يك نفر براي نصب phpbb با دستمزد عالي

motipeshe

Member
من به يه نفر نياز دارم كه برام phpbb رو نصب كنه . هزينه ي لازم رو پر داخت مي كنم.
هر كس مايله يه ايميل به من بزنه
[email protected]

saman_sweden

Active Member
دستمزد براي خودتون
اگر دوست داشتيد آدرس سايت پاس و يوزر را توسط پي ام يا ايميل بمن بدهيد من براتون همه اش را نصب مي كنم

براي اينكه بمن اعتماد كنيد
از دوستان در ايران بپرسيد من اونكاره نيستم فكرهاي خلاف سرم بزنه

motipeshe

Member
سلام
من هنوز هاست مشخصي ندارم ولي دوست دارم كه يه دونشو بخرم اگه شما راهنمايي كنيد خيلي ممنون ميشم

d@nial

Well-Known Member
اگر خواستی منم هستم

برای خرید هاست هم چه راهنمایی میخوای؟

motipeshe

Member
هيچي فقط از چه سروري بخرم ؟
ميخوام سرورش خارجي باشه تا قيمتش بياد پايين

saman_sweden

Active Member
motipeshe گفت:
سلام
من هنوز هاست مشخصي ندارم ولي دوست دارم كه يه دونشو بخرم اگه شما راهنمايي كنيد خيلي ممنون ميشم

اينطوري بهتره از آقا مجيد علوي زاده هاستتان را بخريد ايشون خودش همه را براتون تنظيم ميكنه من از طرف آقا مجيد اينو بشما قول مي دهم

Pooriya_Online

Active Member
درسته ولي اگه يه مقدار مجيد به نرم افزارهاشو به روز كنه و امنتر بهتره والله :wink:

motipeshe

Member
هاست اين آقاي علوي زاده چند قيمت هست حالا؟
من حدود 20 مگ مي خوام . به صورت my name.com

motipeshe

Member
آقا من فقط 14 سالمه زياد چيزي حاليم نيست
بعدشم اين هاستايي كه آقاي سامان گفتند همچيني يه نموره گرونه . ميخوام سرور خارجي باشه مثل سايت tripod. فقط هف هش دلار مي شه يه چيزه خوب خريد
فقط يه creadit card مي خواد كه من ندارم

motipeshe

Member
آقا من مي رم پول جم كنم كه يه هاست ايروني بخرم
هر وقت پولام جم شد دوباره ميام

saman_sweden

Active Member
motipeshe گفت:
بعدشم اين هاستايي كه آقاي سامان گفتند همچيني يه نموره گرونه . ميخوام سرور خارجي باشه مثل سايت tripod. فقط هف هش دلار مي شه يه چيزه خوب خريد

من كحا براتون هاست معرفي كردم اين عين نوشته من در زير ميارم در نوشتار خود دقت نماييد
من فقط هاست آقا مجيد خودمان را معرفي كرده ام

saman_sweden گفت:
motipeshe گفت:
سلام

اينطوري بهتره از آقا مجيد علوي زاده هاستتان را بخريد ايشون خودش همه را براتون تنظيم ميكنه من از طرف آقا مجيد اينو بشما قول مي دهم

Pooriya_Online

Active Member
saman_sweden گفت:
motipeshe گفت:

من كحا براتون هاست معرفي كردم اين عين نوشته من در زير ميارم در نوشتار خود دقت نماييد
من فقط هاست آقا مجيد خودمان را معرفي كرده ام

saman_sweden گفت:
motipeshe گفت:
سلام

اولا بايد بگم اونا سالي 7-8 دلار نيستو ماهي 7-8دولاره.

درضمن نه زبونش رو ميفهمي نه اينكه خوب سرويس ميدن. اين آقا مجيدم كه سروراش آمريكايي و فك كنم ديتا سنترشم توي آمريكا باشه.

به هرحال خود داني.

راستي سامان جان اين آقا منظرش همون هاستهاي پرشين سرويسز بود :wink:

motipeshe

Member
اصلا باشه از همون آقا مجيد مي خرم ولي مجبورم دوسه هفته ي ديگه صبر كنم.

pouyanco

New Member
هاستينگ ايساتيس هاست بهترين هاست با قيمت كم را اراپه مي كند

بابا 25 مگابايت هاستينگ + يك دومين رايگان فقط ميشه 23000 تومان !!!
www.isatishost.com
اگه مي خواي با من تماس بگير
[email protected]

ali_civil

Member
only majid

motipeshe گفت:
سلام
آقا از مجيد گل خودمون بگير ديگه مشكلي برات پيش نمي آد مشكلي هم بپد مجيد و برو بچ كمكت مي كنند
:idea:

جدیدترین ارسال ها

بالا