يه سوال!

aminir

Member
اين عكس رو با Color range Select مي توني خيلي راحت Select كني قسمت سفيد عكس رو انتخاب كن بعد Inverse كن

بايد با استفاده از ابزار برش بكگرندو ببري و بعد ديليت كني ولي اگر استادان راه بهتري بلد هستند بگن ماهم ياد بگيريم

absoonoo

New Member
ببين بابايي اگه اين تصوير رو ميخواي رو كله يه نفر بذاري اصلا احتياج به برش نداري عكس رو بردار و رو تصويري كه ميخواي بذار و مود لايه رو به Darken تغيير بده .
اگه قسمتهايي از زمينه در لابلاي موها ديده شد رو تصوير اصلي رو كمي رنگ سفيد بپاش و
از ديگر مودهاي لايه ها هم استفاده كن تا حالشو ببري .
همش با برش و قيچي نياز نيست كه آدم به خودش زجر بده .

aminir

Member
عزيز جان يه PSD برات درست كردم ببين چطوره ؟؟؟
2 تا كانال اضافه شده اينم لينكش
کد:
https://www.sharemation.com/aminir60/2.rar?uniq=-jn8v8h

Mandana

Active Member
علي رضا جان با pen tool هم امتحان كردي؟اونجوري خيلي راحته كه عزيز دل برادر.منتها يكم وقت گيره.اگه فرصت كردم يه نمونه برات بصورت psd ميذارم

FashisT

Active Member
اين ابتين يكي از پن تول بازاي بزرگ قرنه قراره بهش جايزه پن تول مسي بدن
فعلا

Alirezaw

Member
مرسي از همه. ابتين من اصلآ نميتونم با پن تول كار كنم يه اموزش خفن وقت كردي برامون بزار

سلام
عليرضا جان يكي از راه هايي كه مي تونم بهت بگم اينه كه اين موها رو با يكي از ابزار هايي كه دوستان گفتند انتخاب كني.
اونو يكبار كپي و بلافاصله پيست كن. اين چيزي كه بريدي ممكنه خيلي دقيق نباشه ولي حالا دو لايه داري كه بكگراند تو در لايه زيري قرار داره . با ويرايش گزينه هاي بلندينگ در لايه جديد كه همون موهاي سر باشه ميتوني قسمتهاي اضافي يا خالي مونده رو با ترفندهايي مثل افزودن outer glow & shading به صورت قابل قبول و هماهنگ با بكگراندي جديدي كه مي خواي اين مو رو در اون بزاري در بياري.

من شرمندم كه تو يه تاپيك كه فاشيست عزيز و علي دارينوس خوبم حضور داشتند اظهار نظر كردم.
علي از bizzynation چه خبر ؟ براي ايران بوير php كار توپ برات ميفرستم كمكت كنه.
فاشيست عزيز مسابقه چي شد؟ تو تاپيك جديدت مطلب زدم خودت حذف كردي يا دشمنان من در مجيد آن لاين ؟؟ :x :x :x

فعلا

موفق باشيد :?:

سلام
در مورد اين كار اگه مشكلت هنوز حل نشده بگو تا باز برات بفرستم.
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا