يه هاست رايگان بدون تبليغ كسي سراغ داشت؟ نبود؟

sabasoft

Member
آقايون و خانوما هر كس يك هاست رايگان بدون تبليغ (البته هاست بالاي 50 مگابايت و فايل سايز هم حداقل 3 يا 5 مگابايت باشه و مخصوصا پهناي باند هم حداقل 1 گيگ باشه)!
=============================================
البته شايد با اولين نگاه بگيد كه اين ديوونه شده ! ولي نه واقعا ، تقريبا پير شدم پاي پيدا كردن يك هاست رايگان خوب
البته قدر نشناسي نباشه چون سايت Sharemation خيلي به من كمك كرد ولي تا بازار كار ما داغ مي شد اين باندش تموم مي شد و همه چششون درشت مي شد و مي گفتن سايتت بالا نمي ياد...! سرتون درد اومد هاا؟
شرمنده ، قربون همه
www.SABASOFT.CO.sr​

Marzban

Well-Known Member
يك سري به اين دو تا سايت بزن
اين ها خيلي خوب هستند
php و MySQL را هم پشتيباني ميكنند.
ميزان فضا 100 مگ پهناي باند ا گيگ
فقط يك تبلغ كوچيك اون بالاشون مي زنند
www.50free.com
www.100webspace.com

sabasoft

Member
دستت درد نكنه عزيز ، ولي همين تبليغ كوچولوهه ممكنه 20 تا 40 سال از عمرم رو خالي كنه
اگه بدون تبليغ سراغ داشتي ممنونت مي شدم
البته ATSPACE هم هست با پهناي باند نا محدود و خيلي هم سريع و 50 مگ ولي يك مشكل فجيع داره انم اينه كه فايل سايزش 200 كيلوبايت هست !!؟؟ خيلي فجيعه ولي هيچ تبليغي نداره و ساب دامين هم هست و هيچ دستكاري توي فايلهاي وب نمي كنه ، چون Sharemation يك دستكاري كوچيك مي كنه اونم اينه كه فضاي خالي سرصفحه و پاصفحه رو بر مي داره
ازت ممنونم

behzaad

Member
سلام
بريد تو اين سايت 1 گيگا بايت فضا مجاني بدون تبليغ ميده و ديگخ اينكه فارسي هم هست بدون هيچ دردسري راحت فضا ميده
www.golha.net

sabasoft

Member
آقا بهزاد دستت طلا راهنمائي خوبي كردي ولي به ايراني ها اعتماد ندارم ، البته نه كه همه ها چون ايران هنوز براي اينترنت و جهاني شدن رو دور نيفتاده ، يك دفعه ديدي فيلتر شد يا يه دفعه گفت بايد پول بديد چي كارش مي كني البته از بس اينجا و اونجا فايل هام رو آپلود كردم و هيچ شد مي ترسم! بعد خودت چقدر هست استفاده مي كني؟
و آقاي تازه وارد ،! اين تاپيك رو كه گفتيد ديدم (البته دستت درد نكنه ها) ولي بيشتر تو اين click here free عمرم رفت! چون هي مي گفت اندازه فايل بينهايت ، مي رفتم تا به يك مگ هم نمي رسه يا مي گفت بدون تبليغ ، يا ثبت نام نمي كرد يا ، آقا چشت روز بد نبينه ، هر چي دنبال مطلب هات مي گشتي پيدا نمي كردي !!! چي شده ؟ يه تبليغستان ثبت نام كردي!!!!!! البته اونها هم پولش رو از همين كليك ها بدست مي آرن ولي خلاصه من خيلي بدشانسم و آخرش هم بدون هاست ميميرم!!!
و آقاي نويد ، اين رو توضيح مي دي قضيه ثبت نام و كار كردنش رو؟
ولي باز ازتون ممنونم! راستي! آقا بهزاد ، اين گلها PHP رو ساپورت مي كنه؟ چون مي دونم حتما ASP رو ساپورت نمي كنه (چون اكثرا اين هاست مفتي ها از لينوكس استفاده مي كنند)
قربونتون (داستاني شداا)

Marzban

Well-Known Member
آقا با اين توقع بالائي كه شما داريد چرا نمي رويد و يا هاست بخريد.قيمت هاست لينوكس كه خيلي اومده پائين؟

sabasoft

Member
عزيز اگه مي خواستم بخرم كه اينقدر از عمرم رو تو اين سايت ها نمي گذروندم كه چشمهام هم درد بياد به دنبال يك Free بگردم تو سايت. بعد هم تو شهر ما (برازجان) چند جا بيشتر نيست كه هاست بده اونم گرون منم تجربه خريد از اينترنت رو ندارم (البته هر چي براشون ايميل و پيغام مي فرستم ، كسي جواب نمي ده) انگار اومدن سايت رو ساختن و رفتن بخوابن!!!
البته من ، هر كس ازم بپرسه كه يك سايت رايگان بدون تبليغ توپ معرفي كن! مي گم Sharemation چون هيچ تبليغي كه نداره (هيچ) سرعتش هم فوق العاده هست ولي اگه حرف پهناي باند اومد من ديگه Sharemation رو نمي شناسم و اونوقت AtSpace رو معرفي مي كنم (البته اگر حرفي از فايل سايز نياد)
ببخشيد يك سوال:اين جمله (حالا ايي يعني چه) منظورش چيه؟((60-day Inactivity Limit))
قربونتون

آخرین ویرایش:

Opera 8.0

Member
یعنی اگه 60 روز سایتت فعال نباشه میبندن
در ضمن برای خرید هاست هم اگه خواستی میتونم کمکت کنم
یه پی ام بزن در صورت تمایل

d@nial

Well-Known Member
اینم یه تست کن : www.5gigs.com

بعد هم تو شهر ما (برازجان) چند جا بيشتر نيست كه هاست بده اونم گرون منم تجربه خريد از اينترنت رو ندارم (البته هر چي براشون ايميل و پيغام مي فرستم ، كسي جواب نمي ده) انگار اومدن سايت رو ساختن و رفتن بخوابن!!!

کار ساده ایست، نیاز به تجربه نمیخواد ! × در مورد اینکه میگی ایمیل میزنی و جواب نمیدن، این نشون دهنده ساپورت غیرفعالشونه!!!!

سلام
مخلصیم من هاست لینوکس دارم در اختیار خودم هست اگه حال میکنی یه تماسی بگیر بهت بدم
البته 2 تا 3 تا ماه مجانی.. خاستی بعدش اگه حال کردی پول بده نه که قوربونت
یه تماس بگیری خوشحال می شم.اطلاعات دیگم میدم
[email protected]

آخرین ویرایش:

bache +

Well-Known Member
4 روز پيش هك شدو تا پريروز هم خراب بود نميدونم الان درست شده يانه!!

sorooshk

Active Member
سلام . سايت www.sorooshk.com افتخار مي كند تا سرويس هاي ميزباني وب خود را با قيمت هاي ويژه و امكانات نامحدود به علاقه مندان ارائه مي كند
امتيازات :
1. سرعت بالا
2. قيمت ارزان
3. داراي تمامي امكانات و به صورت نامحدود
4. پشتيباني از زبان هاي PHP, CGI
5. پشتيباني از Frontpage Extention
6. تعداد بانك اطلاعاتي : نامحدود
7. تعداد ايميل : نامحدود
8. تعداد زير دامنه : نامحدود
9. تعداد حساب هاي FTP : نامحدود
10. داراي Cpanel
11. داراي Fantastico
توجه ، توجه : سرويس هاي ميزباني وب سايت www.sorooshk.com با تخفيف ويژه براي دانشجويان عزيز به فروش مي رسد .
دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميبد مي توانند از 10% تخفيف ويژه و دانشجويان دانشگاه هاي ديگر مي توانند از 5% تخفيف استفاده نمايند .
توجه : ارسال عكس ( اسكن ) كارت دانشجويي جهت دريافت تخفيف الزامي مي باشد .
لطفا جهت سفارش و دريافت اطلاعات بيشتر به سايت www.sorooshk.com مراجعه نماييد .
با تشكر مديريت سايت www.sorooshk.com سروش كريمي
جهت دریافت هاست رایگان تماس بگیرید

Tazehvared

Member
سلام عزیز جون ببین این خوبه من خودم از اون استفاده می کنم و راضی ام:D
در ضمن PHP و Mysql هم داره تازه با یه کلیک کی تونی براش انجمن درست کنی البته انگلیسی!!!!

موفق باشید:)

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا