يك سايت | يه نظر

spsgorgan

Active Member
سلام
زياد صحبت نميكنم . فقط آدرس سايت رو ميگم و شما لطفا نظرات خودتونو بفرماييد تا من استفاده كنم .

ممنونم از همتون

http://irpoultry.net

آخرین ویرایش:

masood_y

Member
ميگم مطميني CopyRight Irpoultry.com ؟ چون شما داريد از NUKE استفاده ميكنيد و CopyRight Irpoultry.com يه مقدار عجيبه!!!

a Truth Seeking

Active Member
spsgorgan جان دمت گرم داداش سايت تخصصي هم نظر مي خواد.خوب معلومه هرچي از نظر مطالب مرتبط پربارتر بهتر.
در ضمن من چند مدت قبل توسط برادرم به خاطر تناسب محتواي رشته دانشگاهيش با محتواي سايت با اين سايت آشنا شدم من كه خوب اينكاره نيستم ولي برادرم خيلي از محتواي كلي سايت تعريف مي كرد.

a Truth Seeking

Active Member
حتما منظور ايشون از لفظ CopyRight مطالب سايت بود وگرنه اينجا كيه كه ندونه برنامه سايت PHP Nuke هست؟

spsgorgan

Active Member
a Truth Seeking گفت:
حتما منظور ايشون از لفظ CopyRight مطالب سايت بود وگرنه اينجا كيه كه ندونه برنامه سايت PHP Nuke هست؟
بله عزيزان . a Truth Seeking درست ميگه . منظور من از نظر مطالب هست . چون مطالب سايت تو روزنامه هاي مثل ابرار چاپ ميشه ما مجبوريم بزاريم تا در صورت تخلف پيگيري كنيم . در ضمن a Truth Seeking من همه جوره در خدمتم . شما ميتوني با ايميل [email protected] مستقيم با مدير سايت در ارتباط باشي .

ممنونم از نظراتتون

a Truth Seeking

Active Member
چشم spsgorgan جان خوشحال مي شم اگر كمكي از دستم بربياد انجام بدم اطمينان دارم اگر برادرم هم از باز شدن نسخه جديد سايت شما مطلع بشه خيلي خوشحال مي شه.

iRWEBDES

Active Member
ميگم آقا شما كه به مرغ واردي من خيلي وقته يه سپوال ذهنم رو مشغول كرده ...
ميتونم بپرسم ؟
اول مرغ بوده يا تخم مرغ ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا