[phpNuke] يه خواهش بزرگ از صادق خان

آقا من اگه يوزرنيم-پسورد هاستم رو به شما بدم حاظريد برام يه نيوك نصب كنيد كه بخش ثبت نامش كار كنه و اديتور داشته باشه؟
براي اينكه موقع آپلود فايلها وقتتون تلف نشه به جز ماژول هاي حياتي بقيشون رو مثل انجمنها-دريافت فايل و... پاك كنيد(من بعدا خودم آپلود مي كنم)
منم در عوض لوگوي شما رو تو سايتم مي ذارم البته سوء تفاهم نشه شرط نذاشتما

(اگه قبول كرديد بگيد فايل هاي فعلي رو پاك كنم يا نه؟)

bache +

Well-Known Member
برای اینکارها ایمیل و پیغام خصوصی بزنید یادمه تو سایت صادق یه تاپیک بود که مجانی برای عضو ها نصب میکرد برو اینحا عضو شو و تو اون تاپیک بگو
www.afagh.biz

Masoud1365

مدیر انجمن
صادق هنوز هم نصب میکنه ولی میگه چند روز صبر کنید که نسخه جدید رو آپ کنید که دیگه دوباره کاری نشه .

VAHID216

مدیر بازنشسته
منظور نصبه یا آپلود ما فعلا آپلود نمی کنیم ولی نصب چرا !

S4DEGH

Well-Known Member
اول از همه بگم !

طبق گفته bache + اينجور مسائل رو بايد تو پيغام هاي خصوصي مطرح كرد ! وقتي وارد انجمن ميشه يعني برا همه هست و هيچ وقتي هيچ تاپيكي رو مختص به فردي نكنيد...

همانطور كه مسعود جان گفت نسخه جديد تا چند روز ديگه مياد ! و راستشم بخوايد آماده شده و الان داريم روي آموزشش و يكسري از كارهاي جانبي كار ميكنيم !

يه چند روز صبر كني همه چيز حل ميشه !

آقا من 25 مگ بيشتر جا ندارما.
درضمن به روز بودنش خيلي برام مهم نيست.درست كار كردنش برام مهم هستش.
ممنون

bache +

Well-Known Member
شما با 25 مگ میخوای نیوک افاق نصب کنی
24.gif

آقا سوء تفاهم نشه من كي گفتم آفاق گفتم يه نيوك ناقابل چون جا ندارم...پول ندارم...:wink:
درضمن:
من روي كامپيوترم نيوك نصب كردم ولي بخش ثبت نامش مثل تو سايت ارور ميده حتي دوباره نيوك نصب كردم و ويندوز هم دوباره ريختم و نيوك هاي مختلف رو امتحان كردم كه قبلا كار مي كردن ولي حالا نميشه.:sad:

bache +

Well-Known Member
مگه افاق پولیه
21.gif
نکنه صادق تو هم به بی پولی خوردی پولیش کردی
21.gif
اقا جوابتو دادم برو عضو شو اونجا بگو باست نصب میکنن بدون هیچ چشم داشتی
21.gif

bache +

Well-Known Member
مگه افاق پولیه
21.gif
نکنه صادق تو هم به بی پولی خوردی پولیش کردی
21.gif
اقا جوابتو دادم برو عضو شو اونجا بگو باست نصب میکنن بدون هیچ چشم داشتی
21.gif

گفتم پول ندارم منظورم واسه آفاق نبود منظورم واسه فضاي هاست هستش كه گفتيد كمه!
در ضمن قسمت دوم پست 14 رو جواب ندادين!؟

آخرین ویرایش:

bache +

Well-Known Member
یه توصیه شما با این فضا میتونید مامبو نصب کنید هم زیبا تره و هم انعطاف پذیر تر به نطر من خیلی بهتر از نیوکه
احتمالا باید مشکل از دیتا بیستون باشه از چه برنامه ای برا ی phpاستفاده میکنید باز صادق بهتر میدونه و بهتر میتونه راهنماییتون کنه

bache +

Well-Known Member
عزیزم من الان عضو شدم مشکلی تو عضویت نداره من الان عضوم با ای دی erfanonline

جدیدترین ارسال ها

بالا