يه اتفاق نو ، يه ترکیب تازه :)

sina.dk

Member
سلام سلاممممممممممممممممم :rose: :D
يه کار دیگه می زارم ... اين کارا واسه خيلی وقت پیشه که زدم !

ايران از نظر هنر کشور در تاریخ خودش تا به امروز محتوای غنی داره از خلق نقوش گرفته تا خوشنویسی و ...
نستعلیق يه يه نقطه عطف در خوشنویسی محسوب میشه و به نظر من نبايد به دست فراموشی سپرده بشه ...
حرف ع عروس حروف هست ( به نظر من ) من سعی کردم در يه ترکيب تازه تعدادی از اين حرف رو با نقوش مدرن در غالب رنگ های جذاب پيوند بدم !

نام کار : يک ترکیب تازه !
نرم افزار ها : Photoshop & Corel draw
طراح گرافیک : مرتضی کرمی جم

امیدوارم خوشتون بياد ، نظر يادتون نره هاااااااااااا
:cool:

پیوست ها

• (1).jpg
    (1).jpg
    265.4 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • (2).jpg
    (2).jpg
    94.9 کیلوبایت · بازدیدها: 7

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خسته نباشي مرد
بسي رنج بردم....نه ببخشيد !!!!بسي زيبا شده و داخل دل برو(تو دل برو)فقط روي تكست بايد بيشتر كار بشه ولي ايده جالبي بود

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
زیباست .
موفق باشید .

shayanboy

Active Member
خوب شده در کل .
چون بگراندت بالاش کمی روشنه رنگ حرف ع زیادی سفیده . یه کاری کنی بیشتر خودشو نشون بده بهتره ( نظره )
اما بهت تبریک می گم . خوب شده همینم .:rose:

شایان

memol_515

Active Member
میتونستی روی ساده بودنش بیشتر کار کنی. ع ها رو محو تر میکردی

رنگ بک رو دوست دارم. اما کلا فلسفه اون + ها رو نفهمیدم. میدونی که، در طراحی، هر چیزی یک مضمون باید داشته باشه. واقعا من به نتیجه خاصی در اسین مورد نرسیدم. یعنی هیچ چیز رو برام تداعی نکرد

موفق باشی

sina.dk

Member
ممنون از لطف دوستان ...
memol_515 جان ، عرضم به حضورتون که من اون + ها رو نمادی از دیجیتال و مدرن بودن در نظر گرفتم ! اون ع های نستعلیق تداعی کننده يه سری حرف ها از يک خط اصیل ايرانی و قدیمی و اون + ها نشانگر زمان حال بوده و نشانگر مدرنیته و دیجیتالی شدنه و تلفیق اين دو با هم هدف اصلیم بوده ( يه جور پيوند قدیم و جدید در غالب يک غالب خوش رنگ ) امیدوارم جوابتونو گرفته باشین ! :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا