يك سوال از اساتيد فن

mehran_trex

Member
سلام
كسي از دوستان ميدونه اين مستند walking with dinosaurs و walking with beast با چه نرم ازاري ساخته شده ؟
و سوال بعدي اينكه چجوري بفهميم فيلمهاي 3d با چه نرم افزاري ساخته ميشن

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
جواب سوال اول نمی دونم

در مورد دومی معمولاً تو سایت های خود اون فیلم اطلاعات در این مورد را می نویسند

mehran_trex

Member
يك مسئله جالبي امروز ديدم نشستم برنامه walking with dinosaur : making of رو كه حدود 700 مگ بود دانلود كردم و ديدم با برنامه softimage xsi اونو درست كردن البته اين موضوع مربوط به سال 1999 بود شايد براي نسخه هاي بعدي از نرم افزار ديگه اي استفاده كرده باشن كسي اطلاع نداره ؟

Farrokh

Active Member
نمی دونم چرا اکثر کارای جلوه های ویژه رو با xsi انجام می دن

فرقش مگه با مایا چیه ؟
من نصبیدمش ولی تعصابم باهاش خورد شد

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
Farrokh جان ولی من فکر نکنم این حرفت درست باشه:
نمی دونم چرا اکثر کارای جلوه های ویژه رو با xsi انجام می دن
توی تموم یا اکثر فیلم های سینمایی که جلوه های ویژه دارند مایا استفاده شده. کاربرد مایا در صنعت جلوه های ویژه از تمام نرم افزارهای دیگه بیشتره ولی توی این چند ساله اخیر چند نرم افزار دیگه هم دارند وارد این زمینه می شن که یکیشون نرم افزار فوق قدرتمند SideFX Houdini هستش و دیگریش هم Softimage XSI. علت استفاده از XSI به نظر من فقط به خاطر ICE هستش چون این XSI با استفاده از ICE قدرتش به مراتب بیش از پیش شد مخصوصا در زمینه جلوه های ویژه و سیستم های ذرات و از این قبیل چیزها.

hosienmax100

3D Artist
يك مسئله جالبي امروز ديدم نشستم برنامه walking with dinosaur : Making of رو كه حدود 700 مگ بود دانلود كردم و ديدم با برنامه softimage xsi اونو درست كردن البته اين موضوع مربوط به سال 1999 بود شايد براي نسخه هاي بعدي از نرم افزار ديگه اي استفاده كرده باشن كسي اطلاع نداره ؟

دوست عزیز امکانش هست منبع دانلود رو بزارید اینجا با اندک توضیحی در مورد محتوا /

ممنون میشم

mehran_trex

Member
دوست عزیز امکانش هست منبع دانلود رو بزارید اینجا با اندک توضیحی در مورد محتوا /

ممنون میشم

منبع كه دقيق يادم نيست كافيه توي گوگل سرچ كني walking with dinosaur making of
اما در مورد محتوا ، تمام پشت صحنه هاي ساخت انيميشن ، محيط ، عروسكها و مدلها رو توضيح ميده

جدیدترین ارسال ها

بالا