[phpNuke] يك سوال مهم

amir3xa

Member
سلام دوستان

رفقا من يك انجمن دارم با ورژن 2.0.15و مي خوام حالا سايتو به phpnuke تغيير بدم و حالا موندم ميشه ديتابيس مربوط به كاربران و مطالب انجمنو به phpnuke فرستاد يا نميشه و يا لااقل فقط كاربران و محتويات مربوط به انجومنو آيا اين كار امكان پذير هست يا خير ممنون مي شم يه توضيح كامل بديد :wink:

آخرین ویرایش:

MnavidM

Active Member
سلام.

بله برای BB امکانش هست .

برای اطلاع بیشتر می تونید اینجا (http://www.phpbb.com/downloads.php) رو ببینید .

برید به اون قسمت که نوشته => Forum Converters

مشکلی بود بگید :wink:

موفق باشید.
نوید.

MnavidM

Active Member
سلام.

راستش من زیاد تو این زمینه کار نکردم ولی :

خود nuke برای فریوم از BB استفاده میکنه و فکر نکنم مشکلی داشته باشن , حالا شما این راه ها رو دارید :

1- nuke رو نصب کنید و قسمت forum اون رو غیر فعال کنید و فریوم رو خودتون (همین فروم فعلیتون رو میگم) بجای فریوم پیش فرض قرار بدید .

2- یادم هست که قدیم Majidonline وقتی با nuke بود آقا مجید یه فایلی رو معرفی کرده بود و یه سری تغییرات که BB با nuke ترکیب میشد و الی آخر ...

حالا شما کدوم روش رو می خواید انجام بدید ؟؟

S4DEGH

Well-Known Member
سلام

در مورد اين ضمينه ! من نگاه مي کنم و بعد جامه بهت جواب مي دم !

Masoud1365

مدیر انجمن
دوستان منم یه سوالی از آقا صادق داشتم .. من می خواستم بدونم که چطوری در ناک فروم ها را افتتاح کنم (به کار بندازم) دوما من خودم یه سری تغییراتی روی phpbb17 دادم می خواستم بدونم اصلان میشه که به جای فروم اصلی ناک از فرومی که خودم ساختم استفاده کنم ممنون میشم اگه جوابم را بدید با تشکر از مدیر سایت و مدیر انجمن و...

izone

Active Member
amir3xa گفت:
دوستان ممنون از همتون كه تو اين مورد منو كمك مي كنيد

دوست من نيوك شما فارسي شده كدام گروه است؟ ورژن چند است.

فوروم نيوك با اينكه phpbb است ولي نميتوانيد مستقيم از آپگريد هاي phpbb براي نيوك استفاده كنيد.

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا نیوک من پلاتینیم (7.8معمولی) است و از سایت صادق جان دریافتش کردم

izone

Active Member
خوب پس باید صبر کنید تا خود صادق جان برایتان ارتقا را بگذارند. الآن که تالار 2.0.17 آمده است.

S4DEGH

Well-Known Member
سلام

متاسفانه من يکم مشکل داشتم در نتيجه تو نت نبودم !

من جواب سوال رو داده بودم اون اول ولي نمي دونم چرا ثبت نشده !؟

دوباره مي کنم !

ببينيد . الان ناک پلاتينيوم انجمنش 2.0.16 هست . در حال حاضر نسخه آپديت 2.0.17 نيومده ! چون حدود 60 مد نصبه در نتيجه يکم طول ميکشه بياد مگر اينکه خودم آپديتشو بسازم که البته مي خوام اين کارو هم انجام بدم !
براي انتقال داده هاي phpbb به nukebb کافيه يک پشتيبان از phpbb بگيري
اول سرفصل هاي انجمن : يک سرچ از يک سرفصل در داده پشتيبان گرفته بکن و تيبل آن مشخص ميشه و از تيبل کل اون يک کپي بگير بزار تو يک فايل نوت پد ديگه !
بعد ميريم سر مقالات داخلي : يک سرچ از يک مقاله در همون داده بکن و تيبلش مشخص ميشه و اون تيبل هم کپي کن تو يجا فعلا !
بعد ميرسه توضيحات مقالات : اونم مثل بالا عمل کن .
بعد از اين کار دقيقا در تيبل هاييکه کپي کردي . به اين صورت عمل کن .
( البته بايد تيبل ها بصوت جدا جدا باشه !)
فکر کن phpbb_config مال phpbbهست براي تبديل به ناک به اين صورت عوض کن :‌ nuke_bbconfig .
بعد از تبديل کردن مي ري اول از پايگاه داده ات توناک پشتيبان ميگيري و بعد دقيقا از طريق phpmy Admin اون تيبل هاي انجنمن رو پيدا ميکني و پاک ميکني و جاش اين تيبل هاي جديد رو دونه دونه نصب مي کني و.

براي کاربران هم تقريبا به همين شکل هست .

تموم !

اگر توضيحات من رو نفهميدي بگو تا ببينم چيکار م يتونم برات انجام بدم .

Masoud1365

مدیر انجمن
:D آقا صادق فكر كنم بهتر همون يه كاره ديگه رو بكني چون اين روش جواب نميده (يعني من جوابشا پيدا نكردم :sad: )

S4DEGH

Well-Known Member
چرا جواب ميده ! ميخواي يک پشتيبان بگير از سايتت و برام بفرست . به همراه آدرس سايتت تا برات درست کنم .

Masoud1365

مدیر انجمن
نه صادق جان منظورم این بود که من اصلان نفهمیدم که شما چی گفتید...

جدیدترین ارسال ها

بالا