يك سول

$aeed

Member
ببخشيد من در بعضي تاپيك ها به لينك دانلودهاي plugin filter style brush برخوردم.اگه ميشه در مورده اينها يك توضيحي بدهيد.در مورده كارايي و اجراي آنها توضيح بدهيد.(البته اگر زحمتي نيست)

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

PLUGIN : بعضي ابزار‌هاي برنامه هستن كه شامل brush , style, filter , ... ميشه
FILTER : به افكت‌هايي كه توي فتوشاپ هست و ميشه اونا رو روي عكس اعمال كرد ، ( از منوي Filter ميتونيد يكي از فيلتر‌هاي دلخوله‌رو پيدا كنيد )
Style : هر نوشته ، عكس ، شيپ و ... ( كه داراي لاير باشند ) ميتونه استايل داشته باشه ، شما استايل رو از منوي Layer « Layer Style ميتونيد انتخاب كنيد ، و تنظيمات خودتونو اعمال مي‌كنيد.
Brush : به قلم‌هايي كه توي فتوشاپ هست براش ميگن .

$aeed

Member
ممنون.ابته یه سوال دیگه.من طریقه ی لود کردن براش رو میدونم.÷لاگین رو هم میدونم.ولی نصب استایل و فیلتر رو نمیدونم.

Saman

فيلتر ها اكثرا نصاب دارن ولي اگه نداشت شما مي‌توني اونو تو ي آدري ( C:\Program Files\Adobe\Photoshop CS\Plug-Ins\Filters) البته مسير مله خودتو ميگم ميتوني كپي و بعد پيست كني

استايل : از منوي windows » Styles رو انتخاب كن ، بعد يه فلش كوچيك بالاي پنجره‌ي Styles هست اونو بزن و برو روي گزينه‌ي Load Style بقيشم كه بلدي

فعلا

Saman

بازم سلام

action : مثله یه دستگاه ضبط و پخش میمونه ، یعنی اگه دکمه ی record رو بزنی شروع به ضبظ کار های تو تو فتوشاپ میکنه ، و بعد اگه save کردیش میتونی هر موقع که خواستی play کنی و دقیقا همو کارایی رو انجام میده که تو موقع record انجام دادی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طریقه ی استفاده : تموم plugin های فتوشاپ که دارای پنجره هستن ( براش ، پترن و... ) یه فلش کوچیک دارن که شما میتونی با زدن و انتخاب گزینه load..... اون چیزی که مد نظرته لود کنی

فعلا

ToFaN

Well-Known Member
Sami_joon گفت:
بازم سلام

action : مثله یه دستگاه ضبط و پخش میمونه ، یعنی اگه دکمه ی record رو بزنی شروع به ضبظ کار های تو تو فتوشاپ میکنه ، و بعد اگه save کردیش میتونی هر موقع که خواستی play کنی و دقیقا همو کارایی رو انجام میده که تو موقع record انجام دادی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طریقه ی استفاده : تموم plugin های فتوشاپ که دارای پنجره هستن ( براش ، پترن و... ) یه فلش کوچیک دارن که شما میتونی با زدن و انتخاب گزینه load..... اون چیزی که مد نظرته لود کنی

فعلا
مرس سامي جان
اين روش اكثرا براي حرفه اي ها مي باشد كه انجام ميدن نه واسه يه يه كاربر معمولي
دوست من به نظر شما بايد اول نكات كوچيك كوچيك فتوشاپ رو بپردازي و بعدا بري باقي
اينجوري مثل اينكه اومدي كلاس اول ابتدايي همون روزه اول ميپورسي كوسينوس و اورينوس رياضي اول راهنمايي چيه؟
موفق باشي - يوسف

$aeed

Member
اينا رو بلد بودم.يعني طريقه ي استفادشو بلد بودم.ولي نميدونستم فايل هاي دانلودي رو كجا بايد بريزم.اونقدر هم مبتدي نيستم.

FashisT

Active Member
یوسف جان فکر کنم یکم تند رفتی.../
این دوستمون فقط اطلاعاتی در مورد ابزار میخواست و فکر نکنم و کسب اطلاعات لزومی داشته باشه که طرف حرفه ای باشه یا مبتدی!
در هر صورت...
سامی جان ..خیلی عالی بود ..ممنون
فعلا
13.gif

ToFaN

Well-Known Member
FashisT گفت:
یوسف جان فکر کنم یکم تند رفتی.../
این دوستمون فقط اطلاعاتی در مورد ابزار میخواست و فکر نکنم و کسب اطلاعات لزومی داشته باشه که طرف حرفه ای باشه یا مبتدی!
در هر صورت...
سامی جان ..خیلی عالی بود ..ممنون
فعلا
13.gif
ببخشيد قربان

جدیدترین ارسال ها

بالا