يه فضاي رايگان دارم با كنترل پنل شما كمك كنيد انجمن ايجاد كنم

internet

Member
با سلام
من امروز سه شنبه يه ايميل دريافت كردم كه يه فضاي رايگان به همراه كنترل پنل برام ارسال شده بود فكر كنم توسط يكي از دوستان بود
خوب من هم اومدم و وقتي وارد كنترل پنل شدم از قسمت subdomains يه ساب دومين ايجاد کردم تصويرش رو هم در زير گذاشتم :

c1c09e8d1b.jpg

خوب حالا وقتي وارد قسمت file manager که مي شم اي فايل ها و پوشه ها رو مي بينم :

359c921575.jpg

خوب حالا دوستان راهنمايي کنن بايد چيکار کنم ضمناً وقتي که روي ftp manager کليک مي کنم يه پنجره ديگه مي ياد ولي هيچ چيزي توي اون کار نمي کنه و اصلا گزينه اي نداره
ضمناً اين هم بگم که اين فضايي که براي من فرستاده شده اف تي پي هم برام اومده که يوزر نيم و پسورد هم داره ولي نمي دونم بايد چه طور ازش استفاده کنم راهنمايي کنيد که پي اچ پي رو چه طوري ايجاد کنم (انجمن)
با تشکر
کريمي
مدير انجمن شيراز آي تي http://www.shirazit.netfreehost.com

d@nial

Well-Known Member
شما برای اپلود باید به پوشه public_html سپس shirazit و سپس forum برید و فایلهاتون رو بریزید

تو ftp هم همین مسیر باید طی بشه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
برای Ftp میتونی از نرم افزارهایی مثل AceFTP یا wsFTP و یا CuteFTP و یا خیلی نرم افزارهای دیگه استفاده کنی.

مجید

internet

Member
با سلام
من با برنامه blazftp که قبلاً هم زياد کار کردم هر چقدر که آدرس رو وارد مي کنم و يوزر نيم و پسورد ولي متاسفانه ارور مي ده چندين و چند بار اين کار رو کردم ولي نشد با cutftp هم کردم باز هم نشد يعني ftp نمي دونم چرا مي ايسته و جلو نمي ره
ديگر اينکه وقتي مي خوام پوشه ها رو باز کنم همونطوري که دوستمون گفته وارد پوشه
public_html شوم و ... اصلا نمي دونم بايد چه طور وارد شم يعني اصلا وارد نمي شه هرچي هم کليک مي کنم انگار نه انگار دوستان کمک کنن خيلي ممنون از همه شما
دستتون واقعاً درد نکنه خيلي زحمت مي کشيد
با تشکر و سپاس
پيمان از شيراز

d@nial

Well-Known Member
internet گفت:
با سلام
من با برنامه blazftp که قبلاً هم زياد کار کردم هر چقدر که آدرس رو وارد مي کنم و يوزر نيم و پسورد ولي متاسفانه ارور مي ده چندين و چند بار اين کار رو کردم ولي نشد با cutftp هم کردم باز هم نشد يعني ftp نمي دونم چرا مي ايسته و جلو نمي ره
ديگر اينکه وقتي مي خوام پوشه ها رو باز کنم همونطوري که دوستمون گفته وارد پوشه
public_html شوم و ... اصلا نمي دونم بايد چه طور وارد شم يعني اصلا وارد نمي شه هرچي هم کليک مي کنم انگار نه انگار دوستان کمک کنن خيلي ممنون از همه شما
دستتون واقعاً درد نکنه خيلي زحمت مي کشيد
با تشکر و سپاس
پيمان از شيراز
یوزر نیم در ftp بر اساس نام سایت باید وارد بشه!!!

برای ورود به public_html و.... باید رو شکل فولدرش کلیک کنی نه اسم فولدر

mojtaba-saleh

Active Member
ببخشید می دونم اینجا جاش نیست ولی ناچارم می خواستم ببینم آیا این سایت بالا میاد
این سرور مرا کشته!!!!
هربار یه مشکلی داره
http://www.para2x.com

d@nial

Well-Known Member
mojtaba-saleh گفت:
ببخشید می دونم اینجا جاش نیست ولی ناچارم می خواستم ببینم آیا این سایت بالا میاد
این سرور مرا کشته!!!!
هربار یه مشکلی داره
http://www.para2x.com
نخیر دوست عزیز

لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید

موفق باشید

d@nial

Well-Known Member
aghamir گفت:
آقا اين چجوري نصب ميشه ؟!!! كجاش بايد بگي اينستال كنه ؟
دوست عزیز لطف کن و برای مشکل جدید تاپیک جداگانه ای باز کن

شما از فانتاستیکو گزینه phpBB رو انتخاب کن و بعد از دادن مشخصات مدیر برنامه نصب میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا