ویژوال پیشرفته

i_lover3000

Member
سلام

ببخشید که یه مبحث جدید ساختم

من دوره های رایانه کار درجه 2 و درجه 1 رو تموم کردم و دارم ویژوال پیشرفته رو می خونم

می خواستم اگه کتاب مخصوص داره اسمش چیه و نویسنده و مولفش چه کسی هست اگر هم کتاب خوبی تو این سطح نیست
اگه کسی یه جزوه خوب داره (تو این سطح) بهم معرفی کنه ، آخه معلممون هیچ خوب درس نمی ده می گه همه چیزو خودتون باید یاد بگیرید اون فقط سوال بهمون میده دو خط کد هم تا حالا بهم نگفته
امتحان پیشرفته هم اینجوری که من فهمیدم خیلی از سوالات دایره و خط میاد درسته ؟؟؟؟

H-assan

Well-Known Member
بر نامه نویسی ، مثل شیمی و درس های با مبحث مشخص نیست ، استاد فقط می تونه کد های برنامه نویسی را در اختیار دانشجو قرار بده و دانشجو به شخصه برنامه نویسی کنه یا یک راه دیگر آن اینه که استاد با مثال برنامه نویسی کدهای برنامه نویسی را در اختیار دانشجو قرار بدهد که این روش ، روش متداول آموزش برنامه نویسی در دانشگاه های ایران هست.

و اما در مورد کتاب خوب ، من هم مثه شما رایانه کار یک و دو و پیشرفته کاردانی و ویژوالی مقدماتی و پیشرفته یک در دانشگاه را پاس کردم که همگی ویژال بیسک هستند اما هیچ کتاب بدرد بخوری پیدا ندیدم و فقط استاد پشرفته یکم بود که واقعا ویژوال رو به من یاد داد و از روی کتاب خاصی هم درس نداد فقط جزوه . فقط می تونم بگم بری سراغ منابع انگلیسی

i_lover3000

Member
با تشکر که جوابم رو سریع دادید
اما من که هنوز وقت دانشگام نیست من ___ منظورم از پاس کردن رایانه کار درجه 2 و 1 درس های فنی حرفه ای بود

خوب حالا یه منبع انگلیسی خوب و کامل کجا سراغ دارید _ بیشتر در مورد لاین و دایره می خوام
با تشکر ..... موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا