يه پرچم ايران تر و تميز ميخوام.

Neon

Member
اول ميخواستم اينو تو مشكلات وبلاگها بزارم اما بعد ديدم اينجا بهتره چونكه بالاخره چند تا آدم چيز فهم توش پيدا ميشه كه از گرافيك سر رشته دارن مخصوصا سه بعديش.
:p خب حالا هر كي داره لطف كنه بذاره همينجا بقيه از جمله خودم دنبالش هستيم.ممنون.
خودم يه نمونه خوب پيدا كردم اما پوليه و نميشه دانلودش كرد خودتون ببينين چيكارش كردن:
Iran.gif_LargeThumbnail1.gifB41E7468-7CD6-4D73-B1F6E4B717DD338C.gif

لطف كنين زودتر لازم دارم.يه پرچم ايران توپ ميخوام.چيزايي كه تو وبلاگهاي ديگه ديدم گرافيكشون زياد مالي نيست.
Iran.JPG6BB45867-8DEB-4DEC-A6B38261B0D2CEBA.jpgLarge.jpg

123456

Member
باید اینجوری باشد

می گویما اگر خواستی میلت را بده یک مدل دیگر برایت بفرستم حالش را ببری.
اما این مدلی شرمندتم.

Neon

Member
ما كه مشكلي نداريم چي فرقي ميكنه اين مدلي باشه يا اون مدلي..از هيچ كدوم خيري نديديم...اما شما كه ميدوني فعلا دور دور اين مدليه :wink:
بفرست بياد:
[email protected]
اما كارم با اون مدلي راه نميفته دوستان اگه اين مدليشو دارن لطف كنن بفرستن. :lol:

123456

Member
فرستادم

Neon گفت:
ما كه مشكلي نداريم چي فرقي ميكنه اين مدلي باشه يا اون مدلي..از هيچ كدوم خيري نديديم...اما شما كه ميدوني فعلا دور دور اين مدليه :wink:
بفرست بياد:
[email protected]
اما كارم با اون مدلي راه نميفته دوستان اگه اين مدليشو دارن لطف كنن بفرستن. :lol:

برای هر دو فرستادم.
در پاسخ شما هم می گویم که ای کاش ....
فقط یک سوال می کنم و آن اینکه شما چه خیزی به پرچم رساندی که ازش خیر ندیدی؟
کاش کمی آگاهانه تر می نوشتی.

a Truth Seeking

Active Member
آرش جان واقعا گل گفتي حقا كه نام آرش برازنده شماست.
اين هم يه نمونه از پرچم ايران عزيزمون كه چند مدته قبل از يكي از سايت هاي خارجي دريافت كرده بودم ممكنه به كار شما نياد ولي در هر صورت براي مقدسه.

iran_flag.gif

Neon

Member
دستت درد نكنه اين يكي يه جورايي به كارم مياد...بازم ازت ممنونم :p

همينطوره بالاخره پرچم ملي ماست برامون مقدسه.همه جا ما رو با اين پرچم ميشناسن.

بازم اگه تميزترشو دارين كه بهتره :arrow:

Neon

Member
شايد باورت نشه تو يكي از درايوام سرچ زدم "iran" اين دو تا در اومد :newshocked: :newshocked: :newshocked:

Neon

Member
شمام يه امتحاني بكني بد نيست...راستش من تو اين درايو معمولا صفحاتي از وبسايتا يا وبلاگهايي رو كه جالب هستن ذخيره ميكنم و حالا كلي حجمش شده...خودم هم نميدونم چي چيزايي تو هاردم جمع كردم...مخصوصا عكسهاشو...خب يكي يكي باز كردنشون هم كه حالو حوصله ميخواد اينه كه با يه سرچ جواب ميگيرم :p

a Truth Seeking

Active Member
اينم خوب راحيه اتفاقا من هم وقتي تو قسمت Temporary Internet Files ld جستجو مي كنم فايل هايي از صفحه هاي سايت هاي مختلف پيدا مي كنم كه تا حالا حتي چشمم هم به اونها نخورده بود.

جدیدترین ارسال ها

بالا