يك پيشنهاد بي نظير

kiyanosh

Member
من 25 تايي domain شیک دارم مثل ..tanziran.com,iranhi.com,iranblogs,iranblogger.com ,iranonly.com tanziran.com
iranetv.com va...iranaks.com
هاست هم توی لینوکس مشکلی ندارم
بیننده هم تا جایی که دلت بخواد می تونم یک تبلیغ را در روز 40 هزار بار نمایش بذارم و در این زمینه خاطر جمع ايده با حال هم دارم
تو اقتصادی کردن اصلا وارد نیستم

1- اگه حالش دارید یک کاری شروع کنیم بفرمایید . این چیزها از ما بقیه اش از شما
2- اگه پیشنهادی دارید بفرمایید که من انجام بدم اگه انتخاب بشه و انجام بدم از خجالتتون در میام
3- تو زمینه اقتصادی کردن چون تو گروه خونیم نیست خیلی بیقم!! به نظر شما چه می شه کرد.
40 % بیننده خارج کشور داریم چیزی به ذهنتون میاد . راستی من گفتم که نمی خوام از این راه پول در بیارم می خواهم خرج توسع اش را در بیارم .
ممنون لطفا هر راهنمایی به ذهنتون می رسه بفرمایید.

Saeid Taheri

Active Member
جناب kiyanosh عزيز !

بهتر بود اين بحث رو در انجمن عمومي پي ميگرفتيد .

انجمن مربوطه براي معرفي وب سايت + وبلاگها مورد

استفاده قرار مي گيرد .

پيشاپيش از همكاري شما كمال تشكر را دارم .

موفق باشيد .

AliReza26

Active Member
مي تواني دوميناتو تو يه حراج به بالا ترين قيمت بفروشي....

Masih

Well-Known Member
كيانوش اگر منظورت از پيغام خصوصي اين تاپيك بود:
بگو چقدر هاست داري و اين هاست چقدر BW داره؟ من چند وقت پيش با يكي از بچه‌هاي اينجا راجع به يه سايت صحبت كردم كه ايده فوق‌العاده جالبي بود و مطمئن هستم كه با استقبال همه اعضاي اينجا روبرو ميشه.

مسيح.

kiyanosh

Member
من الان تا 150 گیگا پهنای باند که 40 تا توی تاپ ایران مصرف میشه.
هاست هم تا 10 گیگا
ولی اگه ببینیم میشه بیشترش کرد.
قبلا گفتم که کارم اصلی من چیز دیکه است و از اونجا می توانم ساپرت خوبی بگیرم.
ممنون مسیح از الطفی که کردی

Masih

Well-Known Member
همونطور كه ميدوني خيلي از بچه‌هايي كه به اين فروم ميان طراح وب هستن يا حداقل يك كم از طراحي وب بلدن. چيزي كه خيلي به درد طراحان وب ميخوره تمپليت هست كه پر از ايده‌هايي هست كه ميتونه به طراحي كمك كنه. توي اين سايت تاپيك در مورد طراحي صفحات وب خيلي داده ميشه ولي متاسفانه به دليل هجوم يكباره همه بچه‌ها به سايت‌ها يا لينكش رو تغيير ميدن يا محدوديت باندش پر ميشه.

پيشنهاد من اينه:
تمام كساني كه لينكهايي براي دانلود تمپليت دارن ميتونن اون رو به طور خصوصي به من بدن. من تمام تمپليت‌ها رو دانلود ميكنم و بعد توي سايتي كه به همين منظور طراحي كرديم ميگذارم. منظور من بطور دقيقتر اينه كه يك سايت براي دريافت تمپليت ايجاد كنيم. اينطوري نه لينكش تغيير ميكنه و نه محدوديت باندش پر ميشه. بچه‌ها هم به يك مرجع مطمئن و كامل از تمپليت دست پيدا ميكنن. اين سايت ميتونه خيلي راحت جاي خودش رو در بين سايتهاي ايراني باز كنه چون در بين سايت‌هاي ايراني كسي تا به حال اين كار رو نكرده.

مسيح.

AliReza26

Active Member
Masih-Evanescence گفت:
همونطور كه ميدوني خيلي از بچه‌هايي كه به اين فروم ميان طراح وب هستن يا حداقل يك كم از طراحي وب بلدن. چيزي كه خيلي به درد طراحان وب ميخوره تمپليت هست كه پر از ايده‌هايي هست كه ميتونه به طراحي كمك كنه. توي اين سايت تاپيك در مورد طراحي صفحات وب خيلي داده ميشه ولي متاسفانه به دليل هجوم يكباره همه بچه‌ها به سايت‌ها يا لينكش رو تغيير ميدن يا محدوديت باندش پر ميشه.

پيشنهاد من اينه:
تمام كساني كه لينكهايي براي دانلود تمپليت دارن ميتونن اون رو به طور خصوصي به من بدن. من تمام تمپليت‌ها رو دانلود ميكنم و بعد توي سايتي كه به همين منظور طراحي كرديم ميگذارم. منظور من بطور دقيقتر اينه كه يك سايت براي دريافت تمپليت ايجاد كنيم. اينطوري نه لينكش تغيير ميكنه و نه محدوديت باندش پر ميشه. بچه‌ها هم به يك مرجع مطمئن و كامل از تمپليت دست پيدا ميكنن. اين سايت ميتونه خيلي راحت جاي خودش رو در بين سايتهاي ايراني باز كنه چون در بين سايت‌هاي ايراني كسي تا به حال اين كار رو نكرده.

مسيح.

سلام
يه همچين طرحي تو ذهن خودم هم چند ماهي اي كه هست.
به نظر من طرح خيلي خوبي
ما مي توانيم از بروبچ هم براي طراحي كمك بگيريم و حتي مي توانيم طرح هايي كه خيلي روش كار شده(توسط بچه هاي خودمان نه تمپ هايي كه مجاني است) را به فروش برسانيم.

به هر حال تو اين طرح اگه كمك مي خواهي من دربست آماده ام.

kiyanosh

Member
f_mostafa_f گفت:
kiyanosh گفت:
Pooriya_Online گفت:
من كه نگرفتم...
با سلام كدوم موضوع اش را نگرفتي سوالم را ؟ ... چون واضح بود
نه جون حاجي . همچي زيادم واضح نبود...
حالا که دوتا شد پس مشکل از منه به قول ما توی صداوسیما به گیرندهاتون دست نزنید مشکل از فرستنده است .
من هاست بیننده خوب و دومین خوب دارم
1- اگه راهنمایی کن برای اقتصادی کردنش هدفم سود نیست خرج توسعه در بیاد
2- اگه می توانید و دوست دارید مشارکت
ممنون باز اگه توضیح خواستید در خدمتم

kiyanosh

Member
Masih-Evanescence گفت:

پيشنهاد من اينه:

مسيح.
ممنون من در خدمتت هستم فکر کنم iranapple.com خوب باشه iranhi.com هم دارم
وایده دیگه هم برای ارائه اش دارم که فکر کنم بهتره
ولی مسیح جان من فقط فضا ترافیک تبلیغ و دومین در اختیارت می ذارم
بقیش رو خودت اگه زحمت می کشی که خوب اگه شرایطت را هم خوب فکر کنی و بگی
من خیلی موافقم

Masih

Well-Known Member
kiyanosh گفت:
Masih-Evanescence گفت:

پيشنهاد من اينه:

مسيح.
ممنون من در خدمتت هستم فکر کنم iranapple.com خوب باشه iranhi.com هم دارم
وایده دیگه هم برای ارائه اش دارم که فکر کنم بهتره
ولی مسیح جان من فقط فضا ترافیک تبلیغ و دومین در اختیارت می ذارم
بقیش رو خودت اگه زحمت می کشی که خوب اگه شرایطت را هم خوب فکر کنی و بگی
من خیلی موافقم

باشه! پس من اين رو در انجمن مديران مطرح ميكنم و پس از تاييد شدنش سايت رو ايجاد ميكنيم. موقعي هم كه خواستيم ايجاد كنيم براي شروع اينجا تاپيك ميزنم و دعوت به همكاري ميكنم.

مسيح.

kiyanosh

Member
aryana گفت:
سلام
این تاپ ایران رو از کجا میشه مقدار hit رو دید
مرسی
دوست عزيز آمار ماهانه را برات توي اين آدرس گذاشتم ببخشيد دير شد داشتم صفحه اشو درست مي كردم . اين گزارش هاست است.
در اين ماه فروم هم اضافه شده كه از دهم خرداد آمارش را خود php nuke داده
آدرس hit: http://www.topiran.com/webalizer.htm
آدرس فروم : http://www.topiran.com/forums
چون هنوز خیلی کار داریم تا سایتمون سایت بشه لطفا مطرح نکید.
و ادعا هایی هم نداریم.
ببخشید که عدد هاشو ننوشتم چون این انجمن جای تبلیغ نیست و ضمنا سوال شما را هم بی جواب نذاشتم

kiyanosh

Member
Saeid_Taheri گفت:
جناب kiyanosh عزيز !

بهتر بود اين بحث رو در انجمن عمومي پي ميگرفتيد .

انجمن مربوطه براي معرفي وب سايت + وبلاگها مورد

استفاده قرار مي گيرد .

پيشاپيش از همكاري شما كمال تشكر را دارم .

موفق باشيد .
با سلام ممنون از راهنمایتون من با این انجمن آشنا نبودم به هر حال پوزش منو بپذیرد

kiyanosh

Member
Pooriya_Online گفت:
kiyanosh گفت:
Pooriya_Online گفت:
من كه نگرفتم...
با سلام كدوم موضوع اش را نگرفتي سوالم را ؟ ... چون واضح بود

هيجاشو نفهميدوم عزيز. :wink:

با سلام در صفحه قبل دوباره توضيح دادم اگه باز هم مشكل است در پيام شخصي در خدمت هستم. فقط توضيحي كه بايد بدم اين پاسخ اون سوالت كه پرسيدي نيست فقط گفتم اين را هم ببين. براي اون سوال قرار بود تماس بگيري .
باز هم ممنون. ضمنا لوگوي جديد هم مبارك اين خيلي با كلاس تره :wink:
موفق باشي

kiyanosh

Member
با سلام

با سلام از هر 15 نفر يك نفر نظر داده!!!باز هم لطفا نظر بديد
اگر شما مي داشتيد چه كار مي كرديد

جدیدترین ارسال ها

بالا