بی بی کد و سرانجام:کلبه رویایی من

poriaabaci

Member
سلام خسته نباشی من از شیدرات خعلی خوشم آمد البته چند تا چیز یه کم جای کار داره مثل شیدر سقف ولی کلیت کار خیلی دل نشین ...آقا من پیشنهاد میکنم چند تا سخره کوچولو خیلی کم منتها!!! تو سطح آب اضافه کن .رفلکت اون شیشه ها هم کم کن مثل آینه شده..اون فانوسه حیف خاموش باشه هااااااااا...کاش واسه این فضای دل نشین رندر شب هم میزاشتی
خسته نباشی عااااالیه:green:

behzad999

Member
خیلی خوب میشد دوست عزیز اگه در مورد کارت یه آموزش مختصری درست میکردی که کار به این زیبایی رو چجوری متریال دهی ،نور دهی و...کردی

ROHAM WEB

Well-Known Member
poriaabaci:ممنون .اتفاقا توی رفرنس دوتاسنگ کوچیک هم داشت که من نساخته بودمش اماالان ساختمش ممنون از پیشنهادتون:rose:
behzad999:مرسی حتما یه آموزش مختصر آماده میکنم:rose:
سقف رو یکم اصلاح کردم و کمی هم روی بعضی از قسمتها مثه پله ها کارکردم (آخه احساس کردم خیلی معلق و غیر منطقیه).تا یکی دو ساعت دیگه آپ می کنم:rose:

hosienmax100

3D Artist
بسیار عالی ..

من فکر میکنم کرایه همچین کلبه ایی چندین میلیون دلار باشه :wink: خدایش حس جالبی بهم دست داد دیدمش ایولا ..

آرزوی موفقیت /

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
ایول بابا ترکوندی

حیف این کار زیبا که به مسابقه نرسید که اگه رسیده بود ما سوم هم نمیشدیم:green:

همه چی عالی فقط میگم تاپ گالری

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام

حقیقتش دلم نیومد کامنتی ندم . تبریک میگم ، واقعاً یکی از بهترین کارهایی بوده که تا به حال دیدم .:rose:

همیشه موفق باشید :rose:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
همینطور که گفتم خیلی عالیه و سقف هم خیلی خوب شد..اون مرغ عشقا منو کشته..:green:
ولی به نظرم حیفه روی دریا بیشتر کار کن..

ROHAM WEB

Well-Known Member
همینطور که گفتم خیلی عالیه و سقف هم خیلی خوب شد..اون مرغ عشقا منو کشته..:green:
ولی به نظرم حیفه روی دریا بیشتر کار کن..
ممنون:rose:
دوست دارم روش کار کنم اما نمی دونم چیکار؟:green:
متریالش خوب نیست؟یا موجهاش؟
هرچند کارم رو ارسال کردم واسه سایتهای خارجکی:green: دیگه همین مدلی دیدنش تا الان :green:

alirezak4

Member
سلام
آفرین یک کار عالی
مدل سازی و متریال عالی
نورپردازی هم بسیار خوب
تنها ایرادی که میتونم بگیرم خط افق هست که خیلی به کلبه نزدیک هست و کمی غیر واقعی شده ولی بقیه چیزها عالی هستند.
تاپ گالری

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
واقعا خیلی عالی شده، مخصوصا پست پروداکشن رو خیلی لطیف کار کردی، فقط دوتا چیز:
اول همون سقف که دوستان گفتن، اگر تکسچر چوب داشته باشه و همینطور بامپ فکر کنم خوب بشه
دوم هم اینکه اگر یه شب داخل همین کلبه ی رویاییت توی خواب راه بری مطمئن باش زنده نمیمونی:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا