ویژه نامه نوروز مجید آفلاین!

mehdinasiri

پارس لند گروپ
fcpixf.jpg

35b6vxs.jpg

آدم که 2 روز بیکار بشینه تو خونه همین میشه دیگه!! برای ورژن بعدی هرکی اعلام آمادگی داره بگه : دی

- ویژه نامه شماره 2 رو هم اینجا قرار دادم فقط امیدوارم این بار دعوا نشه!!!

آخرین ویرایش:

AMiR

Active Member
فکر نکنم مجوز چاپ بگیرین!

گرافیستتتون هم توبیخ و ممنوع الپست میشه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
وحید زیاد جدی نگیر.
0036.gif

مهدی فقط دعا کن این تاپیک به بیراهه و آف تاپیک کشیده نشه وگرنه اولین نفری که بن میشه خودتی!!
2jcfzfs.gif

S4DEGH

Well-Known Member
بنظرم خصوصا با اون امضا و .. نشون ميده فرد جامعه اي هستيد .

ولي اين برام سوال كه چرا بدوون هماهنگي با افراد دست به همچين كاري زديد و اين بي شخصيتي و بي فرهنگي رو ميرسونه !
شايد كسي كه در اين بقول شما ويژه نامه نام برديد خوشش نياد كه شخصيتش به تمسخر گرفته بشه !
ممكنه بگيد با هم دوستيد ولي بنظرم دوستي هرچقدرم نزديك باشه .. دليل بر به مسخره گرفتن بدون هماهنگي نيست !

طبق هر بعد شخصيتي براي اين گونه مسائل بايستي از خود افراد اول اجازه گرفته بشه و بعد از توضيح دادن به اون فرد و باز كردن همه موارد و تاييد اون فرد همچين كاري صورت بگيره .. !

در صورتي كه شما بدون اجازه و هماهنگي همچين كاري كرديد و جز به تمسخر گرفتن افراد نام برده هيچ معني خاص ديگه اي نداره !

خوشتون مياد بنده همچين چيزي رو در باره شما و صد البته بدتر بوجود بيارم و در همچين انجمني كه از نظر بعد فرهنگي در سطح بالاي قرار داد قرار بدم ؟!
آيا اين درسته !؟

به چه حق و به چه مجوزي دست به همچين كار بي شرمانه اي زديد و فكر ميكنيد جنبه طنز داره !؟

آيا به تمسخر گرفتن همچين موردي كار پسنديده اي هست !؟

از فردا هركي به خودش اجازه ميده شخصيت افراد ديگه رو زير سوال ببره و آيا اين درسته !؟
وقتي شما به شخصيت هاي اصلي انجمن براحتي تمسخر و توهين ميكني .. انتظاري از بقيه نيست !!

شوخي داريم تا شوخي .. طنز داريم تا طنز .. ولي بدون هماهنگي جز جنبه تمسخر هيچ چيز ديگه اي در بر نداره .. !!

واقعا براتون متاسفم .. ( اينجاست كه بي ظرفيتي افراد مشخص ميشه )

Erfan

Active Member
که منم توی پارتی بودم !!!

اگه من تو رو ببینم ... چه رمانی بشه !!! حیف که دست کوتاهه !!! افسوس ! :)

یه اجازه میگرفتی بد نبود !

موفق باشید.
عرفان

amrdesign

Member
شوخي كردن ايرادي نداره در صورتي كه در حد مجاز باشه و قبل از اون هم بايد اين طرح رو به كساني كه اسمشون رو آورديد نشون بديد و اگه همه تاييد كردن اون وقت اون رو در معرض ديد همه بذاري....

ديگه تصميم با مديران انجمن هست....

Mandana

Active Member
به نظرم جالب شده
فقط مثل کارت ویزیتی شده که نصفش رو فارسی می نویسن نصفش رو انگلیسی
بعضی جاها اسمها رو فارسی نوشتین بعضی جاها انگلیسی
یا همه اش رو فارسی می نبشتین یا همه رو انگلیسی

مورد دوم اینکه گفتین اسم ویژه نامه مجید آفلاین هستش.اما توی لوگو نوشته مجید آنلاین.
اما بجز اینها خوب شده.

پ.ن:تنها هنرمندای ایرانی ای که به معنای واقعی ازشون بیزار ام یکی رادان ئه یکی گزار :دی.تیر ات به خطا رفت

برای ورژن بعدی هرکی اعلام آمادگی داره بگه : دی

اسم منو خط بزنین برای ورژن بعدی

موفق باشین
4lqqtqv.gif

mehdinasiri

پارس لند گروپ
رفتم یک چرتی بزنم! اومدم دیدم چه خبر شده! اوف ف ف ف ف !
با اجازه یکی یکی بپردازیم

فکر نکنم مجوز چاپ بگیرین!

گرافیستتتون هم توبیخ و ممنوع الپست میشه

عرض شود که کار من بدتر از این نیست که هنوز بعد از ارسال مطلبی، زیرش مینویسیم خیلی خوب بود کیف کردم، بعد از 1 ماه اصل مطلب گم میشه و زبون همه مو در آورد که بابا دکمه تشکر رو بزن.خود من هم گاهی نمیبینم دکمشه!

با اولین نفری که شوخی شده میبینید که نارحت نشده هیچ کاملا متوجه شده که کار طنز هست

شوخی هایی که توش درج کردین اصلا جالب نیست که با بعضی از افراد اینطوری مطرح کنید حتی شوخی:|

دوست عزیز کلا طنز رو یکسری دوست دارن و یک سری بهشون بر میخوره
از آقای علی دایی تو جام جهانی اجازه گرفتن اون همه کاری کاتور براش ساختن.یا از همسر ایشون اجازه گرفتن جوک ساختن؟ آخرش هم همه چیز از یاد همه رفت و ایشون شد سرمربی

وحید زیاد جدی نگیر.
0036.gif

مهدی فقط دعا کن این تاپیک به بیراهه و آف تاپیک کشیده نشه وگرنه اولین نفری که بن میشه خودتی!!
2jcfzfs.gif

با این که بیشتر از همه از اسم سارا استفاده شده اما خیلی خوشحالم که مدیر این سایت این قدر از نظر فکر اجتماعی بالا هستند که به طنز بودم یک اثر پی بردن.سپاس

بنظرم خصوصا با اون امضا و .. نشون ميده فرد جامعه اي هستيد .

ولي اين برام سوال كه چرا بدوون هماهنگي با افراد دست به همچين كاري زديد و اين بي شخصيتي و بي فرهنگي رو ميرسونه !
شايد كسي كه در اين بقول شما ويژه نامه نام برديد خوشش نياد كه شخصيتش به تمسخر گرفته بشه !
ممكنه بگيد با هم دوستيد ولي بنظرم دوستي هرچقدرم نزديك باشه .. دليل بر به مسخره گرفتن بدون هماهنگي نيست !

طبق هر بعد شخصيتي براي اين گونه مسائل بايستي از خود افراد اول اجازه گرفته بشه و بعد از توضيح دادن به اون فرد و باز كردن همه موارد و تاييد اون فرد همچين كاري صورت بگيره .. !

در صورتي كه شما بدون اجازه و هماهنگي همچين كاري كرديد و جز به تمسخر گرفتن افراد نام برده هيچ معني خاص ديگه اي نداره !

خوشتون مياد بنده همچين چيزي رو در باره شما و صد البته بدتر بوجود بيارم و در همچين انجمني كه از نظر بعد فرهنگي در سطح بالاي قرار داد قرار بدم ؟!
آيا اين درسته !؟

به چه حق و به چه مجوزي دست به همچين كار بي شرمانه اي زديد و فكر ميكنيد جنبه طنز داره !؟

آيا به تمسخر گرفتن همچين موردي كار پسنديده اي هست !؟

از فردا هركي به خودش اجازه ميده شخصيت افراد ديگه رو زير سوال ببره و آيا اين درسته !؟
وقتي شما به شخصيت هاي اصلي انجمن براحتي تمسخر و توهين ميكني .. انتظاري از بقيه نيست !!

شوخي داريم تا شوخي .. طنز داريم تا طنز .. ولي بدون هماهنگي جز جنبه تمسخر هيچ چيز ديگه اي در بر نداره .. !!

واقعا براتون متاسفم .. ( اينجاست كه بي ظرفيتي افراد مشخص ميشه )

دوست من اسم کاربری شما صادق خفن هست! آیا شما سیبیلتان نیم متر است؟ آیا شما شلوار خمره ای 6 پیلی میپوشی؟ پس خفن نیستی! یک اسم کاربری طنز هست.
کسی به شما گیر داده که در همچین محیط فرهنگی چرا خفن پراکنی میکنید؟ یا همه از نوشتن مطالب زیبای شما از شما تشکر میکنند؟
کجای دنیا برای کشیدن کاریکاتور یا ساختن کلیپ طنز از خود شخص اجازه میگیرن.این طوری که جنبه سورپرایز کار از بین میره که

این چیه آخه مایه خجالته !!!

چیش مایه خجالت هست؟ نا محرم دیدی؟

[Erfan];628930 گفت:
که منم توی پارتی بودم !!!

اگه من تو رو ببینم ... چه رمانی بشه !!! حیف که دست کوتاهه !!! افسوس ! :)

یه اجازه میگرفتی بد نبود !

موفق باشید.
عرفان

بیشتر از این ها رو اساتید گرامی حساب میکردیم.
من خودم حتی عکس خودم رو هم تو کار آوردم که بگم یک طرفه کاری نشده با خودم که بیشتر شوخی کردم

:d خو حالا کارت خوب نبود ولی حالا جدی نگیرید !!!
مرسی از نقد شما.کجاش بد هست بگید برای شماره بعدی اصلاح کنیم

منم جواب دادم خوب! :دی

شوخي كردن ايرادي نداره در صورتي كه در حد مجاز باشه و قبل از اون هم بايد اين طرح رو به كساني كه اسمشون رو آورديد نشون بديد و اگه همه تاييد كردن اون وقت اون رو در معرض ديد همه بذاري....

ديگه تصميم با مديران انجمن هست....

خود شما دارید میفرمایید شوخی...

alionline1366

Active Member
دقیقا درسته باید اول تائید میشد بعد میزاشتی ولی الانم کاری نداره برو از همه حلال بودی بطلب

AMiR

Active Member
عرض شود که کار من بدتر از این نیست که هنوز بعد از ارسال مطلبی، زیرش مینویسیم خیلی خوب بود کیف کردم، بعد از 1 ماه اصل مطلب گم میشه و زبون همه مو در آورد که بابا دکمه تشکر رو بزن.خود من هم گاهی نمیبینم دکمشه!

اصلا نفهمیدم منظورت چی بود از این حرف! خوشحال میشم بیشتر توضیح بدی

ولی کلا نمی خواستم مثل بقیه جبهه بگیرم

یکم فکر می کردی همه حرفایی که بقیه زدن توش بود!

فکر نمی کردم واسه نظر سنجی گذاشته باشی×

صفحه بندیت شبیه مطبوعات نیست، فونت لوگو هم به نظرم خیلی می تونست بهتر باشه
یه نگاهی به مطبوعات کاغذی بنداز واسه ورژن بعدی ، بی فایده نخواهد بود
فاصله خطوط هم به نظرم بدون دلیل زیاده

alionline1366

Active Member
آقا اینو قبل از جوابیه زدم بعدش اومد پس حله اینکارو ادامه بده ولی قبلش یه ندا به طرف بده یهو جا نخوره

S4DEGH

Well-Known Member
دوست من اسم کاربری شما صادق خفن هست! آیا شما سیبیلتان نیم متر است؟ آیا شما شلوار خمره ای 6 پیلی میپوشی؟ پس خفن نیستی! یک اسم کاربری طنز هست.
کسی به شما گیر داده که در همچین محیط فرهنگی چرا خفن پراکنی میکنید؟ یا همه از نوشتن مطالب زیبای شما از شما تشکر میکنند؟
کجای دنیا برای کشیدن کاریکاتور یا ساختن کلیپ طنز از خود شخص اجازه میگیرن.این طوری که جنبه سورپرایز کار از بین میره که
پس واقعا شما از فرهنگ اجتمايي بويي نبرديد ..!

به سخره گرفتن يا طنز !؟

حالا دوستان بزرگي ميكنن و چيزي نميگن دليل بر تاييد رفتارتون نيست !
بله هيچ كجاي دنيايي نيومده كه براي طنز گفتن از شخص اجازه بگيرن .. ! ولي گفته شما هر گفتاري در محل و جاي خودش .. در زمان خودش !
نه در اين محيط .

اين بي فرهنگي شمارو ميرسونه كه به اندازه ناچيزي سواد و سطح فرهنگي نداريد كه در اين انجمن و با اين مدل وضعيت جاي همچين موردي جايز نيست !
وقتي براحتي شما به تمسخر بگيريد از بقيه انتظاري نميشه داشت !
وقتي به خودتون اجازه ميديد كه مديريت سايت يا انجمن رو به تمسخر بگيريد ... از بقيه نميشه انتظاري داشت .. فردا اگر كسي همين كارو تكرار كنه و چه بسا بدترش رو يا رفتار هاي ديگه اي بوجود بياد كي ميخواد جواب گوي باشه !؟ شما ؟!
بي احترامي كردن شاخ و دم نداره !

اگر اين چنين بود توي همين مملكت يا در جا هاي ديگه خيلي از كسايي كه در باره فردي طنزي نوشتن نميگرفتنشون يا زندان وو... نداشت ! اگر كسي فرد ديگه اي رو به تمسخر ميگرفت شكايت و .. نبود !!

پس دليل بر جايز بودن نيست ! هركسي بخواد براحتي كسي رو به تمسخر بگيره با اين وضعيت ديگه كسي احترام به كسي نميزاره !

اگر كمي شعور فرهنگي داشتيد قبل از هر كاري عنوان ميكرديد كه همچين كاري ميخوايد بزنيد .. مثلا : ميخوام ويژه نامه طنز مجيد آنلاين درست كنم .. آيا كسي مشكلي نداره اگر باهاش شوخي بشه .. يا اگر شوخي شد فقط جنبه شوخي داره و كسي بدل نگيره .. ! هنچين كاري كرديد !؟! خير !
در باره نام كاربري بنده ، يك چيز شخصي هست و لازم بذكر هست هيچ جنبه طنزي درش نيست .. ! حتما چيزي بوده كه همچين نامي براي خودم انتخاب كردم !! و به خودم مربوط ميشه ..

واقعا براتون متاسفم ../. ( سطح فرهنگ صفر )

mehdinasiri

پارس لند گروپ
به نظرم جالب شده
فقط مثل کارت ویزیتی شده که نصفش رو فارسی می نویسن نصفش رو انگلیسی
بعضی جاها اسمها رو فارسی نوشتین بعضی جاها انگلیسی
یا همه اش رو فارسی می نبشتین یا همه رو انگلیسی

مورد دوم اینکه گفتین اسم ویژه نامه مجید آفلاین هستش.اما توی لوگو نوشته مجید آنلاین.
اما بجز اینها خوب شده.

پ.ن:تنها هنرمندای ایرانی ای که به معنای واقعی ازشون بیزار ام یکی رادان ئه یکی گزار :دی.تیر ات به خطا رفت

اسم منو خط بزنین برای ورژن بعدی

موفق باشین
4lqqtqv.gif

- مرسی از بذل توجه شما.موافقم باید یک نواختی رو رعایت کرد.اصلاح کردم کار رو همه رو فارسی کردم
- این اسم متفاوت هم بخاطر طنز بودن کار بود و به قصد جابجا نوشته شده
- الان انصراف شما از شماره بعدی این هست که دیگه اسم شما نباشه!؟

mehdinasiri

پارس لند گروپ
اصلا نفهمیدم منظورت چی بود از این حرف! خوشحال میشم بیشتر توضیح بدی

ولی کلا نمی خواستم مثل بقیه جبهه بگیرم

یکم فکر می کردی همه حرفایی که بقیه زدن توش بود!

فکر نمی کردم واسه نظر سنجی گذاشته باشی×

صفحه بندیت شبیه مطبوعات نیست، فونت لوگو هم به نظرم خیلی می تونست بهتر باشه
یه نگاهی به مطبوعات کاغذی بنداز واسه ورژن بعدی ، بی فایده نخواهد بود
فاصله خطوط هم به نظرم بدون دلیل زیاده

منظوری نداشتم.شاید تند نوشته باشم عذر خواهی میکنم.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
از سایر دوستان هم مرسی برای نظر اگر کسی ناراحت هست بگن اسمشون رو میشه حذف کرد.لایه های کار باز هست! هدف سعی بر این بوده که 3 ثانیه شما بخدی پس لطفا جبه نگیرید.

جدیدترین ارسال ها

بالا