يك سوا در مورد pdf

mehrdadb

Member
يك سوال در مورد pdf

با سلام
مي خواستم بدونم چطوري ميشه فايل pdf رو بدون نياز به نصب اكروبات ريدر يا نرم افزاره ديگري داخل پروژه اجرا كرد كه فقط خود فايل رو نمايش بده و خوده نرم افزار مثلا اكروبات ريدر داخل پروژه ديده نشه.

ghooly1

Member
چند راه داره مثلا با شی htmlیا binder با پلاگین هم میشه ولی همه ی راه ها با آکروبات ریدر هست
مگه اینک نرم افزار غیر از آکروبات ریدر پیدا کنی من تا وقتی در اینجا عضو بودم همه ی تالار را زیر و رو کردم ولی هیچ چیزی پیدا نکردم:-?حالا میگردم ویک مثال بدون آکروبات ریدر میگذارم

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
چند راه داره مثلا با شی htmlیا binder با پلاگین هم میشه ولی همه ی راه ها با آکروبات ریدر هست
مگه اینک نرم افزار غیر از آکروبات ریدر پیدا کنی من تا وقتی در اینجا عضو بودم همه ی تالار را زیر و رو کردم ولی هیچ چیزی پیدا نکردمحالا میگردم ویک مثال بدون آکروبات ریدر میگذارم
یه برنامه دیگه هم هست به اسم Foxit reader بگردی پیدا میکنی باید توی پروژه به صورت بیندر استفاده بشه
اما از پلاگین هم میتونی استفاده کنی
بستگی به خودت داره

ghooly1

Member
آقا پیمان این برنامه خیلی پر حجمه من یک برنامه پیدا کردم که از اون خیلی کم حجم تره حدود 650 کیلو بایت
از پیوست دانلود کنید
این برنامه 100% تست شده است
تا انجاش با من بقیه اش با خودتون
چون من بلد نیستم براش کد بنویسم
چاکر شما محسن

پیوست ها

• pdf without acrobat reader.rar
    634.4 کیلوبایت · بازدیدها: 65

yaser1

Active Member
سلام
اگر میخواهید کارتون رو روی س دی ارائه بدد یهراه دیگه هم داره
یه اکروبات سبک مثل نسخه 5 که کلا 15 مگ بیشتر نیست نصب کنید
بعد فولدر نصبشو باهمه فایل اش بروی سی دی تون بریزید. موقع باز کردن فایل بگید از فایل های اکروباتکه روی سی دی هست بخونه

من این ترفند رو در Auto Play Media studio دیدم و خوب جواب میداد.الان جزئیاتش یادم نیست

با سلام خدمت دوستان عزيز توضيحات اساتيد كاملا" صحيح است اما جسارتا" عرض مي كنم كه پلاگيني براي اين كار وجود دارد با حجم بسيار كم بنده سال گذشته پلاگيني براي لود كردن فايلهاي پي دي اف پيداكردم كه بسيار بدر بخور بود اگر توانستم آنرا براي دانلود دوستان قرار مي دهم . حسارت بنده را اساتيد ببخشند

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
با سلام خدمت دوستان عزيز توضيحات اساتيد كاملا" صحيح است اما جسارتا" عرض مي كنم كه پلاگيني براي اين كار وجود دارد با حجم بسيار كم بنده سال گذشته پلاگيني براي لود كردن فايلهاي پي دي اف پيداكردم كه بسيار بدر بخور بود اگر توانستم آنرا براي دانلود دوستان قرار مي دهم . حسارت بنده را اساتيد ببخشند
گفته های شما صحیح هست
فقط بحث اینجاست که این پلاگینها تنها در صورتی درست عمل میکنن که قبلاً برنامه ی Adobe Reader روی سیستم شخص نصب باشه
دوستان بدنبال راههای جایگزین هستند که بصورت قطعی روی هر سیستمی جواب بده.

البته من سه چهار سال پیش که در مورد این پلاگین تحقیق میکردم جایی خوندم که فایلهایی وجود داشتند که پلاگین با استفاده از اونها (و مستقل از نصب بودن یا نبودن Adobe Reader) فایلهای PDF رو لود میکرد و نوشته بود که حجمی حدود 12 مگابایت دارن که البته من اون موقع موفق به دانلودشون نشدم و خب تا حالا هم اثری ازشون نبوده :wink:

splinter cell

Well-Known Member
من خودم از FlashPaper استفاده میکنم و خیلی جالب کار میکنه و مشکل آکروبات رو هم نداره! و این توانایی رو هم داره که فرمت pdfرو به فلش تبدیل کنه.ضمن اینکه براحتی و اطمینان 100درصد از اجرا شدنش شما میتونید توی یک شیی بروزر در بیلدر اون فلش رو لودش کنید. پیشنهاد میکنم از اون استفاده کنید.

ghooly1

Member
من با آقا محسن(اگه اشتباه نکنم محسن) موافقم فلش بدبختی های pdf را نداره شما از فلش استفاده کنید
راستی آقا محسن تغییر رنگ مبارک

جدیدترین ارسال ها

بالا