يه كار چاپي

Narcisus

Member
من نگفتم ثابت كن كار خودته دليلي نميبينم كه اينجا كارهاي الكي بذاريم اينجا همه اومدن ياد بگيرن هيچكس هم كامل نيست من ازت خواستم يادم بدي:shock: :wink:
در ضمن از آموزش كامل و جامعت خوشم اومد مرسي:mad:

mamali132002

Active Member
سعید جون ایولا خیلی قشنگ شده. فقط یه ذره به نظرم فونت ها خوب در نیومده ... رو پایینش که زرشکی هست بیشتر کار کن.

danex

Member
ببین من دو سه بار اینجوری کارکردم نتیجه داده: اول بشین واسه خودت روی کاغذ تمام خوبی های اون خدماتی که ارائه میدی رو به ترتیب بنویس، این فکرتو باز میکنه، بعد ببین با چه جمله ای میتونی اون حس رو برسونی و مشتری رو جذب کنی این میشه تیترت (اسم سایتت تیتر نیست)، بعد که جمله ات کاملا در اومد بشین ببین چطوری میتونی اون مفهوم رو با زبان تصویر برسونی، اینجوری اگه کار کنی تکنیکت میشه وسیله رسوندن اون پیغامی که دوست داری مشتری بگیره، نه اینکه تکنیکت بشه همه کارت. خیلی این حرف منو جدی بگیر، برو چند تا مجله خارجی بکیر تبلیغاشو نگاه کن ببینی منظورم دقیقاً چیه.

saeid-xplod

Member
ممنون بچه ها ! خيلي باحاله ! 3 صفحه جواب در كمتر از 20 دقيقه ! ذوق مرگ شدم !

S.H.R.M.K

Well-Known Member
خیلی خوب شده سعید فقط یکم همون فونتارو فاصلشو بیشتر کنی بهتره.
به نظرم اون نوشته های پایین هم چپ چین بشه خوبه

Saeed-masih

Member
سعید جان هم بچه ها دوستت دارن و هم کارات تکه و هم توی ترافیک پستتو زدی.
افکتت حرف نداره.

saeid-xplod

Member
S.H.R.M.K گفت:
خیلی خوب شده سعید فقط یکم همون فونتارو فاصلشو بیشتر کنی بهتره.
به نظرم اون نوشته های پایین هم چپ چین بشه خوبه

ممنون حميد جون لطف دارين ! آخه اگه چپ چين بشه اون كلمه Des!gn كه زير هم هست ميپره ! :neutral:

Saeed-masih گفت:
سعید جان هم بچه ها دوستت دارن و هم کارات تکه و هم توی ترافیک پستتو زدی.
افکتت حرف نداره.

ممنون سعيد جون ! اين اسمت من رو كشته ! D:

آخرین ویرایش:

samin.

Member
قشنگه مخصوصا بك گراندش و به نظر من فونتهاتو بهتر مي تونستي بزني به قول دوستمون سخت نوشتي .
موفق باشي
در مورد بك گراند فكر كنم يه افكت نور قرمز يا يه قلمه كه wind كردي و بهد كجش كردي درسته ؟

di@n@

Member
دیدی راست گفتم ، مثل همیشه خیلی خوب کار کردی ...
میگم منم که عاشق قرمزم هی از دیدن کارت لذت می برم...منتظر کارای بعدیت هستیم ... موفق باشی

saeid-xplod

Member
مثل هميشه به من لطف داري ! ممنون !
d134393a14.gif

saeid-xplod

Member
من اون فونت رو خيلي دوست دارم ! نميدونم چرا !؟ ولي ...
اين يكي چطوره ؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا