[MT] يك خبر خوب و يك گله از شما !!

dashamir

Member
سلام به همه گي ....
دوستان 2 تا مسله ؛
يكي اينك احسان كه سازنده ي وبسايت ابزارهاي فارسي است عنوان كرده كه كليه ي قالب هاي تحت mt رو همراه با صفحه ي ادمين و ... رو فارسي كردند و از چند وقت ديگه واسه دانلود مي زارند ! اين واقعا يه خبر خوشحال كننده است براي كساني كه به اين برنامه ها احتياج دارند !
دوم هم اينكه واقعا كسي اينجا پيدا نميشه كه اطلاعات خوبي در رابطه با اين برنامه ها داشته باشه ... ؟!
نا اميدمون كرديد ... :( :( :(

xnux

Member
سلام بر شما
شايد اولين باري باشه كه توي اين انجمن مطلب مينويسم

ولي بگذريم

اولا از خبرتون ممنونم
ثانيا به خودم خوش آومد گويي ميكنم ( خواهش ميكنم 8O )
ثالثا اين برنامه ها را از كوجا ميشه ، دانلود كرد
رابعا من شونصد بار سعي كردم اين برنامه ها را بگيرم ولي نميدونم چه مرگشه
نميشه دانلود كرد . قربون دستتون يكي اين فايلها را براي من به ايميلم بفرسته
تا بشينم روش كار كنم و دربارش توضيحات بدم .
( ديگه چيكار كنيم ، من كشته مرده رفيقم و از اين مزه ها :wink: )

dashamir گفت:
سلام به همه گي ....
دوستان 2 تا مسله ؛
يكي اينك احسان كه سازنده ي وبسايت ابزارهاي فارسي است عنوان كرده كه كليه ي قالب هاي تحت mt رو همراه با صفحه ي ادمين و ... رو فارسي كردند و از چند وقت ديگه واسه دانلود مي زارند ! اين واقعا يه خبر خوشحال كننده است براي كساني كه به اين برنامه ها احتياج دارند !
دوم هم اينكه واقعا كسي اينجا پيدا نميشه كه اطلاعات خوبي در رابطه با اين برنامه ها داشته باشه ... ؟!
نا اميدمون كرديد ... :( :( :(

dashamir

Member
دوست عزيز من در ولين فرصت آدرس تمام سايت هايي كه بايد برنامه ها رو از آنجا دانلود كنيد رو مي نويسم اينجا ... من اينكه اگر قرار باشد بر روي كامپيوتر و براي تست گذاشته شود يه 3 تا برنامه اي مي خواهد به گمونم ....
خبرت مي كنم ...
مرده ي رفاقتتم ..
موفق باشي
:wink: :wink: :wink:

kami_mz

Well-Known Member
سلام. خوبيد؟
نمي دونم منظورتون هميناست يا نه. ولي به هر حال Mt رو از www.movabletype.org
و b2 رو از www.cafelog.com بگيرين.
:wink:
ولي به نظر من pmachine از هر دو شون بهتره ( به خصوص براي php كارا ). اونو مي تونين از www.pmachine.com بگيرين :wink:
:wink: :wink: :wink: .
براي نصبشون رويlocal host به نظر من بهترين انتخاب استفاده از phptriad ( هر چند قديميه به خصوص براي MT ) و يا wampp2 هستش كه لينك دانلود اينو به زودي ميذارم .( ولي حجمش زياده ها از 18 مگ تا 43 مگ 8O 8O 8O 8O )
موفق باشيد :wink:

bolghani

Member
سلام دوستان
اگر در رابطه با مووبل تايپ اطلاعات ميخواهيد ميتونيد به وبلاگ من (بلغان تولز) سر بزنيد در اون وبلاگ لينك 13 مقاله در رابطه با مووبل تايپ نوشته شده كه مي تونه بهتون كمك كنه. اين هم لينكش: http://tools.bolghan.com/archives/000067.html
اگر كسي هم كمكي در رابطه تا ساخت قالب در مووبل تايپ بخواد من مي تونم بهش كمك كنم.

موفق باشيد.
طاها ابراهيمي

جدیدترین ارسال ها

بالا