يه پوستر برايه مبارزه با سيگار...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
اينم يه پوستر برابه مبارزه با سيگار
لطفا حتما نظرات خودتونو بگين
با تشگر از شما

موضوع خوبي انتخاب كردي.ولي يك كمي ابندايي كار كردي.
اليته منم همچين حزفه اي نيستم.
بنظرم اگه به جاي تيغهاي شعله ور فقط از آتيش استفاده مي كردي بهتر.طرز قرار گرفتن يچه روي بند هم خيلي تابلوست.دست چپش رو نگاه كن.

اليته بايد ببخشي.چون درخواست كرده يودي نظر دادم.

موفق باشي.

از همه اظهار نظر هاي شما ممنونم
خودم مي خواستم كه به صورت حرفه اي كار كنم
ولي گفتم كه شايد اين جوري مفهومو زودتر برسونه
ولي چشم حتما در اسرع وقت به صورت حرفه اي
دوباره روش كار مي كنم ولي در 3 ماه آينده ان شا ا...
جون من عازم خدمت هستم

saman_sweden

Active Member
ديروز بدليل اشالات سرور تمام ن.شته هاي من پا شد

دوست خوبم اين پوستر شما سيمتريك نيست
مي تونيد سيگار سمت راست را كه دودش به بيرون است چرخش داده و اون دود را به طرف داخل عكس باشد
اون خارهاي مصنوعي را برداريد و بجاش از سيم هاي خاردار استفاده كنيد و ريد آتش را پر از قيلتر سيكار بكنيد من يه عكس از فيلتر هاي سيكارپايين ميذارم ميتونيد استفاده كنيد
در ضمن از عكس دوم ميتونيد ايده بگيريد
براي مثال است

saman_sweden

Active Member
Mammad PhOtOshOp گفت:
طرح ها بسيار جالبند ولي من از اون طرح خيابونه چيزي نفهميدم!

زندگي يه مسيري داره انسان متولد ميشه90 سال عمر مي كنه(البته در ايران 60 سال عمر مي كنه) و بعد از 90 سال ميميره اما سيگار اين عمر را در وسط جلوش را مي گيره
اين برداشت
برداشت دوم سد راه رسيدن به مقصد است و .....

anti-life

Active Member
حالا چرا اينا رو اينجا ميزاريد .......بابا اينجا فتوشاپ چرا اين عكسا رو تو هنر عكاسي نميزاريد كه دوستان بيشتر استفاده كنن ..........

اين عكسا نشون ميده كه فقط سيگاراي مزخرف ايران رو نكش .....سيگارا اينجا خوبه.....

saman_sweden

Active Member
anti-life گفت:
حالا چرا اينا رو اينجا ميزاريد .......بابا اينجا فتوشاپ چرا اين عكسا رو تو هنر عكاسي نميزاريد كه دوستان بيشتر استفاده كنن ..........

اين عكسا نشون ميده كه فقط سيگاراي مزخرف ايران رو نكش .....سيگارا اينجا خوبه.....

اون عكس دومي حشيش كه مادره يا پدره توي فاشق روي چراغ آب مي كنه كه به فرزندش بده
دوپينگ ايراني

iRWEBDES

Active Member
saman_sweden گفت:
anti-life گفت:

اون عكس دومي حشيش كه مادره يا پدره توي فاشق روي چراغ آب مي كنه كه به فرزندش بده
دوپينگ ايراني
ببخشيد ولي من در اين زمينه يكم وارد ترم !!
عكس دوم هرويين هستش كه از طريقه ي مصرفش معلوم ميكنه
معمولا هروپپن رو توي قاشق و با شعله ي متوسط گرم ميكنند و با بوي آن نعشه ميشند
در ايران امروزه مصرف شيشه كه بسيار گران هستش مد شده كه از مواد مخدر ژاپني هست و بعد از اشك خدا خطرناكترين نوع مواد مخدر به شمار ميآيد
اشك خدا را به طرق مختلف و بعد از چند مرحله از هرويين تهيه ميكنند ( كه يك مرحله در عكس آقا سامان مشخص شده )
بعد از قرصهاي اكسي كه آمد شربتهاي دكسترامتروفان مصرف ميشد كه با قيمت اندكي كه داشت در دسترس همه بود ( شربتهاي ( كه قرصهاي آنها نيز موجود است ) دكسترومتروفان - دكسترومتروفان پي و اكسپكترانت ) كه همگي شربت سينه هستند و در آن مواد نعشگي آور به كار رفته و باعث خواب آلودگي فرد ميشود
ولي بعد از آمدن قزرصهاي ايراني و مرگ و مير فعلا بازار شيشه داغتر هستش با اينكه قيمت آن بسايار بالاتر است
توضيحات اضافه در مورد اينها نميدم هركي دوست داشت پيغام خصوصي بده بهش بگم
مصرف تل ( ترياك ) - گرس و ... در مراحل بعدي هست
همچنين مصرف كوكايين با توجه به قيمت نسبتا زياد آن كه بيشتر به صورت اسنيف ( تو دماغي به كار ميرود )
در مرحله بعد تزريق مرفين وجود دارد كه كمتر در ميان ايرانيها رسم است ...
مطرف حشيش ( ماري جوآنا ) ( سيگاري ) هم كه بيشتر از سيگار در بين جوانان رواج دارد آنها به خيال اينكه مصرف حشيش معتاد نميكند اين كار را ميكنند اما ... حتي من كساني رو ميشناسم كه سيگار نميكشند
حتي به صورت تفريحي اما حداقل هفته اي 2-2 بار حشيش مصرف ميكنند
و يا از قرصهاي اكستاسي استفاده ميكنند
اين قرصها همگي قلابي و غير استاندارد هستند
قرصهاي اصل اكستاسي متعلق به هلند بوده و چندين سال پيش براي بيماران افسردگي به كار ميرفته كه در حال حاضر ممنوع است
اين قرصها نامهاي 1 پله - 2 پله - 3 پله - 4 پله دارند البته در هلند و اصلشان
ولي در ايران حدود 50 اسن دارند
از قبيل : ميتسوبيشي - بن لادن - آديداس - چنل - چنل دوبل و ... كه دست نميبينم اسمهاي زيادي از آنها به كار ببرم
از مديران سايت معذرت ميخوام اما خيليها بايد بعضي چيزها رو بدنند تا تو دام نيفتند.

مهرداد كوهي

anti-life

Active Member
بابا اين كاره .... نشون ميده كه مهرداد از نوع اعلاش ميكشه.......بابا يكم اين وركي بفرست....

ميگم سامان يه انجمن بزن به عنوان آموزش ؛ امله شدن ؛ رييس اين انجمن هم خوده اين مهرداد باشه .....

راستي دوپينگ ايراني و عشقست ..... حالا سامان اين طرف دوپينگ ميكنه براي چي ....آخه طرف ورزشكار كه نيست به نظرت چيه. ؟

iRWEBDES

Active Member
anti-life گفت:
بابا اين كاره .... نشون ميده كه مهرداد از نوع اعلاش ميكشه.......بابا يكم اين وركي بفرست....

ميگم سامان يه انجمن بزن به عنوان آموزش ؛ امله شدن ؛ رييس اين انجمن هم خوده اين مهرداد باشه .....

راستي دوپينگ ايراني و عشقست ..... حالا سامان اين طرف دوپينگ ميكنه براي چي ....آخه طرف ورزشكار كه نيست به نظرت چيه. ؟
بابا ما گفتيم يه زره به مردم بگيم گول مردم رو نخورند ...
گول كسايي رو كه ميگند امثال موادي مثل حشيش اهتياد نداره
قرصهاي اكس فقط توهم زا هستند و به سلامتي ضرري نميرسانند
بابا اينا همش چرت و پرت هستش
تر و خدا گول نخوريد ...
اينها و مواد ديگه رو كسايي كه ميارن و باهاش سود ميكنند به قيمت جون شما ...

مهرداد كوهي

anti-life

Active Member
نگاه كنيد از فوتوشاپ رفتيم تو اعتياد .....ولي مهرداد جون من حالا تو كدومشي......مطمنن كه از جنس اعلا رو ميكشي.............. ولي حالا استاد شما كدوم رو سفارش ميكنيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا