يه راهنمايي در مورد تبديل سيستمهاي مديريتي مختلف به هم

Pooriya_Online

Active Member
ميخوام اول بدونم غير از وردپرس كدوم سيستم مديريت وبلاگ خوبه؟ و بعد اينكه چه طوري پستهايي كه توي وردپرس داشتيم رو به سيستمهاي ديگه تبديل كنيم كه با همون تاريخ و... بمونه و حذف نشه؟

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز برنامه های مختلفی برای ساخت وبلاگ هستش MT ، WordPress ، Serendipity و سیستم های دیگه ... که هر کدام نسبت به خودشون دارای قابلیت هایی‌ هستن .... در مورد تبدیل بانک های اطلاعاتی‌ باید با ساختار هر کدام آشنا بود ... البته شاید برای هر کدام هم یک سری برنامه ها برای تبدیل وجود داشته باشد ...

ویرایش : اضافه کردن آدرس سایت های ارائه دهنده سیستم ها

آخرین ویرایش:

Pooriya_Online

Active Member
ممنون دوست عزيز من در مورد برنامه هاي مختلف اطلاع دارم...
مثل اينكه هيچي بهتر از اين وردپرس نيست...

oxygenws

Active Member
به نظر من serendipity بهتره :)
ضمن اینکه توانایی وارد کردن اطلاعات از چندین سیستم وبلاگ دیگه رو هم داره، مثل mt و وردپرس و ...

Ali_ix

Well-Known Member
oxygenws گفت:
به نظر من serendipity بهتره :)
ضمن اینکه توانایی وارد کردن اطلاعات از چندین سیستم وبلاگ دیگه رو هم داره، مثل mt و وردپرس و ...
همونی که امید آقا میگه ! وردپرس بهتره !!! :D

در ضمن وردپرس هم امکان وارد کردن اطلاعات از خیلی از سیستمهای بلاگ رو داره .

Ali_ix

Well-Known Member
http://codex.wordpress.org/Importing_Content
181.gif

Pooriya_Online

Active Member
راستش رو بخواين من با وردپرس هيچ مشكلي ندارم فقط با اديتورش حال نميكنم و نميتونم قالبهاشو فارسي كنم...

نميدونم شايد من بلد نيستم ولي اصلا توي اديتور نميشه كارهاي زياد انجام داد مثلا متن رو به چپ برد يا وسط يا...

Ali_ix

Well-Known Member
Pooriya_Online گفت:
راستش رو بخواين من با وردپرس هيچ مشكلي ندارم فقط با اديتورش حال نميكنم و نميتونم قالبهاشو فارسي كنم...

نميدونم شايد من بلد نيستم ولي اصلا توي اديتور نميشه كارهاي زياد انجام داد مثلا متن رو به چپ برد يا وسط يا...
نیخه جدید که TinyMCE داره و حله

الانم میتونی پلاگین WYSYWYG روش نصب کنی :)

Pooriya_Online

Active Member
اين TinyMCE چيه؟ و اگه آپديت كنم فارسي سازي مشكل پيدا نميكنه؟
پلاگين WYSYWYG رو از كجا دانلود كنيم و اينكه چيكار ميكنه؟

ممنون...

oxygenws

Active Member
البته علی واسه ما محترمه، اما سرندیپیتی بهتره :p
سرندیپیتی حدود 4-5 مدل محیط wysiwyg داره که به جز محیط اصلیش که ویزیویگ هم هست، بقیه به صورت پلاگین فعال میشن.

Ali_ix

Well-Known Member
من رو حرف امید حرفی نمیزنم ! همون ExpressionEngine از همه بهتره !

امید جان اون تاپیک مزایای سرندیپیتی چی شد استاد ؟! آموزش PHP هم میخواستی بدی ها :D

Pooriya_Online

Active Member
كسي نگفت اين پلاگينو از كجا گير بيارم و اگه آپديتش كنم فارسي ساز مشكل پيدا نميكنه؟

Ali_ix

Well-Known Member
Pooriya_Online گفت:
كسي نگفت اين پلاگينو از كجا گير بيارم و اگه آپديتش كنم فارسي ساز مشكل پيدا نميكنه؟
گوگلش کن یا توی سایت wp-plugins.net بگرد ..چند مدل هست

جدیدترین ارسال ها

بالا