يك فرصت ويژه فقط براي يك ارائه دهنده هاست-ارائه كنندگان هاست بيان تو

hnikdel

Member
با سلام
براي راه اندازي يك سايت بي نظير و جامع دانلود نرم افزار، صوتي، تصويري، عكس، موبايل و ايبوك به يك هاست اسپانسري قوي مناسب دانلود با حداقل فضاي 10 گيگ كه بعداً به 100 گيگابايت هم خواهد رسيد و پهناي باند نامحدود و سرعت و آپتايم و امنيت بالا و نيازمندم
دوستاني كه مي خوان در اين كار اسپانسر شوند، تبليغ خوبي براشون انجام مي ديم كه سايت ما براشون يك تبليغ و نمونه كار عالي خواهد بود.
من در خدمتم
يا علي
id: Hossein_nikdel2

آخرین ویرایش:

pasargadteam

Active Member
اگه كسي vps باقيمت خوب داره بگه

شما اگر وی پی اس استفاده کنید سرعتش هرگز 10% سرعت یک سرور اختصاصی نخواهد بود.

سرور مجازی قیمت های مختلف است اما 10 گیگ و 100 گیگ و ایناش قیمتش بالای 40 یا 50 تومن در میاد

شما بیا و یک سرور اختصاصی بخر. با قیمت مناسب.

اگر خواستی در خدمتم:

سرور اختصاصی با 500 گیگ هارد , 4 گیگ رم , پورت ارتباط شبکه 100 , سی پی یو کوردوکوواد 2 , پهنای باند 5ترابایت ماهانه = 165تومن
کنترل پانل هم هرچی خواستی برات میگیردم :
دایرکت ادمین 25 دلار
سی پانل 38 دلار
بحث کانفیگشم خواستی میتونم انجام بدم که ازت 80 برای کانفیگ میگیرم . و ایمنی مناسب تحویلت میدم.

در مورد هزینه ها فقط میشه ماهانه بدون کنترل پانل : 165 تومن + هر کدام از دو کنترل پانل که بخوای

به نظر من می ارزد. میتونی حتی 5 تا سایت ایجاد کنی. به جای یکی هر کدام با 500 گیگ هاست

یاهو آی دی: pasargadservices

savalanhostco

New Member
با سلام
براي راه اندازي يك سايت بي نظير و جامع دانلود نرم افزار، صوتي، تصويري، عكس، موبايل و ايبوك به يك هاست اسپانسري قوي مناسب دانلود با حداقل فضاي 10 گيگ كه بعداً به 100 گيگابايت هم خواهد رسيد و پهناي باند نامحدود و سرعت و آپتايم و امنيت بالا و نيازمندم
دوستاني كه مي خوان در اين كار اسپانسر شوند، تبليغ خوبي براشون انجام مي ديم كه سايت ما براشون يك تبليغ و نمونه كار عالي خواهد بود.
من در خدمتم
يا علي
id: Hossein_nikdel2

این همکارمون حرف منطقی راجب سرور مجازی و سرور اختصاصی گفت
من دانلود سنتر نرم افزار داشتم به نظرم اسپانسر 100 درصد رایگان بعد ها دردسر میشه واست
همکارمون هم قیمتش خوبه هم اینکه حرفش هم منطقی
بیشتر فکر کن:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا