وی بولتین 3.7 یا 3.8 را از کجا دانلود کنم...

sayeh2222

Member
خب اخه همه این ها پولی هستن من درست یک سایت دارم میسازم مثل گیم اسپات اولین سایت ایرانی می خواد بشه اما اخه روز اول که نمیشه برم 171 هزار تومان خرج کنم
ببخشید اون یکی هم پولی

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا به نظر شما بهترین نرم افزار مدیریت محتوا چیه؟
و این سایت با چی طراحی شده؟

Parham

Well-Known Member
هرکس نظر خاص خودشو داره ... باید خودت امتحان کنی‌ تا ببینی‌ اون چیزی که بیشتر به کارت میخوره و بیشتر میتونی‌ باهاش اون چیز هایی‌ که می‌خوای را انجام بدی چی‌ هستش ... سیستم مدیریت بخش اصلی‌ این سایت را خود مجید علوی زاده نوشته و بخش انجمن های سایت هم همونجوری که خودت هم میدونی‌ vBulletin هستش

Parham

Well-Known Member
sayeh2222 گفت:
خب اخه همه این ها پولی هستن من درست یک سایت دارم میسازم مثل گیم اسپات اولین سایت ایرانی می خواد بشه اما اخه روز اول که نمیشه برم 171 هزار تومان خرج کنم
ببخشید اون یکی هم پولی

اگه واقعا می‌خوای رو سایت خودت کار انجام بدی و فکر میکنی‌ که کاربران زیادی خواهی‌ داشت بهتر هستش که یکم خرج هم بکنی‌ ، البته به نظر من میتونی‌ از PhpBB برای شروع کار استفاده کنی‌ و زمانی‌ که دیدی کاربران سایت دارن می‌رن بالا و دیدی اگر ارزش را داره VB بگیری و نگران تغییر دیتابیس هم نباش ، چون زمانی‌ که VB را میگیری میتونی‌ به همراه آن برنامه ای که دیتابیس را از PhpBB تغییر میدهد هم بهت میدن ...

sayeh2222

Member
منم تو همین فکر میدونید چرا اخه من همیشه که سایت میزنم بعد از سه چهار ماه تا بچه ها میفهمن باید عضو بشن من می خوام اول یک سیستم مثل پی اچ پی بی بی باشه بعد از رو تبلیغات بیام مثل اینجا درست کنمانشاالله تا اون موقع هم ورژن های بهتر جدید تر اومده نه

Parham

Well-Known Member
فکر خیلی‌ خوبی‌ هستش ... برای شروع کار از همون PhpBB که به صورت مجانی‌ هستش استفاده کنید و بعد ها ...

sayeh2222

Member
دستت درد نکنه
خدا کنه فقط اون کسی که قرار این گیم اسپوت بساز امادش کنه باز نزنه زیرش

sayeh2222

Member
واقعا که
من نمی دونم چرا تو ایران یک چیزی که در یک سایت میبینن همه جا باب میشه حالا یک مدت همه پی اچ پی بی بی کار میکردن بعد شد نیوک حالا گیر دادن به این وی بلودین چی هر سایتی میریم دیگه این سیستم واقعا که

sayeh2222

Member
اقا قربونتون میشه فارسی ساز 3.8 رو بدید من شاید رفتم خریدم اخه یک سایت دیدم:
http://www.vbfarsi.com
49 هزار تومان اشتراک برای همیشه خوبه نه شما چی میگید من اگر بخوام بگیرم میرم از این میگیرم اقا میشه حال فارسی ساز 3.8 بدید بگید و چه جوری می شه ریختش قربونتون قالب ها هم باید خودمون دستی بریزیم من فعلا یک نسخته از این رو دانلود کردم باهاش کار کنم ببینم چی میشه قربونتون

Parham

Well-Known Member
اون هزينه که شما ديديد فقط برای فارسی سازی هستش که در اون سايت هستش نه خود ليسانس برنامه ! برنامه که قيمت مشخص داره ! در ضمن ميتونی فارسی ساز هم از اين سايت بگيری .. البته سايت های ديگری هم هستند که اقدام به فارسی کردن اين سيستم کردن اما به نظر من برای پيام بهتر هستش چون بيشتر از کلمات کاملاً فارسی استفاده کرده

Parham

Well-Known Member
داخل همون سايت که در پست قبلی گفتم وقتی که برين سمت راست ميتونيد فارسی ساز را دريافت کنيد ...

sayeh2222

Member
اقا میشه بگید چه جوری رو لوکال بریزم من که وقتی پوشه هارو میریزم اجرا میکنم این ارور میاد:
includes/config.php does not exist. Cannot continue.
من این فایل رو تنظیم کردم فکر کنم مشیه قربونت بگی چه طوری میشه درستش کرد

Parham

Well-Known Member
شما فایل Config.php.new که داخل فلدر includes هستش را باید تغییر نام بدین به Config.php و مشخصات بانک اطلاعات خودتون را در درون آن وارد کنید و سپس برنامه را نصب کنید ...

sayeh2222

Member
اقا من کردم حالا میره به مرحله ای که دیتابس بساز گیر میده باز چه کنم

Parham

Well-Known Member
خوب دوست عزیز یک تو پست دیگری که یکی‌ از دوستان گفت بود من به طور کامل توضیح دادم که چه کاری انجام بدید شما باید پس از تغییر نام فایل را باز کنید و مشخصات دیتابیس خودتون را در آن وارد کنید ... بد به نصب برنامه بپردازید

Parham

Well-Known Member
من که جواب شما را دادم ! مشخصات دیتابیس خودتون را در همان فایل Config.php باید وارد کنید یعنی‌ فایل را توسط یک ویرایشگر یا حتی‌ Notepad باز کنید و در قسمت های

$config['Database']['dbname'] = 'forum';
$config['Database']['tableprefix'] = '';
$config['Database']['technicalemail'] = '[email protected]';
$config['MasterServer']['username'] = 'root';
$config['MasterServer']['password'] = '';

مشخصات را وارد کنید ... شرمنده بهتر از این دیگه نمیتونم بگم !

sayeh2222

Member
ببخشید یک سوال دیگه الان این ها همه دم هم هستن یعنی تو اون فایل بقل هم هستن یا نه جدا جدا

جدیدترین ارسال ها

بالا