يه سوال موبايلي

cactus13

Member
با سلام:
در رابطه با موبایل سوالاتی دارم که شاید این انجمن جای گفتنش نباشه اما چاره ای ندارم.
میخواستم بدونم آیا گوشی سامسونگ A800 منشی داره یا نه؟ و آیا مثل N620 نسخه ی تقلبی داره یا نه؟
چون ما یه N620 گرفتیم که بایستی منشی می داشت اما بعدا فهمیدیم که ظاهرا بعضی هاش original نیستن و بعضی قابلیت هارو ندارن. آیا A800 هم این طوریه؟
و کلا اگه سایتی به فارسی می شناسید که جواب چنین سوالاتی رو بشه توش پیدا کرد لطفا معرفی کنید.
مرسی. کاکتوس

PANY!

Member
cactus13 گفت:
با سلام:
در رابطه با موبایل سوالاتی دارم که شاید این انجمن جای گفتنش نباشه اما چاره ای ندارم.
میخواستم بدونم آیا گوشی سامسونگ A800 منشی داره یا نه؟ و آیا مثل N620 نسخه ی تقلبی داره یا نه؟
چون ما یه N620 گرفتیم که بایستی منشی می داشت اما بعدا فهمیدیم که ظاهرا بعضی هاش original نیستن و بعضی قابلیت هارو ندارن. آیا A800 هم این طوریه؟
و کلا اگه سایتی به فارسی می شناسید که جواب چنین سوالاتی رو بشه توش پیدا کرد لطفا معرفی کنید.
مرسی. کاکتوس
دوست عزيز بله گوشي A800 منشي داره
گوشي هاي N620 تقلبي ندارند درجه 2-3 دارند - اگر شما در موقع خريد به خاطر 2-3 هزار تومان تخفيف يا ارزان بودن بيشتر توجه ميكرديد اين طور نميشد . گوشي N620 را با ضمانت سام سرويس بخريد - تمامي گوشيهاي سامسونگ رو با ضمانت سام سرويس بخريد چون اصلا وارد كننده ي سامسونگ در ايران اين شركت هستش اگر با ضمانت شركت ديگري بخريد خوب معلومه كه ...

cactus13

Member
مرسي از راهنماييت اما مسءله يكي دوتومان تخفيف نيست.
اولش N620 اصل خريديم منتها چون باتريش لق ميزد برديم عوض كنيم كه يارو اونو بهمون داد. تازه وقتي اومديم خونه و با option هاش ور رفتيم ديديم كه اصل نيست و ديگه نميشد رفت سراغ طرف.
بازم ممنون. كاكتوس

cactus13

Member
سلام:
لطفا معني و كاربرد هر كدوم از اين واژه ها رو برام بگيد:
Voice Command-Voice Memo-EMS-MMS
مرسي. كاكتوس

Peyman-Pop

Active Member
سایت زیر یک انجمن تخصصی‌ در رابطه با موبایل و بحث در مورد اونهاست .

حتما جواب سوالات خودتون رو در این انجمن پیدا می‌کنید .

http://www.psforums.org

موفق باشید .

cactus13

Member
پيمان جان اونجا هم سر زدم اما چيزي در مورد voice memo و voice command نداشت. اگه كسي ميتونه لطفا راهنماييم كنه.
مرسي

MrMohi

Active Member
خوب تو همون فروم سوالتون رو مطرح میکردید . حتما جوابتون رو میگرفتید

cactus13

Member
اي بابا اگه ميشد همون جا مي گفتم ديگه. اونجا خيلي دير به سوالات جواب ميدن.
كاكتوس

MrMohi

Active Member
فکر نمیکنم . من که اونجا دو سه بار سوال کردم سریع جواب دادن . به هر حال میل خودتونه

farzadx1

New Member
voice memo= حافظه صوتي يعني اينكه ميتوني صدايي رو روي اون ظبط كني

و

voice command=فرمان صوتي يعني با صداي خودت به گوشي فرمان ميدهي
مثلآ با گفتن كلمه بازي گوشي شما وارد منوي بازي ميشود بدون اينكه توسط دكمه ها وارد آن منو شويد
voice dial=يعني شماره گيري صوتي

جدیدترین ارسال ها

بالا