يه دونه چشم زدم ببينيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mamali132002

Active Member
آموزش میخوای تو CGTalk ریخته ولی شما باید ببینید که لایه گذاری ها و ... چجوری بوده .. تو این تجربه نیازه نه مهارت.

irania

Member
اگه منو قبول دارید من حاضرم شرط ببندم که چشم با یه برنامه 3d طراحی شده! به قول دوستان مثل چشمای شخصیت اول فاینال فانتزیه!
سحر خانوم میدونید از کجا به این نتیجه رسیدم؟ اول اینکه تا حالا هرچی کار از شما دیدم همه مبتدی بوده حتی اگه به افکتی که روی نوشته دادین توجه کنید میفهمید!
و دوم هم اینکه این چشم رو توی عکسای سه بعدی دیدم! اگه ÷یداش کنم حتما واسه دوستان میذارم!
نکن این کارو زشته!
اگه حق با شماست و درست میگن پس لطفا در مورد اینکه چجوری عنبیه چشم رو طراحی کردین توضیح بدین! منتظرم

babakslt

Member
مصطفی تو خجالت نمی کشی پشت سر مرده که حرف نمی زنن... الهی تو هم بری داغت رو دل من بمونه... ور پریده دیگه از اون آموزش های توپ توپ نمی ذاری....(چاکریم)

سحر جان این رو که عکشه دیگه مگه نه؟ یعنی واقعاً باور کنم؟... مهههههههههههههه ایول...
تا بعد...

mamali132002

Active Member
irania دقیقا منم خیلی خیلی موافقم میدونی چرا ؟
اون 2d کار های حرفه ای هم حالت عنبیه رو انقدر قشنگ در نیاورده بودن ... شایدم بوده من ندیدم. منم نمونه کارهای قبلی ایشون رو هم دیده بودم و واقعا به دور از واقعیت هستش.

حالا بگذریم... به نظر من ایشون میخواستن فقط متن رو نشون بدن و شایدم یک ذره رو چشم تغییر دادن که بعد بچه ها فکر کردن کلش و ایشون زدن و ایشون هم دیگه روشون نشد که حقیقت رو بگن.

mostafa_az

Well-Known Member
باز تو پيدات شد بشر . خدا بگم چي كارت كنه كه باز جو اينجا رو بهم نزني . دفعه آخرت باشه خارج از موضوع تاپيك بحث ميكني ها . :wink:

مخلصيم
مصطفي

FashisT

Active Member
چی کارش داری مصی؟
بزار هر چی میخواد بگه ..بابی تو ازاد:دی
..............
خب بهتر این بحث رو ادامه ندید! اونهایی که باید میفهمیدن که فقط text به طرح اضافه شده فهمیدن ...بهتره جو رو برای کسایی که متوجه نشدن آزاد بزاریم
فعلا

خوب همه نظر تون رو گفتيد ولي اينكه اين كار خودم نيست كاملا اشتباه كرديد اين چند وقت نبودم نتونستم جوابتون رو بدم فكر نكنيد حرفاتون راست هست ولي دهن روزه خوب نبود پشت سر من حرف زديد من كي گفتم چشم شو من طراحي كردم يهني كردم ولي طرح اصليشو با كمك دايم با مايا و مكس زدم بهد تو فتوشاپ رو ريز كاريهاش كار كردم
و رنگ بندي ها به قول fashist متن شم هم اول با چليپا بهد تو فتو شاپ اوردم و كار كردم بزاريد ادم حرفشو بزنه بهد پشت سرش حرف بزنيد و حرف در بياريد ولي توي مايا عكس سه بعدي اين چشم است و تو فتوشاپ رو عكسش كار كردم شايد به قول بعضي هاتون تو فتوشاپ مبتدي باشم ولي تو مايا و مكس حرف اول رو مي زنم بهتر زود قضاوت نكنيد كار خوبي نيست

irania

Member
پس سحر خانوم لطفا فایل مایا یا هر نرم افزاری که باهاش چشم رو طراحی کردی بذار ببینیم!!!!

mamali132002

Active Member
manam ba irania movafegham ..... lotfan filesho bezarin...
rasti mese inke kheyli too maya va max ali hastin (be ghole khodetoon harfe aval ro mizanid)
yekam raje be modeling va material dehi in cheshm va anbie tozih bedin va begin ba che raveshe model sazi kardin.... dar zemn khoshhal misham ke texture ke too photoshop bara chesh sakhti ro bebinam.

montazere file maya ya max ya PSD hastam.

متاسفانه هاردم سوخته يهني كل سيستم از بين رفته الان كه هستم تو سايت دانشكده هستم
ولي سيستم مو كه راه اندازي كردم دوباره طراحي مي كنم و براتون مي فرستم

mamali132002

Active Member
sahar_mamani mamnoon az inke behem sabet kardi ke adame ablah va khengi hastam.
dige arzeshesho nadari ke yek kalame too in topic bezanam ... bye

خيلي خوبه كه خودت رو خوب شناختي فكر مي كردم كه اين جا ادم هاي عاقلي هستم ولي براي خودم متا سفم
كه مي بينم كه اين جور ادم ها اين جا هستن براي خودم متا سفام كه اينجا امدم
هيچ وقت ديگه اينجا نخوام امدم فكر مي كنيد ادم عقده اي هستم كه اين كارها رو بكنم
واقعا كه

ToFaN

Well-Known Member
اكسكيوزمي
ميشه تموم كنيد؟
مجيد انلاين شده ميدون جنگ
اي بابا - استغفرالله

irania

Member
من معذرت میخوام هم از سحر جان و هم از مملی ، شاید تقصیر گیرای بیخود منه که کار به اینجا کشید!
در ضمن سحر خانوم اگه من یا مملی و یا هر کسه دیگه ای به شما بی احترامی کرده لطفا فقط به خود شخص توهین کنید نه اینکه به کاربرای محترم دیگه سایت توهین کنید! بالاخره هر جایی خوب و بد پیدا میشه اما این دلیل نمیشه که به کل مجموعه توهین کرد!

ToFaN

Well-Known Member
irania گفت:
در ضمن سحر خانوم اگه من یا مملی و یا هر کسه دیگه ای به شما بی احترامی کرده لطفا فقط به خود شخص توهین کنید نه اینکه به کاربرای محترم دیگه سایت توهین کنید! بالاخره هر جایی خوب و بد پیدا میشه اما این دلیل نمیشه که به کل مجموعه توهین کرد!
دقيقا
حالا ما كودن بقيه كه يه پا مهندس هستن
اونا چه گنا هی کردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا