يه سايت مي خوام كه...

mgeology

Member
يه سايت مي خوام كه زبان سايتمو به انگليسي و عربي تبديل كنه.البته توي هاستم همچين چيزي هست كه يه لينك داده وبا زدن اون زبان فرق مي كنه ولي زبان انگليسي و عربي نداره.

Masih

Well-Known Member
راستش سوالت خيلي براي من گنگ بود! اگر يك نمونه از اين سايتهايي رو كه ميگي درش از اين روش استفاده شده نشون بدي خيلي بهتره.

مسيح.

mgeology

Member
ببين. من قبلا خودم گذاشتم . مثلا پرچم كشور رو نوشته بعد زيرش اسمشو نوشته و هر موقع روش بزني نوشته هاي سايت فقط text ها به اون زبان تبديل مي شه.البته تو هاست من زبان هاي مثل كره اي هست كه بدردم نمي خوره ومن لينك انگليسي اونا رو مي خوام. كه فكر كنم از topsite باشه. يعني لينكي كه وقتي روش كليك مي كني زبان ونوشته اي سايتت به زبان انگليسي بشه.

saman_sweden

Active Member
salar گفت:
فکر نمیکنم وجود داشته باشه!
سالار عزيز از شما بعيد چنين خرفي بزنيد

mgeology گفت:
يه سايت مي خوام كه زبان سايتمو به انگليسي و عربي تبديل كنه.البته توي هاستم همچين چيزي هست كه يه لينك داده وبا زدن اون زبان فرق مي كنه ولي زبان انگليسي و عربي نداره.

راستش من خودم اينكار را قبلا كرده بودم
اگر از لابلاي برنامه ها پيداش كنم اينجا مي نويسم

Salar

Active Member
سامان جان من خیلی تو اینترنت گشتم اما چیزی پیدا نکردم...هر چی بوده انگلیسی به آلمانی...فرانسوی...روسی...چینی..ژاپنی...و چندتا دیگه بوده...!!!

منم منتظرم که شما آدرس اون سایت یا برنامه رو اینجا بذارین!

سالار

iRWEBDES

Active Member
حالا شما 100 تا پست كني زودتر به جواب ميرسي ؟
منتظر باش سامن گفت رديف ميكنه ديگه ...
دهه ...

mgeology

Member
پس بايد ادامه بدم!!!

بابا كــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمك!

saman_sweden

Active Member
نامه تون را دريافت كردم
باور كنيد سرم بدجوري شلوغه اكثر كارمندان رفتند مرخصي بيشتر مسوليت ها افتاده گردن من
چشم در اولين فرصت اينو براتون مي نويسم
شرمنده ام اينطوري شده اما در اولين فرصت اينكار را ميكنم فايل را براتون آپ ديت مي كنم

mgeology

Member
آقا واقعا دستتون درد نكنه.پس من منتظر شما مي مونم فقط اگه اشكالي نداره يه كمي زودتر چون خيلي فوريه(البته ببخشيدا).

جدیدترین ارسال ها

بالا