يك سؤال داشتم

mohammad8594

New Member
با سلام
من اولين بارم است كه داخل انجمن آقا مجيد سؤال ميپرسم
راستش من PHP كار ميكنم و خيلي هم دوست دارم با MYSQL كار كنم ولي هرچه
ميرم داخل سايت MYSQL لينك خوبي پيدا نمي كنم
لينكي هم كه پيدا كردم حدود 11 مگابايت است
حالا من با اين اينترنت و اين كامپيوتر ديزلي ام چه جوري بيام 11 مگا دان لود كنم
اگه شما لينك خوبي و يا سي دي يا هر چه كه به من كمك كند رو ميشناسيد ممنون ميشم
به من معرفي كنيد
از شما خيلي ممنونم

محمد صادق رحمانيان

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
خوبين؟

آقا خيلي خوش اومديد اميدوارم كه اين سايت و انجمنها بدردتون بخوره :wink:

راستش در اين مورد بايد بگم كه (البته پيشنهاده ها) به جز رفرنسي كه خود سايت همون برنامه ميده شما چيز كاملتري گير نخواهيد آورد. يعني اينكه آقا اگر همون فايل 11 مگي رو بگيري خيلي بهتره تا اينكه كتاب و يا سي دي مي دي چيزي بگيريد.. راستش اينو تجربه ميگه :wink:
من خودم هيچ كتابي تا به حال نخودم به غير از چند كتاب كه براي يك سري كارهاي طراحي و معرفي رنگ و اين حرفا بوده اگر نه همه برنامه ها رو از روي Help ها و Tutorialهاي خودشون ياد گرفتم و واقعا هم عاليه...
آخه يه موضوعي كه هست شما كسي رو پيدا نميكنيد كه بياد تمام سوراخ موراخاي برنامه رو براتون توضيح بده (منظورم كتاب و اين حرفاست) چون اينطوري كار خودشون كسات ميشه و بايد مگس بپرونن واسه همين هميشه توي متنها سانسور ميكنند و كم و زياد ميكنند (البته من اينجا كلمه زياد رو براي اين گفتم كه آهنگ كار درست در بياد اگر نه هيچ وقت زياد نميكنند :wink: ) ولي خود شركت سازنده اون برنامه براي اينكه بياد و قدرتهاي برنامه رو نشون بده از سير تا پيازشو توضيح ميده..
خلاصه آقا سرتونو درد نيارم اگر از من به عنوان يك برادر كوچولو ميپرسيد من ميگم كه با هر زحمتي كه شده اونو اگر بخونيد خيلي بهتر از 50 تا كتاب ايراني هستش كه ترجمه شده ...
شما ميتوني با برنامه هايي مثل get right يا download accelerator اون فايل رو تيكه تيكه بگيريد..

موفق باشيد
مجيد

m_a_sepid

Member
سلام دوست من...
آقا معمولا manual ها از 3-4 MB بیشتر نمیشن. کم حجم ترین manual برنامه MySQL حدود 731 KB هست که یه فایل tarball هست. نوع های مختلف دیگه ای هم هست که همگی در این صفحه موجود هستند http://www.mysql.com/documentation/mysql/alternate.html من پیشنهاد می کنم یا نسخه chm یا صفحات html رو دریافت کنید چون توش آدم گم نمیشه.
درضمن من شنیدم که در ایران دربعضی cd ها MySQL هم هست.11MB باسرعت 3KB/s فکر کنم حدود 55 تا 1 ساعت طول بکشه . ولی خوب ارزش داره! :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا