يك هاست با اين مشخصات مي خواستم

با سلام . بنده به دنبال يك هاست كامل مي گردم . پس از 3 سال استفاده از سرويس هاي شركتهاي مختلف به اين نتيجه رسيدم كه واقعا در وضعيت بسياري بدي از نظر uptime و سرويس دهي قرار دارند . بطوري كه بصورت هاي مختلف شما را دور مي زدند .

من به دنبال هاستي مي گردم كه اين شرايط را داشته باشد ::

پشتيباني آن خوب باشد ( مهمترين اولويت ، بهتر است دسترسي از طريق اينترنت راحت باشد و فقط حرف 24 ساعت و هفت روز هفته نباشد )
uptime ( اين هم براي ما مهم است چرا كه در حال حاظر كه از دو سرويس استفاده مي كنم با مشكلات بسياري در زمينه Down شدن سايت حتي تا چند روز هم مواجه شديم )
در صورت عدم شرايط money back داشته باشد . ( وقتي نتواند هاستي شرايط فوق را عملي كند اسمش هاست نيست ، اسمش ... است )

از نظر مشخصات ::
فعلا محدوده حجمي ما 2 گيگ است .
از نظر پهناي باند 50 گيگ فعلا كفاف مي كند.
php اگر آخرين نسخه 5.2.4 باشد خوب است .
در مورد نسخه mysql و phpmyadmin خوب اگر 5 و 2 به بالا باشد (بهتر است )
محدوديتي در زمينه تعداد ديتابيس با توجه به حجم هاست نداشته باشد ( حداقل 10 تا )
در مورد گارانتي ها ، هم دوستان موارد خود را ذكر كنند .
در مورد Site Management اگر Plesk باشد نسخه 8 آن و امكان پشتيبان گيري در پنل فراهم باشد .

alionline1366

Active Member
دوست من میتونی با این ID : dreamdatadotnet تماس بگیری ادمین دریم دیتا جناب حسین صالحی تمام امکانات و توقعاتی را که دارید تا حد کاملی دارند

تشکر میکنم از آقای محمودی به خاطر لطفی که به ما دارند.
آقا امین سلام خدمت شما - به جا اینکه پر حرفی کنم تلفنم رو میگم خدمتتون - لطفا تماس بگیرید 09173050604
بنده خدمت شما توضیحات لازم و اطلاعاتی که باعث بشه شما متضرر شید خدای نکرده ( سر همین موضوع هاستتون که تا الان ضرر کردین ) رو بیان خواهم کرد -

شاد باشید - یا علـــی
www.DreamData.net

بله - این دیزاین رو تازه گذاشتیم - سایت ما برا چیزی حدود 9 ماه به یه فرم بود که اینو اتفاقا امشب عوض کردیم !
به هر حال در خدمتتون هستم.

m-sh

Member
من به شما هاست های خارجی را معرفی می کنم

پیشنهاد اولم هم www.bluehost.com هست

یکی از معتبر و معروف ترین هاست های جهانی که در حال حاضر از بیش از 490 هزار سایت میزبانی می کنه :

www.bluehost.com

پیشنهاد های بعدیم هم

www.hostmonster.com

و

www.ixwebhosting.com

هست که این ها هم از شرکت های خوب و معروف هستند

در صورت تمایل ما می تونیم مطابق با سایت اصلی تقدیمتون کنیم :

www.skyhost.ir

برای اطلاعات بیشتر یا تمایل به آشنایی با مشتریان قبلی ما با Info(at)skyhost(dot)ir تماس بگیرید

alionline1366

Active Member
دوست من همینطور که خودتون هم میدونید خرید از سایتهای خارجی با توجه به تحریمها و کلا ارتباط سخت با اونها خیلی مشکل ساز میشه من پیشنهادم اینه که اصلا از دیتاسنتر های خارجی خرید نکنید.

m-sh

Member
کلیه خرید های توسط همکارمون در آمریکا انجام می شه و هیچ اسمی هم از ایران در کار نیست :)

saeednajafi

Member
من هم فقط بلوهاست رو پيشنهاد ميکنم، من 20 تا سايت روش دارم و واقعا راضيم، قبل از اون من با وبرمز، اينوين و فراکارانت کار کرده بودم . اصلا از هيچ نظر قابل مقايسه نيستم.
اگر مشکل تحريم هم هست به اسم و آدرس يکي تو خارج بخر، من همين کار رو کردم و هيچ مشکلي نداره

kitiran

Active Member
سلام
گیتی هاست

ما به 4 طریق از شما پشتیبانی می کنیم!
1- چت با یاهو تقریبا همه روزه
2- تلفن و SMS پاره وقت
3- ایمیل
4- تیکت ( بهترین گزینه)

اگر هم خواستید بم پی ام بدین تا آی دی چنتا مشتری ها رو بدم و از لحاظ کیفیت با آنها صحبت کنید :wink:

برای شما هم ما 7 روز بازگشت وجه کامل میدیم!
همچنین ما به صورت روزانه در سروری جدا از کلیه سایت های درون سرور بک آپ می گیریم + امکان بک آپ گیری در سی پنل وجود دارد!
در حال حاضر شما میتوانید از پنل های وِیژه نوروزی با تخفیف ویژه خریداری کنید! 2500 مگ هاست = 39000 تومان در سال

hostafarin

Member
هاست آفرین

با سلام

ما می توانیم شرایط خوبی را برای شما مهیا کنیم تا شما راضی بمانید.
پشتیبانی : شما می توانید از طریق تلفن و ایمیل به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.
سایت ویژه ی پشتیبانی نیز در اختیار شما می باشد که می توانید با کمی جستوجو ویا باز کردن یک تیکت سریعا به جواب خود برسید.www.websupport.ir
آپ تایم: ما تضمین 100% نمی کنیم ولی مطمئن باشید سایت شما 99.99% آپ تایم خواهد بود .
در مورد بازگشت هزینه پرداختی: 30 روز گارانتی بازپرداخت داریم.
ورژن Cpanel و PHP و Apache را آپ دیت کردیم و هم اکنون از آخرین نسخه استفاده میکنیم. همچنین شما هیچگونه محدودیتی از نظر دیتابیس نخواهید داشت.

در آخر: برای بهرهمندی از 2 برابر فضا تنها تا 3 فروردین 87 فرصت دارید.

پیروز باشید

www.HostAfarin.Com

J4vad

Member
دوستان همه خوبند !

اگر قابل بدانید بنده هم در خدمتتان خواهم بود ! آخرین نسخه ارائه شده Php 5.2.5 است که در سرور ما نصب شده و آپاچی هم نسخه 2.2.6 (Unix) می باشد ! پشتیبانی از طریق تلفن در ساعات کاری و پشتیبانی Ticket در تمام ساعات شبانه روز نیز می باشد !

آدرس ما : http://www.ajahost.net

موفق باشید.

behnam52420

New Member
سلام دوست عزیز،
اهل شعارهای تبلیغاتی نیستم،
اگه دوست داشته باشی می تونی از امکانات هاست ما استفاده کنی.
تا 20 روزم اگه از پشتیبانی خوشت نیامد هزینه هاستت رو کامل دریافت می کنی.
SamandHost.com
از نطر ما قیمت مناسب و امکانات خوب به همراه پشتیبانی عالی=مشتری راضی و مشتریه راضییه که هم دوباره خرید می کنه و هم تبلیغ می کنه.
این تبلیغات ماست.
امیدوارم بتونیم با هم کار کنیم.

iranads

Active Member
سلام
میتونید اول تست کنید بعد پرداخت کنید.www.parsihoster.com
پشتیبانی هم از طریق تلفن. یاهو و قسمت پشتیبانی سایت. قیمت های سایت بدون تخفیف درج شدند ولی خرید تا 14 فروردین شامل تخفیف ویژه خواهد بود.

جدیدترین ارسال ها

بالا