يك موتور جستجو گر براي سايتم مي خوام

sahar-m

Member
يك موتور جستجو گر آماده براي سايتم مي خوام به زبانjava script : :roll:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا ميخواي به زبان جاوا اسكريپت فكر نميكنم بتوني موتور جستجو گير بياري..
من يك كد دارم كه فقط توي همون صفحه اي كه توش هستي سرچ ميكنه! اما اگر بخواي توي كل سايت و كل صفحات سرچ كني با جاوا اسكريپت (زبان برنامه نويسي سمت سرويس گيرنده) نميشه

مجيد

sahar-m

Member
بازم سلام
از اينكه بااخره يك نفر جوابم رو داد خيلي خوشحالم
اما براي جستجو در تمام سايتم بايد چي كنم حالا با هر زباني كه باشه :roll:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بايد ببينيد سرورتون چي رو ساپورت ميكنه!
اگر بگيد من بهتون چند تا كد معرفي ميكنم

مجيد

sahar-m

Member
سايتي را كه دارم طراحي مي كنم هنوز تكميل نشده اول بايد تكميل شود بعد روي سايت بفرستم از خدمات سرور شون هم اطلاعي ندارم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
خب پس بايد سوال كنيد كه اون سروري كه ميخواين سايت رو روش راه بندازين چي رو ساپورت ميكنه!

كلا يك طراح بايد قبل از شروع به كار از تمامي امكانات و چيزهايي كه در دسترش و اختيارش هستش مطلع باشه..

مجيد

sahar-m

Member
خيلي ممنون
من حتما در اولين فرصت مي پرسم واميد وارم كه بازم راهنماييم كنيد.
من فكر ميكنم كه شما واكثر همكاران سايت در مشهد زندگي مي كنيد مي خواستم بدونم كه آيا كسي در كنفرانس كامپيوتر كه 19 آذر ماه در مشهد برگزار مي شود شركت مي كنه . من از مشهد نيستم ولي به همراه بچه هاي انجمن كامپيوتر دانشگاه واز راهي دور به مشهد ميآيم
البته ما پارسال هم در دومين كنفرانس بين المللي كامپيوتر كه در هتل پرديسان مشهد برگزار شد هم حضور داشتيم .از اينكه در مشهد از نزديك ملاقات تون كنيم خيلي خوشحال ميشيم .
موفق باشيد.

saman_sweden

Active Member
sahar-m گفت:
سايتي را كه دارم طراحي مي كنم هنوز تكميل نشده اول بايد تكميل شود بعد روي سايت بفرستم از خدمات سرور شون هم اطلاعي ندارم.

ببين دوست عزيز شما اول بايد تصميم بگيري كه از خدمات سرورهاي IIs يا بزبان ساده همون ويندوز خودمان استفاده كنيد يا از Linux در هز حال اينها هر كدام به دو راه جداگانه ميره شما نميتونيد سايت خود را برفرض با asp بنويسيد و با سرورهاي Linux اجرا كنيد و يا برعكس با php سليت خود را بنويسيد و در سرور IIS اجرا كنيد پس اولين كار قبل از نوشتن برنامه هاي يه سايت بايد نوع سيستم راانتخاب كنيد و در ضمن بگم كلا اون برنامه هايي كه به نوعي از فورم يا ديتا بيس استفاده مي كند نميتونيد با html يا javascript بنويسيد براي برنامه هايي كه از به نوعي از فورم يا ديتا بيس استفاده مي كنند حتما با asp يا php و شبيه اينا نوشته ميشود
اما شما ميتونيد توسط html يا javascript به اون برنامه هاي نوشته شده با asp يا php و شبيه اينا لينك كنيد

pesararyaie

New Member
saman_sweden گفت:
sahar-m گفت:

ببين دوست عزيز شما اول بايد تصميم بگيري كه از خدمات سرورهاي IIs يا بزبان ساده همون ويندوز خودمان استفاده كنيد يا از Linux در هز حال اينها هر كدام به دو راه جداگانه ميره شما نميتونيد سايت خود را برفرض با asp بنويسيد و با سرورهاي Linux اجرا كنيد و يا برعكس با php سليت خود را بنويسيد و در سرور IIS اجرا كنيد پس اولين كار قبل از نوشتن برنامه هاي يه سايت بايد نوع سيستم راانتخاب كنيد و در ضمن بگم كلا اون برنامه هايي كه به نوعي از فورم يا ديتا بيس استفاده مي كند نميتونيد با html يا javascript بنويسيد براي برنامه هايي كه از به نوعي از فورم يا ديتا بيس استفاده مي كنند حتما با asp يا php و شبيه اينا نوشته ميشود
اما شما ميتونيد توسط html يا javascript به اون برنامه هاي نوشته شده با asp يا php و شبيه اينا لينك كنيد
سلام دوستان همه درست ميگن .. من هميشه به همه ژيشنهاد ميكنم تصميم بگيرن با چه زبوني ميخوان كار كنن بعد سرورشون رو به همون اساس بگيرن و بعد تازه شروع كنن به طراحي ولي در مورد اين قضيه من پيشنهاد ميكنم شما با php كار كنيد مثل سرور اقا مجيد از لينوكس استفاده كيند خيلي بهتره!!!

sahar-m

Member
من از راهنمايي همه ممنونم
من در حال حاضربه طور جدي دارم asp.net را دنبال مي كنم وفكر مي كنم در آينده با asp.net
بهتر بتونم كار كنم تا با php.آما هنوز نفهميدم كهphp بهتره يا asp.net
بازم از راهنمايي همه سپاسگزارم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
sahar-m عزيز راستش در مورد كنفرانس من چيزي نشنيدم..
اما خب اگر ما رو هم راه بدن خوشحال ميشيم بيايم..
شايد توي يكي از همون روزها هم يك قرار عمومي ديگه بذاريم چون بچه هاي مشهدي زياد شدن و بهم دوباره پيشنهاد دادن كه قرار بذاريم دور هم جمع بشيم..
اگر ميتونيد يك پيغام خصوصي بزنيد برام و بگيد جريان اين كنفرانسه چي هستش .. بر گذار كنندش كيه و از اين حرفها

ممنونم كه اطلاع دادين

مجيد

zanyar

Member
سلام دوست عزيز من فكر مي كنم پي اچ پي از لحاظ امنيتي بهتره اگه از پي اچ پي خوشت اومد من واسه طراحيش در خدمتم اگه مي خواي نمونه پي اچ پي رو ببيني
www.zanyarsoft.com
منتظر جوابتم

overcrash

Active Member
میدونی این پست واسه چه تاریخیه؟! 2003-11-13
----
ولی جالب بود خوندنش:)

musavi.saheb

New Member
سلام علیکم خدمت مدیر گرامی
من هم برای سایت خودم از موتور جستجوی گوگل استفاده کردم تا تمام صفحات سایت رو جستجو کند اما می خوام این موتور رو خودم بسازم یعنی یه موتور جستجو با پی اچ پی برای سایتم بسازم اما وقتی از یکی از دوستان پرسیدم گفت صفحات شما اچ تی ام اله و باید به دیتابیس تبدیلش کرد.
شما راه حل بهتری در این زمینه ندارید و اگر حرف دوستمان را قبول دارید می شود آموزشی برایم بگذارید تا آنرا خوانده از نحوه ایجاد جستجو برای سایتم آگاه شوم.
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا