............ به من چه اصلا تویی که هنوز فکر میکنی اپدیت ویندوز شده ریپیر بعد هم اینکه فرق ویروس با تروجان رو نمیدونی ...... تازه میگی از اون ور آبی کمک گرفتی و با چه افتخاری هم میگی ...: همون بهتر که دیگه اینجا حرف نزنی . :.....

بای تا بعد .... من که از این تاپیک مسخره رفتم ....(( لغو باخبر سازي من توسط ايميل از اين موضوع))

NextWorld IT

Active Member
afsanehhhh گفت:

افسانه خانم فكر ميكنم شما تو افسانه و تخيلات زندگي ميكنيد و تو تخيلاتتون هم براتون تره خورد ميكنن ...
اما اينجا يك محل فرهنگيست و اولين شرط ورود به همچين اماكني داشتن اندكي ادب و كمال است كه گويا شما با توجه به جمله اخرتون بويي از اين موارد نبرده ايد ... پس كمي مراقب باشيد .ياداوري ميكنم كه در اينجا كسي براي اين حرفهاي شما تره خورد نميكند . پس به ديگران احترام بگذاريد تا ديگران هم به شما احترام متقابل بگذارند
شب و روز خوش :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا