يك كد مي خوام

neptonn

New Member
سلام: يك سوال داشتم كسي كد رو كه براي عضويت در سايت ميل فرستادن رو از كار بندازه داره؟

neptonn

New Member
كد

سلام:دوست عزيز سايت من يك سايت phpهست و مثل همين سايت وقتي مي خواي عضو شي يك ميل مي فرسته كه acount رو فعال كنه من يك كدي مي خوام كه احتياجي به ميل نباشه چون از جايي كه هاست گرفتم اين امكان رو فعلا بسته حالا كدش رو مي خوام مثل سايت بازيكده كه بدون ميل عضو مي شي ممنون مي شم اگه كمك كنيد

d@nial

Well-Known Member
neptonn گفت:
سلام:دوست عزيز سايت من يك سايت phpهست و مثل همين سايت وقتي مي خواي عضو شي يك ميل مي فرسته كه acount رو فعال كنه من يك كدي مي خوام كه احتياجي به ميل نباشه چون از جايي كه هاست گرفتم اين امكان رو فعلا بسته حالا كدش رو مي خوام مثل سايت بازيكده كه بدون ميل عضو مي شي ممنون مي شم اگه كمك كنيد
دوست عزیز، ربطی به کد php نداره، سایت شما از هر سیستمی که استفاده میکنه، مطابق با اون سیستم ایمیل تاییدیه رو میشه از کار انداخت

neptonn

New Member
:oops: سلام شهرام جان:
واقعا ممنون كه جواب دادي. مي دوني چطور مي تونم اين كار رو كنم چون كارم لنگه

d@nial

Well-Known Member
neptonn گفت:
:oops: سلام شهرام جان:
واقعا ممنون كه جواب دادي. مي دوني چطور مي تونم اين كار رو كنم چون كارم لنگه
البته بنده دانیال هستم!

شما از چه سیستم مدیریتی استفاده میکنید؟

silvercover

کاربر متخصص
کافیه که فایلی رو که توش اسکریپت ارسال میل یا ثبت نام هست رو جوری تغییر بدی که ایمیل نفرسته.
توی این سیستم ها معمولا یه لینک میل میشه که توش یه query string هست که کاربر باید برای تایید روش کلیک کنه تا این رشته به دیتا بیس بره و یوزر فعال شه. حالا شما باید این عمل رو خودت و قبل از ارسال ایمیل انجام بدی.

neptonn

New Member
سلام:خيلي ممنون از راهنمايي ها امتحان مي كنم.درdatabaseوقتي كساني كه مي خواستن عضو شن رو پيدا كردم چيكار كنم فعال شن ؟export رو بايد زد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا