يه كاغذديواري ساده (خيلي ساده)

jasoosk

Member
سلام
ميدونم كه همه شما با نگاه اول نحوه ساختنش رو متوجه ميشين .
فقط ديدم اينجا يه كم خلوته گفتم يه حالي بهش بدم. :oops:
البته اين كار واسه چند وقت پيشه.
ورنگ بنديش هم خيلي واسه كاغذ ديواري جالب نيست.

قربان شما.
محمد.

Mikhak

Active Member
اونجوريا هم كه ميگي ساده ي ساده نيست ولي قشنگه
-------------
سينا

FashisT

Active Member
ساده است ولي قشنگ
هيچكس نگفته در سادگي قشنگي و سختي نيست
...........
فعلا

ARTA_ADOBE CO

Active Member
آقا جا سوسك خيلي كاره جالبي است ولي متاسفانه
فتوشاژ هم توش به كار بردي و ديگه كارت وكتور آرت خالص نيست البته مهم نيست و لي اون خورشيد كه براش هاي ايلتريتور در آوردي خيلي زيباست فقط اون تششع پشتش فكر كنم با فتوشاپ هست ديگه خودت توضيح بده.

jasoosk

Member
ARTA_ADOBE CO گفت:
آقا جا سوسك خيلي كاره جالبي است ولي متاسفانه
فتوشاژ هم توش به كار بردي و ديگه كارت وكتور آرت خالص نيست البته مهم نيست و لي اون خورشيد كه براش هاي ايلتريتور در آوردي خيلي زيباست فقط اون تششع پشتش فكر كنم با فتوشاپ هست ديگه خودت توضيح بده.
نه آرتا جان اصلا اينتور نيست ٬ اين كار همش با ايليستريتور هست.
و اون افكت پشتش هم Radial Blur>>Zoom هستش. که توي ايليسترتور سي اس 11 موجوده و خيلي راحت ميشه ازش استفاده کرد.
در هر صورت اگه دوست دارين من آموزشش رو هم واستون آماده ميکنم.

قربان شما.
محمد.

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اقا جاسوسك عزيز واقعا معذرت ميخواهم من هم از همون ورژن شما استفاده ميكنم ولي شباهت اين فيلتر با فيتر فتوشاپ من را به اشتباه انداخت در هر صورت شرمنده همون راديال بلور را ميگم
طرحت محشره ببين پسر خوب من در سايت آقا سعيد انجمن ايلستريتور را به دست گرفتم و چه خوب كه يه همكار هم ژيدا كنم كلا منظورم اينه كه شما آموزش ميخواهي بزاري در دو جا بذار تا همه گرافيستا استفاده كنند حقيقتش خيلي لجم ميگيره اين طراحايي را ميبينم كه تا حالا تو محيط ايلستريتور نرفتن و به اون كارل عقب افتاده چسبيدن اين وظيفه ما ايلستريتور كار هاست كه اين نرم افزار را مد كنيم و با كارل البته عقب افتاده خدافظي كنيم !

jasoosk

Member
شما لطف داري آرتا جان
من هم خيلي با كورل حال نميكنم- محيط خسته كننده و گنگي داره.
در هر صورت من آموزش رو آماده ميكنم ميزارم اينجا شما ميتوني انتقال بدي به هر سايتي كه مورد نظرت هست.

فداي تو.
محمد.

Gate Keeper

Well-Known Member
jasoosk جان انشالله اين انجمن رو هم شلوغ ميكنيم
طرحت خيلي زيباست

جدیدترین ارسال ها

بالا