يه سوال بي جواب

ali.73

New Member
سلام سوالم در مورد فيلم جان سخت 4 هست يكم فيلمش قديميه اما من تازه چند ماه اين فيلم رو
ديدم.يه صحنه تو اين فيلم ديدم خيلي دوست دارم بدونم چطوري ساخته شده؟!
اون صحنه اي كه كاخ سفيد منفجر ميشه:shock: چطوري اين كارو كردن؟!با چه برنامه اي؟!! :)

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
این جوری به نتیجه نمی رسی . چون اولا یه عده اون فیلمو ندیدن. عده ایی هم دیدن ولی اون صحنه ممکنه یادشون نباشه. اون قسمت انفجار رو کات کن اینجا پیوست کن. حتما نتیجه می گیری

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام من دیدم و کاملا یادم هست که چیه
(همون جایی که طرف داخل ماشین توی مانیتور میبینه کاخ سفید منفجر میشه و وقتی میاد بیرون میبینه که هنوز سر جاشه)
خوب شاید هیچ کس به طور دقیق نتونه بگه با چه نرم افزاری ساختن این ویژوال رو(به جزء عوامل سازندش)
مطمئنن با نرم افزارهای 3دی طراحی شده اون انفجار،منظورم اینه که دنبال این نباشید که به سادگی بشه همچین صحنه ایی خلق کرد:rose:

ali.73

New Member
سلام من دیدم و کاملا یادم هست که چیه
(همون جایی که طرف داخل ماشین توی مانیتور میبینه کاخ سفید منفجر میشه و وقتی میاد بیرون میبینه که هنوز سر جاشه)
خوب شاید هیچ کس به طور دقیق نتونه بگه با چه نرم افزاری ساختن این ویژوال رو(به جزء عوامل سازندش)
مطمئنن با نرم افزارهای 3دی طراحی شده اون انفجار،منظورم اینه که دنبال این نباشید که به سادگی بشه همچین صحنه ایی خلق کرد:rose:

ممنون از جواب :rose:
خوب چطورى‌ ميشه همچين صحنه هايى ساخت.آموزشى چيزي هست؟! :cool:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
آموزش های 3d max , maya , دیگر نرم افزارهای 3d رو دنبال کنید . هم تو همین انجمن قسمت 3d میتونید سوال بپرسید و هم در اینترنت فروم های خارجی معتبر هست .
آموزش های شرکت های gnomon , digital tutors , ... می تونه براتون مفید باشه در ساخت چیزی که می خواهید .
بعضی از کارها هم تو افتر اجرا میشه . در کنار نرم افزارهای 3d .

این کارها معمولا تیمی انجام میشه و اعضای تیم هم فوق العاده حرفه ای هستند در کار خودشون .

موفق باشی دوست من . :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا