[phpNuke] يه سوال

mohammad_1ta

Active Member
سلام
ميشه به من بگيد كه براي نصب كامل Phpnuke چه فايل هايي رو بگيرم؟

zfarhad2003

Member
خوب شما فقط همون بسته کامل PHPnuke رو بگیری کافیه. البته اگه بخوای رو لوکال نصب کنی باید اول php و mysql رو نصب کنی (می تونی از easyphp استفاده کنی).

mohammad_1ta

Active Member
من هم Phpnuke هم Mysql هم Php و Phpmyadmin دارم
اما هر وقت نصب كردم كلي اررور داده

ara

Member
اگه همه چيز را درست نصب كرده باشي مشكلي نخواهد بود
اين اررور هايي هم كه گفتي احتمالا بر ميگرده به php.ini
اين فايل زير را بگير و جايگزين فايل قبلي در پوشه Apachi كن
انشا الله كه مشكلت حل ميشه

پیوست ها

• php.rar
    13.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10

mohammad_1ta

Active Member
من Apachi ندارم اما يه فايل به نام PHP.ini تو فولدر ويندوزم دارم
..
بجاي اون كپي كنم؟

zfarhad2003

Member
فکر کنم اگه apache نداری پس حتما از IIS استفاده می کنی درسته؟
اگه اینطوره پس کپی کن تو همون شاخه ویندوز.

mohammad_1ta

Active Member
كپي كردم
ديگه اصلا هيچكدوم از فايل هاي PHP نميومد
مثلا PHPMYADMIN و VBulletin نيومد

mohammad_1ta

Active Member
من مي خوام Apache رو دانلود كنم رفتم تو خود سايت http://apache.org
نميدونم بايد كدومشو بگيرم
HTTP Server
Ant
APR
Cocoon
DB
Directory
Excalibur
Forrest
Geronimo
Gump
Incubator
Jakarta
James
Lenya
Logging
Lucene
Maven
MyFaces
Perl
Portals
SpamAssassin
Struts
TCL
Web Services
XML
XMLBeans
XML Graphics
Conferences
Foundation

mohammad_1ta

Active Member
من اين Apache HTTP Server رو دانلود كردم حالا بايد چي كار كنم؟
هيچ فايلي هم نداره كه اينستال كنم
اين عكسو نگاه كنيد

پیوست ها

• httpserver.JPG
    httpserver.JPG
    50.5 کیلوبایت · بازدیدها: 4

zfarhad2003

Member
شما برای اینکه راحت بتونی این برنامه رو نصب کنی برو توی سایت Apache.org و نسخه 1.3.33 رو برای win32 دریافت کن فکر کنم این نسخه ای که شما دریافت کردی توزیع لینوکسش باید باشه.

S4DEGH

Well-Known Member
بابا داريد خيلي شلوغش مي کنيد . مگه نصب ناک چيه که اينقدر شما ها داريد وقت تلف مي کنيد . همش 10 ثانيه زمان لازمه !
در ضمن من دقيقا نفهميدم شما مي خواهيد چه کار کنيد !؟
ببينم روي سيستم مي خواي نصب کني يا روي هاست !؟

S4DEGH

Well-Known Member
خب ببين شما اول ناک رو از يکي از سايت هاي فارسي کننده آن مثل دانلود کن .
بعد بنظر من بهتره نرم افزار WAMP5 براي نصب ناک و هر چيز ديگه اي دانلود و نصب کني .
بعد شما کافيه بعد از آنزيپ کردن ناک فلدر اصلي آن که تمامي داده هاي ناک در آن است را در شاخه www نرم افزار بريزي .
حالا ميرسيم به پايگاه داده ! کافيه شما از طريق برنامه به phpMyAdmin بروي ( قبل از هر چيز قسمت Language را فارسي انتخاب کن ) . بعد در قسمت < ساخت پايگاه داده جديد > يک نام براي پايگاه داده ات انتخاب کني .
خب حالا از طريق منوي سمت چپ پايگاه داده ات را انتخاب کن و بعد از آمدن صفحه پايگاه داده روي SQL ( بالاي صفحه ) کليک کن.
خب در صفحه اي که آمده روي Browse کلي کن و از اونجا پايگاه داده ناک که در پوشه زيپ شده ناک قرار داره رو انتخاب کن . ( که بايد بگم آيکن آن مثل نت پد است با تفاوت اينکه پسوند آن sql هست .
بعد از انتخاب دکمه تاييد را بزن و صبر کن داده ها انتقال پيدا کنه !
اين از پايگاه داده !

حالا نوبت به فايل config.php ميرسه که شما آن را با فرانت پيج يا هر نرم افزار ديگه اي غير از نوت پد باز مي کني و در بالا ي کدها dbname را پيدا کن و در جلوي آن بين "" نام اون پايگاه داده اي گه ثبت کرده اي را وارد کن و بعد ذخيره اش کن .

خب تموم شد .

کافيه از طريق نرم افزار به Localhost بروي و از اونجا فلدر مخصوص ناک رو انتخاب کني تا اجرا بشه !

در ضمن بهتره از نرم افزار WAMP5 استفاده کني .

S4DEGH

Well-Known Member
خب ببين شما اول ناک رو از يکي از سايت هاي فارسي کننده آن مثل دانلود کن .
بعد بنظر من بهتره نرم افزار WAMP5 براي نصب ناک و هر چيز ديگه اي دانلود و نصب کني .
بعد شما کافيه بعد از آنزيپ کردن ناک فلدر اصلي آن که تمامي داده هاي ناک در آن است را در شاخه www نرم افزار بريزي .
حالا ميرسيم به پايگاه داده ! کافيه شما از طريق برنامه به phpMyAdmin بروي ( قبل از هر چيز قسمت Language را فارسي انتخاب کن ) . بعد در قسمت < ساخت پايگاه داده جديد > يک نام براي پايگاه داده ات انتخاب کني .
خب حالا از طريق منوي سمت چپ پايگاه داده ات را انتخاب کن و بعد از آمدن صفحه پايگاه داده روي SQL ( بالاي صفحه ) کليک کن.
خب در صفحه اي که آمده روي Browse کلي کن و از اونجا پايگاه داده ناک که در پوشه زيپ شده ناک قرار داره رو انتخاب کن . ( که بايد بگم آيکن آن مثل نت پد است با تفاوت اينکه پسوند آن sql هست .
بعد از انتخاب دکمه تاييد را بزن و صبر کن داده ها انتقال پيدا کنه !
اين از پايگاه داده !

حالا نوبت به فايل config.php ميرسه که شما آن را با فرانت پيج يا هر نرم افزار ديگه اي غير از نوت پد باز مي کني و در بالا ي کدها dbname را پيدا کن و در جلوي آن بين "" نام اون پايگاه داده اي گه ثبت کرده اي را وارد کن و بعد ذخيره اش کن .

خب تموم شد .

کافيه از طريق نرم افزار به Localhost بروي و از اونجا فلدر مخصوص ناک رو انتخاب کني تا اجرا بشه !

در ضمن بهتره از نرم افزار WAMP5 استفاده کني .

جدیدترین ارسال ها

بالا