يه خبراييي تو ويندوزم هست مشكوك ميزنه

سلام
دوستان من چند وقته هاردمو عوض كردم يعني سوخت بعد اين هارد جديد دو برابر قبلي هست ولي سرعت كامي جون يه مقدار پايين اومده درضمن من هنوز به اينترنت وصل نشدم مي بينم تلفن دينگ خورد گوشي رو كه ور ميدارم مي بينم مي گه دستگاه مورد نظر شما خاموش است نو ريسمان تو پنجينگ(مر بوط به شماره گيري موبايل)اين در صورتي كه ويندوز مي ياد بالا بعدشم هرچي پسوورد سيو مي كنه يعني آي دي ياهو رو كه مي خوام عوض كنتم با پسوورد آي دي قبل ميره همين مساله در مورد كانكشنم هست يعني وقتي يوزر پس كارت جديد رو ميزنم با پس كارت قبلي ميره مگه كانكشن جديد بسازم
تازه آنتي ويروسم هم پاندا2004 آپديت شده(توسط خودم)بود ولي متاسفانه مي يومد اسكن كنم كله كامپيوترو هنگ مي كرد منم پاكش كردم چون فايده اي نداشت در اون موقع كه پاندا را داشتم هم همين مشكل بود ولي ويروسي رو نشون نمي داد من چه كنم آخهههههههههههه ملت كمككككككككك :eek: :razz: :twisted: :-? :lol: :sad:

سلام آقا مجید
اگر شما اصلاً به اینترنت وصل نشدید و این مشکل وجود دارد توسط طرق زیر می تواند این مشکل پیش بیاید:
1- شما از سرویس فکس ویندوز استفاده میکنید.
2- شما از وب براز MSN استفاده مکنید
3- از سی دی برای نصب سیستم عامل یا برنامه های جانبی استفاده کرده اید که حاوی تروجانی بوده که آنتی ویروس را از کار انداخته و برای تبادل اطلاعات به صورت اتوماتیک به اینترنت یا شماره یک کامپیوتر شخصی وصل میشود.

حال برای رفع این مشکل لطفاً کارهای زیر را انحام دهید:
1- به قسمت Scheduled ویندوز(تنظیم زمان برای اجرای برنامه) رفته و چک کنید آیا تنظیمی برای فعالیت خودکار برنامه اتصال از طریق تلفن هست یا خیر اگر بود پاک کنید.
2- به رجیستری بروید و پوشه ران را چک کنید و بینید آیا برنامه غیر آشنایی هستش کهبه صورت خودکار اجرا بشود اگر بود از طریق سرچ جایگاه آن رو پیدا کنید و در Safe Mode آن را پاک کنید.
3- در ران تایپ کنید MSCONFIG به سر برگ Startup بروید وچک کنید در هر بار روشن شدن کامپیوتر چهبرنامه های اجرا میشود و اگر فیر آشنا بود به همان روش قبلی اون رو پاک کنید.

امیدوارم که توانسته باشم کمکتون کنم.
در ضمن به احتمال زیاد مشکل شما از طریق سی دی آلوده بوحودآمده است

با سلام
این گزینه رو در یاهو یا گوگل سرچ کن و اگر ویروس باشه حتماً سایت سوفو در این مورد مطلبی بان کرده که با خواندن آن متوجه می شوی چه جور برنامه است.

alireza-metal

Active Member
من میدونم چیه --- تو رفتی تو یه ساین خفن ..... -- بعدش یه برنامه exe که حجمش هم کمه رو سیستمت نصب شده و همونه که اذیت میکنه ---- اونو گیرش بیار و پاکش کن ---- در ضمن این برنامه خودش زنگ میزنه به یه شماره تلفن که تو خارج از کشور هست --- اسم برنامه هم همونه که بالا نوشتی

بابا تو اين زمونه كي مي تونه بره سايت خفن با اين فيلترينگ نه من يه ايميل دريافت كردم باز كردم و دانلود اين مشكل پيدا شد البته با مكافي يه خورده حلش كردم الان فقط اون شماره گيره خودكاره

آره از سایت جیگر ریخته شده نمی دونم کی رفته توش ایهن ناس تو این سایت نرین که مثل من مجبور می شین ویندوزتون در 5 ساعت عوض کنینی

جدیدترین ارسال ها

بالا