يه مشكل در مورد صداي فيلم dvd

saeed450

Active Member
سلام بچه ها من يه فيلم dvd دارم كه صداي فيلم تقريبا 8 ثانيه اي زودتر از خود فيلم مياد . مثلا صداي بازگر مياد بعد لباش حركت ميكنه

ميخام ببينم چطور ميتونم صداي اين فيلم رو جدا كنم و يه جوري بكشونمش عقب تا هماهنگ بشه با تصوير .

تو پريماير كه اصلا وارد نشد چون فرمتش dvd هست .

كسي تا حالا چنين كاري كرده يا ميدونه چه كار بايد كنم ؟:shock:

animeditor

Active Member
سلام جميعاً

توي بعضي از پليرها اين قابليت هست كه بشه صدا رو كمي زودتر يا ديرتر پخش كرد.
اگر هم بخواي با پريمير درستش كني، مي توني فايل vob رو روي هارد كپي كني و مثل ايمپورت كردن فايل هاي vcd پسوندشو عوض كني و بذاري mpg. بعدش به راحتي ايمپورت مي شه و مي توني هر بلايي بخواي سرش بياري.

التماس دعا
يا علي

saeed450

Active Member
سلام

ميشه چند تا از اون پلير ها رو بگيد ؟؟

منظورتون از عوض كردن پسوند چي هست ؟ من mpeg. كردم ولي خب همون vob باقي موند

ميشه توضيح بديد چه جوري تو پريماير واردش كنم ؟

animeditor

Active Member
سلام جميعاً

راستش الان پلير خاصي توي ذهنم نيست. :green:
ولي مطمئنم مي توني پيداش كني.

واسه وارد كردن فايل VOB به پريمير هم بايد به همون روشي كه فايل هاي dat رو ايمپورت مي كردي عمل كني.
وقتي اين تيك رو (كه توي عكس پيوست هست) ورداري، پسوند فايل ها نشون داده مي شه و مي توني عوضش كني.

التماس دعا
يا علي

پیوست ها

• 111.JPG
    111.JPG
    46.5 کیلوبایت · بازدیدها: 57

saeed450

Active Member
ولي دوست من ايني رو كه من پسوندش تغيير ميدم ديگه تو پلير پريماير اجراش نمي كنه كه من بخام صداش تنظيم كنم . نشون به اون نشوني كه مديا پلير خود ويندوز هم اجراش نميكنه چه avi باشه چه mpg

فقط ايمپورت ميشه . اصلا فيلم رو نشون نميده و همينطور صداهاش . و خط سياه رو نميشه حركت داد روي تصاوير

آخرین ویرایش:

animeditor

Active Member
سلام جميعاً

من هميشه اين كار رو مي كنم واسه ايمپورت كردن فايل vob به پريمير.
ولي خب بعضي وقت ها (به خاطر نوع رايت شدن dvd) جواب نمي ده.
البته اگه يه بار ايمپورت نشد، دوباره ايمپورت كن و بذار پردازش پريمير تموم بشه بعدش.
اين فايل ها واسه پريمير سنگينه و وارد كردنش، سرعت سيستم رو مي گيره.
يه مبدل دست و حسابي گير بياري مشكلت حله.

كلاً 1ريمير براي كار با dvd يه خورده ضعيفه؛ اديوس قدري بهتر جواب مي ده.

التماس دعا
يا علي

saeed450

Active Member
خب حالا بلخره چه كار كنم ؟؟ اديوس هم كه ميگي ممكنه جواب نده

اخه مبدل هم كيفيت ديوي دي رو خراب ميكنه

يعني واقعا هيچ راهي نيست بشه صداي يك فيلم dvd رو كشيد عقب ؟؟!!

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
شما می تونی فیلم دی وی دی رو ریپ کنی یعنی تبدیل به فرمتی مثل avi بکنیش بعد ببری در پرمیر و هر بلایی که می خوای سرش بیاری و دوباره تبدیل به vob بکنی

برای ریپ کردن از نرم افزارهای ریپ مثل Xilisoft DVD Ripper Platinum می تونی استفاده کنی

موفق باشی

ali.kh

New Member
دوست غزيز شما ميتونيد فرمت vob را با نرم افزار ليكوئيد به راحتي ميرايش كنيد اگر مشكل نشناختن فرمت را در ايمپورت كردن داشت از all fileاستفاده كنيد . اگر اين راه هم جواب نداد پسفند فايل رو به mpg رينيم كنيد . طريقه رينيم را هم دوستان توضيح دادند .
پليري كه بتونه صدا و تصوير را سينك كند شما مي تونيد از km player استفاده كنيد . اما متاسفانه يادم نيست از كدوم قسمتش ميشه اين كار رو كرد

جدیدترین ارسال ها

بالا